برگزیده های پرشین تولز

ثبت دامنه .ir یک ساله 4000 تومان

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
من همينجا به تمامي دوستان ديگه پيشنهاد ميدم كه اگه ميخواهيد براي ثبت چند تا دومين چند روز الاف نشيد با اين جور ثبت كننده‌هايي اصلآ همكاري نكنيد....

من اولين و آخرين بارم بود.... اصلآ منظورم آن پول پرداخت شده نيست ايشان كه چند روزيه اصلآ به من جوابي نميدهند و يك جواب درستي نميگند من خيلي ناراحت شدم

ماشاالله در ابتدا قبل از هر چيز خيلي فوري شماره حساب ميدهند براي واريز پول ولي بعدش....... كوچكترين ارزشي براي آدم و وقت آدم قائل نيستند.......

اين دومينهاي .ir را هم كه براي ايشان فرستاده‌ام ثبت شدنشان اصلآ برايم اهميت خاصي ندارند چون من فقط براي تفريح بيشتر اين جور دومين هايي رو ثبت ميكنم وگرنه ميتوانم بر روي دومين‌هاي جذاب .com و خيلي بهتر از اينها سرمايه‌گذاري كنم.

ParsVector

Registered User
لایک‌ها
5
:D
والا من تایید میکنم ایشون حق دارن من 5 روز تاخیر داشتم تو پرداخت دامنه برای ایشون
ولی مشکل اصلی کاراهاست هستش که بدقولی میکنه من بعد از اینکه اشون گفت پول پرداخت شده رفتم و درخواست پرداخت رو دادم اینا میگن که نیک مشکل داره این هم عکس
تاریخ درخواست رو نگاه کنید شما
16000 تومان هم نگاه کنید
من نه تنها سودی از این اقا نگرفتم بلکه 1000 تومان هم پایینتر دادم به ضرر چون میخوام زود تر از دست اینا فرار کنم چون فوقالعاده بد قول هستن منم حالم از ادم های بد قول به هم میخوره
68lha12.jpg

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
شما نميدونم چي شده كه اين جور ناراضي هستيد من كه تاحالا معامله هاي زيادي داشتم آقاي نصرالهي آدم خوبي هستن (‌نميخوام الكي حرف بزنم يا ..‌) و تمام دومين ها بعد از مدت خيلي كوتاه ثبت شده اميدوارم سوي تفاهم پيش اومده باشه موفق باشيد باي

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
:D
والا من تایید میکنم ایشون حق دارن من 5 روز تاخیر داشتم تو پرداخت دامنه برای ایشون
ولی مشکل اصلی کاراهاست هستش که بدقولی میکنه من بعد از اینکه اشون گفت پول پرداخت شده رفتم و درخواست پرداخت رو دادم اینا میگن که نیک مشکل داره این هم عکس
تاریخ درخواست رو نگاه کنید شما
16000 تومان هم نگاه کنید
من نه تنها سودی از این اقا نگرفتم بلکه 1000 تومان هم پایینتر دادم به ضرر چون میخوام زود تر از دست اینا فرار کنم چون فوقالعاده بد قول هستن منم حالم از ادم های بد قول به هم میخوره

nic.ir اصلآ مشكلي نداره مشكل از خودشان هست :wacko: ما رو ببين كارمون با كيا افتاد اين آخر وقت‌ها...

من قبلآ هم چند تا دومين در پنل خود در nic.ir رزرو كرده بودم ولي به دليل مشكلي كه بعدآ برام پيش آمد نتوانستم پرداخت آنها را سفارش دهم و آنها چند روزي هست كه همين‌طوري مانده‌اند و اين دومين‌هايي رو هم كه از طريق شما سفارش دادم اومده روي اينها و nic.ir الان ديگه فكر ميكنه من همه جور دومين براي خود رزرو ميكنم ولي پرداختشون نمي‌كنم :eek: :f34r: .... من فقط به خاطر اين اصرار داشتم....

فقط الان بگيد كه شما ديگه اين پرداخت رو انجام نميدهيد كه من برم از ثبت كننده‌هاي ديگه اين كار رو بكنم ولي شما اينو نمي‌گيد كه..... نه اينو ميگيد نه پرداخت ميكنيد...

من در آخرين لحظاتم هست كه در اينجا هستم ديگر منو نخواهيد ديد. . . و از شرم خلاص ميشويد!

شرمنده

ParsVector

Registered User
لایک‌ها
5
به من قول دادند که تا امروز عصر 100% پرداخت بشه

ParsVector

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز اینا به من گفتن که پرداخت شده اگه نشده یه اس ام اس به من بده شما 09188555720 شماره حساب یا شماره کارت رو برام بفرست که بدم براتون پول رو بریزن باز من شرمنده و عذر میخوام بابت این ماجرا

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
امروز پرداخت شدند بالاخره...

در هر حال ممنون

ParsVector

Registered User
لایک‌ها
5
واقعا کاراهاست اشغال ترین هاستینگ ایران هستش اصلا با اینا کار نکنید

vahidscs

Registered User
لایک‌ها
0
هنوز هم ثبت می کنید
قیمت برای تعداد 10 تا چقدره ؟

hamekareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من میخوام 3 تا دامنه رو 5 ساله تمدید کنم .
ولی قیمت 5 سالت منصفانه نیستا ؟

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان سلام

من پيشنهاد ميكنم خودتان دامنه هايتان را در نيك هندلتان ثبت كنيد!

بحر حال براي دوستمان كه دارند زحمت ميكشند و دامنه ها را با قيمت پايين ثبا ميكنند ارزوي موفقيت ميكنيم

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
تا آنجائي كه يادمه صاحب محترم اين تاپيم يك روزي تاپيك خداحافظي در قسمت گفتگوي آزاد باز كرد و از آن لحظه به بعد هم پيدايش نيست!!

فعاليت در اين تاپيك هم فقط وقت تلف كني هست!!

بالا