برگزیده های پرشین تولز

ثبت دومين .ir

elecit

Registered User
لایک‌ها
11
اساتيد امر ببخشين كه اين موضوع رو ينجا مطرح مي كنم :blush: :blush: ... ميشه بگين كه آيا به جز فيزيك نظري در تهران جاي ديگه اي در دنيا اجازه داره دومين .ir ثبت كنه ؟؟؟ من مي خواستم يه دومين ثبت كنم . گفتن طبق قوانين نمي شه ! :( حالا مي خوام بدونم اگه در خارج از كشور جايي مي تونه .ir ثبت كنه بگين .:f34r: :f34r: :f34r:

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
نه!
فقط و فقط اونجا میتونه ثبت کنه!

[email protected]

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دومین ir رامیبایست فقط در ایران ثبت کرد .

first saeed

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

اگه دومين ir خواستي من مي تونم برات ثبت کنم

يه ايميل به من بزن يه روزه ثبت مي کنم برات

[email protected]

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از knowhow :
در http://domain.persiantools.com هم می تونی سفارش بدی.

ضمنا این بحث شما مربوط به Php نبود من جابجاش می کنم.
چند شما ثبت مي كني دومين اي ار؟

كجا ميشه ديد كه دومين ثبت شده يا نه لينكشو مي ديد؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
دامین های ir رو ما 10 هزار تومان برای یکسال و 30 هزار تومان برای 5 سال ثبت می کنیم.

برای دیدن آزاد بودن دامین هم از سایت www.nic.ir استفاده کنید.
همونجا تو صفحه اول می تونید چک کنید.

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از elecit :
اساتيد امر ببخشين كه اين موضوع رو ينجا مطرح مي كنم :blush: :blush: ... ميشه بگين كه آيا به جز فيزيك نظري در تهران جاي ديگه اي در دنيا اجازه داره دومين .ir ثبت كنه ؟؟؟ من مي خواستم يه دومين ثبت كنم . گفتن طبق قوانين نمي شه ! :( حالا مي خوام بدونم اگه در خارج از كشور جايي مي تونه .ir ثبت كنه بگين .:f34r: :f34r: :f34r:
موسسه فیزیک نظری مسئول کلیه دامین های .ir هستش. اما برای خریداران که قصد ثبت تعداد محدودی دوماین .ir رو دارند باید به واسطه هایی نظیر همین پرشین تولز مراجعه بکنند.
+
دومین ir رامیبایست فقط در ایران ثبت کرد .
اصلا این طور نیست ، چه ربطی به مکان داره ، حتی خارجی ها هم می تونند ریسلری بگیرند. اینجا رو ببینید.

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
منظور دوستمون از جای دیگه به خاطر قوانین ثبت هست که ذکر کردن اونجا اون دومین خاص ایشون رو ثبت نکردن.
تمامی سیاستها و قوانین ثبت دامینهای ir زیر نظر فیزیک نظری هست و بنابراین هر جای دیگه ای که شما بتونید این دامینها رو ثبت کنید باز هم اونها تابع سیاستها و قوانین فیزیک نظری هستند، که در غیر اینصورت خلافه! مثلا ثبت دامین co.ir برای یک شرکت ثبت نشده.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از elecit :
مثل اينکه چن وخت ديگه قراره رگولاتور سياستو دست بگيره !

elecit

Registered User
لایک‌ها
11
از همگي بخصوص پرهام جان ممنونم كه فهميدن من چي مي خوام
sadsmiley.gif
بله من مي خوام يه دومين ثبت كنم كه اجازه ثبت شدن نداره ولي اونها نمي ذارن . خب يه سايت خارجي هست كه ميگه من برات ثبت مي كنم .
اينم آدرسش http://www.101domain.com/ir.htm ولي فكر ميكنم . بايد زير نظر فيزيك نظري باشه . مي خوام بدونم به دستور هيچ مقامي فيزيك نظري نمي تونه قانون رو زير پا بذاره ؟؟؟

elecit

Registered User
لایک‌ها
11
آقا پرهام يكي نيست جواب منو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
ببین اگه اجازه ثبتش رو نداشته باشی. هر کاری کنی نمی تونی ثبتش کنی.

بالا