برگزیده های پرشین تولز

ثبت سایت در ساماندهی آری یا خیر؟

salar_del

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
59
با سلام خدمت دوستان من دوتا سایت دارم که در مورد تفریحی هست یعنی نهایت مطلب مشکل داری که ممکنه توش بره مدل لباس هست و از این جور مطالب سوال من اینه که آیا سایت ها رو تو ساماندهی ثبت کنم
تاپیک سایت فیلم و اینا رو دیدم نگران شدم نکنه ما رو هم واسه دوتا مطلب تفریحی بیان بگیرن من فکر می کردم نهایت ممکنه سایت رو شیلتر کنن و تموم بشه ممنون میشم راهنمایی کنید

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
با سلام خدمت دوستان من دوتا سایت دارم که در مورد تفریحی هست یعنی نهایت مطلب مشکل داری که ممکنه توش بره مدل لباس هست و از این جور مطالب سوال من اینه که آیا سایت ها رو تو ساماندهی ثبت کنم
تاپیک سایت فیلم و اینا رو دیدم نگران شدم نکنه ما رو هم واسه دوتا مطلب تفریحی بیان بگیرن من فکر می کردم نهایت ممکنه سایت رو شیلتر کنن و تموم بشه ممنون میشم راهنمایی کنید
اگه ثبت نکنی مطلب مشکل داری باشه در دم میزنن سایتتو فیل میکنن ولی اگر ثبت باشه قبلش یه اخطار میفرستن و کل سایت رو هم فیل نمیکنن صفحه مشکل دارو فیل میکنن ، شاکی داشته باشی ثبتم نکرده باشی میگیرنت

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
ربطی نداره دوست عزیز
سایت تفریحی من ثبت شده بود ، بدون ایمیل و اخطارو تذکر کل سایتمو فیلتر کردن اونم بخاطر چند مطلب و عکس.
تازه مطالب و عکسها هم ربات از سایت x و y برداشته بود، اما مال اونا فیلتر نشده بود و تازه الان هم اومدن صفحه اول گوگل
اما مال منو فیل تر کردن
تاپیک من در مورد همین موضوع هم موجود هست توی این فروم

saeidweb

Registered User
لایک‌ها
126
ثبت کن

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
ثبت نکنید چون هر روز باید مطالبتون رو پاک کنید

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
گل من اون نهایت مدل لباسی که میگی سه تا سایت من رو بدون اطلاع به خاطر عدم ثبت تو ساماندهی فیلتر کرد .
بهترین کار درست کار کردنه سریعاً تو ساماندهی ثبت کن
راستی اون تاپیک دستگیری مدیر سایت فیلم چیه لینک بده من ندیدم خخخ

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
دوست عزیز با توجه به اینکه خود من سایت تفریحی داشتم و سابقه فیلتر شدن خدمتتون عرض میکنم که قطعا ثبت کنید .
شما که میفرمایید سایتتون مشکلی نداره و نهارت مطلبی که میذارید مدل هست .
قطعا یک سری از مطالبتون که کمی مشکل هم داشته باشند براتون هشدار داده میشه که حذف کنید که پیشنهاد بنده اینه بدون هیچ اتلاف وقتی و بدون هیچ بحثی مطالب رو حذف کنید .
اگر این کار رو انجام بدید کم کم به شما اعتماد میکنند و مطالب کمتری برای حذف بهتون میدن .
الان ساماندهی نسبت به گذشته بهتر شده و راحتتر میشه باهاشون تماس برقرار کرد .
پیشنهاد بنده اینه که حتما سایتتون رو ثبت کنید چون ثبت نشدن سایت خودش یک دلیل برای فیلتر شدن میشه .
موفق باشید

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
تجربه صابت کرده سایت ثبت شده هم فیلتر کردن یهویی
پس شانسی عست
الفیلترو بی مورد الیهویی

servicebama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
وقتی میخوای فعالیت کنی یک سری فیلترها و الزامات هست که باید ازش عبور کنی در واقع شرط الزامیه. ساماندهی هم سایتیه که قول داده البته داخلش اسم سایتت رو ثبت کنی و تاییدیه بگیری در صورت تخلف احتمالی بدون هماهنگی فیلتر نمیکنه. هر چند من سایتی میشناسم که در ساماندهی نسخه قدیم ثبت بود اما بدون هماهنگی فیلتر شد.
نکته دوم اینکه برای ثبت نهایی لوگوی دائمی ساماندهی باید ای نماد بگیری و اگر نگیری لوگوی موقت چند ماهه ساماندهی به شما داده میشه

بالا