آژانس هواپیماییexchanging

ثبت نام در سایت EMO

شروع موضوع توسط taak ‏13 ژانویه 2006 در انجمن ویژه کاربران عمومی

1. taak

taak کاربر تازه وارد

دوستان عزیز همانطور که میدانید سایت 12daily دیگر با حساب ایگولد کار نمیکند و فقط با سیستم Stormpay و EMO کار میکند که این موضوع باعث نگرانی کسانی شده است که حساب در ایگولد داشتند و میخواهند پول خود را دریافت نمایند. خوشبختانه حساب EMO این قابلیت را دارد که میتواند به ایگولد پول واریز کند و یا از ایگولد برداشت نماید و همچنین از ایران نیز عضو میپذیرد و سایت 12daily نیز به کسانی که حساب ایگولد داشته اند این وعده را داده است که پولهای ایگولدشان را به حساب EMO واریز مینماید. پس بهتر است که هر چه سریعتر یک حساب در سایت EMO باز نمائید.
    البته یادتان نرود که بعد از ثبت نام در EMO حتما خودتان را بااسکن فیش تلفن ثابت یا برق و همچنین کارت شناسایی تائید نمائید. برای اینکار اصلا به دارالرجمه نیازی نیست.
    اما همانطور که میدانید برای EXCHANGE کردن حسابها به یکدیگر نیاز به EXCHENGER های خاصی داریم که یکی از بهترین های آنها http://www.goldex.net/r.php?ref=1502913 میباشد . شما از طریق این سایت و با عضو شدن در آن میتوانید به محیط این سایت رفته و از طریق محیط این سایت در سایت EMO نیز عضو شوید .
    چون لینکی در این سایت وجود دارد که شما را به سایت EMO وصل مینماید .
    حال شاید بگوئید که چرا مستقیما به خود سایت EMo نرویم و ثبت نام نمائیم. این به این دلیل میباشد که شما وقتی از این طریق که اعلام شد عضو شوید مزایای بسیار زیادی را بدست خواهید آورد که خودتان در داخل آن محیط خواهید فهمید.
    سایت EMO با سه اکسچنجر کار میکند که یکیش همان سایت http://www.goldex.net/r.php?ref=1502913 میباشد . پس بنابر این درنگ نکنید و سریعا با یک تیر دو نشان بزنید.

پس از کلیک بر روی بنر زیر عضو شوید و سپس به داخل محیط کار خود بروید . در آنجا لینک مربوط به عضویت در سایت EMO را خواهید دید.

2. parisa61

parisa61 کاربر تازه وارد

دوستان به نظر من هدف 12dailypro از کار نکردن با ایگولد فقط کلاه برداری است و گرنه این سایت EMO به گرد ایگولد نمیرسه .​

3. taak

taak کاربر تازه وارد

دوست عزیز لطفا با کوچکتر کردن امضای خود به حق دیگران احترام بگزارید. در حال حاضر فقط یک جواب شما کل صفحه را پر نموده است
    در ضمن سایت EMO سایت خیلی مطمئن و خوبی است و مطمئن باش اگر 12daily قصد کلاه برداری داشت اینقدر خودش رو به زحمت نمی انداخت

4. Ashimoto

Ashimoto Registered User

با اين حال emo پيش ايگلد صفره!

5. persian golf

persian golf کاربر تازه وارد

دوست عزیز من هم vrify شدم
    البته به کمک شما
    ولی هم اکنون به هنگام ورود به حساب کاربری از من secory Card می خواهد
    این چی بید

6. taak

taak کاربر تازه وارد

سلام
    آیا بعد از اینکه وارد محیطتون شدید صفحه شما را وارد محیطی نکرد که از شما چند سوال کند که مثلا با این کار موافقی یا مخالفی. بعد از اینکه آن صفحه آمد شما اگر موافق بودید و تیک را زده اید در آن هنگام به شما عکس کارتی را نشان میدهد که باید یک پرینت از آن میگرفتید. آیا عکس آن کارت آمد یا خیر؟

در ضمن من فکر کنم اگر چند بار در هنگام login شدن اون چهار حرفی که پائین نوشته شده است را اشتباه بزنی شما را به سمت این صفحه که گفتم راهنمایی کند

اگر پرینتر ندارید عکس آن کارت را حتما بکشید
    اگر به هر طریقی موفق نشدید یه ایمیل به آن سایت بزنید و خواستار آن کارت شوید که به ایملتان بدهد

موفق باشی​

7. persian golf

persian golf کاربر تازه وارد

اون صفحه اومد من هم زدم Yes ولی کارتی نیامد
    خواهشن بفرمایید که چی و کجا بنویسم
    با تشکر