منتخب بازارچه

ثبت نام گرین کارت امریکا

GlobalTech

Registered User
من شنیدم اکثرا دخترهای ایرانی در گرین کارت برنده میشن و ین ظاهرا واقعیت داره و شانس مردان ایرانی کم است.
بله ، من 7 نفر میشناسم که در لاتاری گرین کارت برنده شدند و همگی هم بدون استثنا خانم بودند. محض نمونه یک نفر آقا سراغ ندارم که برنده شده باشه که این در نوع خودش خیلی عجیبه.

Q__Q

Registered User
بله ، من 7 نفر میشناسم که در لاتاری گرین کارت برنده شدند و همگی هم بدون استثنا خانم بودند. محض نمونه یک نفر آقا سراغ ندارم که برنده شده باشه که این در نوع خودش خیلی عجیبه.
محض نمونه من 2 تا آقا سراغ دارم که در یکی دو سال اخیر لاتاری گرین کارت برنده شدند و هیچ خانومی رو سراغ ندارم که برنده شده باشه :دی

leo90

فروشنده معتبر [؟]
اگر کسی لاتاری برنده بشه کجا باید بره ویزا اش رو جهت سفر به آمریکا بگیره ؟ ( چون ایران سفارت ندارن )
هزینه اول زندگی در آمریکا بر عهده خودش هست یا دولت بهش کمک میکنه ؟
برای کار و زندگی و تهیه مسکن خودمون همه اقدامات رو باید انجام بدیم یا دولت برای شروع کمک میکنه ؟
ممنون

marco250

Registered User
اگر کسی لاتاری برنده بشه کجا باید بره ویزا اش رو جهت سفر به آمریکا بگیره ؟ ( چون ایران سفارت ندارن )
برای کار و زندگی و تهیه مسکن خودمون همه اقدامات رو باید انجام بدیم یا دولت برای شروع کمک میکنه ؟
ممنون
برای گرفتن ویزا باید به کشورهای همسایه مثل امارات و ترکیه و ارمنستان باید بروید.
دولت هیچ کمکی در مورد کار و مسکن و هزینه ها بهتون نمی کنه.

saeedtz

Registered User
ممنون
ترکیه سوریه دوبی میتونید برید
هیچ کمکی به شما نخواهد نشد از طرف دولت

glc_engineer

Registered User

پسره خوب

Registered User
اقا ما پول داشتیم همین جا کلی عشقو حال میکردیم بخوایم بریم اونور دولتم کمک نکنه باید بشینیم گدایی کنیم که:D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
فروشنده معتبر [؟]
نتیجه ها دیروز اومدا

ReZaTaK7

Registered User
کیا خوش شانس بودن بیان سریع لـــــــــــــو بدن

black-black

Registered User
اقا ما پول داشتیم همین جا کلی عشقو حال میکردیم بخوایم بریم اونور دولتم کمک نکنه باید بشینیم گدایی کنیم که:D
به شدت راست گفتی.
بر فرض گرین کارت هم بدن کسی که پول نداشته باشه یا استخدام نشه دقیقا باید بشینه گدایی بکنه.

بالا