برگزیده های پرشین تولز

ثبت نام گرین کارت امریکا لاتاری

شکست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام

این ها کلاهبردار هستند. فریب نخورید.
ثبت نام رایگان بوده هست و خواهد بود.
ثبت نام هم فقط اینترنتی هست .
http://www.dvlottery.state.gov/
پستی نیست
برای اعلام برنده شدن نامه از طرف وزرات امور خارجه آمریکا
می آد. پست ایران هم می اره و دور هم نمیندازه.
لزومی به آدرس خارج نیست.
برای برنده شدن ایمیل به هیچ وجه نمیفرستند چون اینجوری اسپم و
کلاهبردای راه می افته.
برای برنده نشدن نه ایمیل میفرستن نه نامه.
راهی هم برای اینکه بفهمید ثبت نام شدید یا نشدید وجود نداره .لیست بسته است
و قابل پیگیری نیست.
ارسال دوباره فرم و رعایت نکردن شرایط باعث ابطلال میشه.
شرایط تو سایت رسمیش که باز میشه هست. گول کلاهبردار ها رو نخورید
احتمال برنده شدن برای ایرانی یک به 1333 هست
یعنی حدود 0.1 %
سایت که بالا نوشته دوستان درسته. هیچ سایت دیگه هم نیست. بقیه کلاهبردارن
نیازی به وکیل نیست. نیازی به پول نیست.
بازم میگم احتمال پایین هست و تقریبا اندازه برنده شدن یه ماشین تو بانک هست
ولی از دوستان من کسانی بوده که برنده شدن.
اگه برنده شدید باید بتونید خودتون رو به سفارت برسونید . اگه مشکل **** وظیفه دارید یا
نمی تونید برید یا مطمئن نیستید که چی هست وقتتونو تلف نکنید. (یعنی پاس داشته باشید)
بعد هم باید برید آمریکا! برای رفتن هم نیاز به ساپورتر و پول و مکان زندگی و هزینه
دارید و هیچ کمک هزینه ای براتون پرداخت نمیشه و فقط شما رو میبرن اونجا
در عوض بعد از چند سال شما جا میفتید.
به نظر من ارزش برنده شدن چیزی حدود 1 میلیارد تومان است. چون تقریبا اگه بخواهید
با سرمایه گذاری همین موقعیت براتون پیش بیاد در مجموع باید همین حدودا اخ کنید
حتی رفتن معمولی اونجا هم به این سادگی نیست .

هر سوالی هم خواستید از من بپرسید که جواب صحیح رو دریافت کنید البته در تاپیک
نه PM
.
کجاش برنده شدن یک ملیارد تومان من که برنده شدم رفتم اخر سر که برمیگشتم کم مونده بود به گدایی بیافتم اونایی که برنده شدن اگه زبان انگلیسی وپول مناسب دارن برن اونجا سرزمین پول و پیشرفته الانم پاس سفید گرفتم برگشتم ولی قصد ندارم دیگه برگردم بدون دانستن زبان ریسک نکنید

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
دوستان میشه خواهش کنم آموزش صحیح ثبت نام رو محبت کنید خیلی سرچ زدم منتها چیز اساسی دستگیرم نشد :general505:

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
برای ثبت نام گرین کارد زبان انگلیسی خوبی داشته باشی همه چیز حله !!!
برای اطلاع رسانی و زمان ثبت نام هم سایت خود دولت آمریکا و اداره مهاجرتش زمان دقیق ثبت نام ها رو اعلام میکنه ....
فقط باید زبان انگلیسی تون خوب باشه توضیحات و شرایط ثبت نام رو خوب بخونید و متوجه بشید !!!
مجانی هم هستش , عمرا یک قرون هم به این شیادها پول ندید تا براتون ثبت نام کنن !!!
البته من ثبت نام نکردم , اینها رو از تجربه شخصی دیگران دارم ...

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
تو آمریکا برای رفتن تو پلیس ها محلی یا ارتش چه راه هایی هست؟
روش ها ورود برای کار ها اداری و ................ تو این 2 سازمان چطوریه؟
مثلا من اگر تو ایران یه دوره آموزشی ببینم چه دوره ای بهتره؟ تا بتونم بسته به اون تو این 2 سازمان وارد بشم

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
تو آمریکا برای رفتن تو پلیس ها محلی یا ارتش چه راه هایی هست؟
روش ها ورود برای کار ها اداری و ................ تو این 2 سازمان چطوریه؟
مثلا من اگر تو ایران یه دوره آموزشی ببینم چه دوره ای بهتره؟ تا بتونم بسته به اون تو این 2 سازمان وارد بشم
تا انجايي كه مي دونم شما براي ورود به ارتش و پليس بايد سيتيزن امريكا باشيد. شما رو حتي با گرين كارت هم پذيرش نمي كنند چه برسه به اينكه خارجي بدون اقامت باشيد.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
تا انجايي كه مي دونم شما براي ورود به ارتش و پليس بايد سيتيزن امريكا باشيد. شما رو حتي با گرين كارت هم پذيرش نمي كنند چه برسه به اينكه خارجي بدون اقامت باشيد.

پس اطلاعاتتون برای قبل از سال 2000 ه , هر کی وارد ارتش آمریکا شه حتی بدون گرین کارت هم باشه و درخواست بده , خودش و خانواده اش گرین کارت تعلق میگیره
غیر از حقوق , یک سری مزایا به خانواده اش تعلق میگیره
اما مثلا میخوام بدونم هر نیرو با هر توانایی با هر مهارتی جذب میکنن؟ مثلا چون ایران سرباز گیری داره نیرو ها خدماتی و ..... همه سربازن اما آمریکا سرباز گیری نداره برای جذب کارهایی مثل بهدار - خدماتی - نیرو ها کارگر جنگ افزار سازی و ................. باید نیرو جذب کنه دیگه
دنبال اینم چه مهارتی میشه تو ایران دوره گذروند که بعدا بدرد ورود بخوره

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
پس اطلاعاتتون برای قبل از سال 2000 ه , هر کی وارد ارتش آمریکا شه حتی بدون گرین کارت هم باشه و درخواست بده , خودش و خانواده اش گرین کارت تعلق میگیره
غیر از حقوق , یک سری مزایا به خانواده اش تعلق میگیره
اما مثلا میخوام بدونم هر نیرو با هر توانایی با هر مهارتی جذب میکنن؟ مثلا چون ایران سرباز گیری داره نیرو ها خدماتی و ..... همه سربازن اما آمریکا سرباز گیری نداره برای جذب کارهایی مثل بهدار - خدماتی - نیرو ها کارگر جنگ افزار سازی و ................. باید نیرو جذب کنه دیگه
دنبال اینم چه مهارتی میشه تو ایران دوره گذروند که بعدا بدرد ورود بخوره
بدون اقامت قانوني شما رو به ارتش راه نمي دهند.

First of all, in order to join the U.S. military as a non-citizen, you must be currently living permanently (and legally) in the United States. Tourist visas and student visas aren't good enough.

A basic requirement for enlistment in the U.S. military is having a valid and lawful immigration status. Generally, armed forces require enlistees to be U.S. citizens, U.S. nationals, or lawful permanent residents (green card holders). Currently undocumented immigrants are not permitted to serve

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
اگه منظورتون MAVNI هستش ، بازهم شما نمي توني از اين طريق به ارتش بپونديد چون شما بايد حداقل ٢ سال ساكن امريكا باشيد و داراي يكي از ويزا ها و يا كيس هاي پناهندگي باشيد.

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
ثبت نام جدید کی میشه؟ چه تاریخی؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,079
سلام.دوستان من دیپلمم 11 سالست الانم دارم به صورت غیز حضوری پیش میخونم. این بندی که سفارت گفته "اموزشگاهای از راه دور" قابل قبول نیست یعنی چی؟ الان من غیز حضوریم قابل قبول نیست مدرکی که میگیرم؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
سلام.دوستان من دیپلمم 11 سالست الانم دارم به صورت غیز حضوری پیش میخونم. این بندی که سفارت گفته "اموزشگاهای از راه دور" قابل قبول نیست یعنی چی؟ الان من غیز حضوریم قابل قبول نیست مدرکی که میگیرم؟

حتما حتما باید دیپلم 12 ساله داشته باشید وگرنه نمیشه و یا دو سال سابقه کار در رشته های گروه 4 و 5 با svg بالای 7

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,079
حتما حتما باید دیپلم 12 ساله داشته باشید وگرنه نمیشه و یا دو سال سابقه کار در رشته های گروه 4 و 5 با svg بالای 7
عزیز منم میدونم حتما حتما دیپلم 12 ساله میخود. منظورم اینه کسی که پبشش رو به صورت غیر حضوری بگیره برای سفارت قابله قبوله؟

mamad_j_k

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,222
ثبت نام امسال بی نهایت راحت شده بود من برای خودم و پدرم ثبت نام کردم جفتش با هم با کراپ کردن عکس ها و وارد کردن اطلاعات و ذخیره پرینت نهایی 5 دقیقه هم نشد. چقدر خوبه کسانی که شرایط مهاجرت ندارند بیهوده ثبت نام نکنن و شانس یک نفر دیگه رو کم نکنن

بالا