برگزیده های پرشین تولز

(جامع ) راهنمایی در مورد خرید با مستر کارت

Fantastic_ta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

لطفا کسانی که اطلاعات کافی دارند کمک کنند :f34r:

1) من یه مستر کارت کلاسیک واقعی با ادرس ازربایجان گرفتم 1ساله ازش استفاده نکردم الن که لازمش دارم باطل شده چطور باید تمدیدش کنم ؟ ایا هزینه داره ؟ این کارت تا اخر عمرم قابل تمدیده ؟

2) برای افتتاح حساب تو پی پال حتما باید به کسی مراجعه کنم ؟ یا خودم میتونم ؟بعد از افتتاح چه اقداماتی برای استفاده لازمه ؟
3) برای خرید و واریز پول انلاین از خود کارت هم میشه استفاده کرد ؟

4) چطور بفهمم سایت مورد نظرم اعتبار داره؟

5) وقتی یه کالا فیزیکی خریدم میتونم درخواست بدم به ایران بفرستن ؟ یا یه ادرس کسی دیگه تو خارج ؟

6) اگه به ادرس کارت که شرکت طرف قراردادمه از کجا بفهمم واقعا کالا یی ارسال شده ( ممکنه یه کالای قیمتی بخرم بعد شرکت بتونه بپیچونه )

7)چه شرایط و نکاتی رو تو یه خرید باید رعایت کنم ؟

8) ایا باید از ip ازربایجان استفاده کنم ؟ ایا تجهیزات اینترنتی ( هر نوع سروس خاصی ) لازمه ؟ حتما باید کامپیوترم رو ویروس کشی کنم و از یه انتی ویروس فایروال و انتی تروجان استفاده کنم ؟

9)در خرید کالا فیزیکی چه محدودیت هایی دارم ؟ ( چیزی مثل شوکر رو میتونم بخرم ؟ حتما تو گمرک اگه تو یه بستهبندی باشه باز میشه؟ مثلا گوشی اکبند ؟ )

10) tax چیست ؟ هزینه ی ارسال یک کالا به ایران چقر میشود ؟ ( مثال : وزن نیم کیلو -حجم 10*15*20)
من خودم میخرم حتما کمتر از بیرون میشه نه؟

11 ) همه میدونیم که تو ebay کالا هایی رو میشه با قیمت هایی خرید که صرف نظر از اون کار هر کسی نیست ( اگر باور نمیکنید همون شوکر یا taser رو که در ایران این نمونه 100 ت قیمت داره رو ببینید یا کالا های نادر یا اجناس کارکرده نصف قیمت یا ... )
لطفا با در نظر گرفتن : غیر ممکن وجود ندارد . نظر خودتون رو در مورد راه های افتتاح حساب در اون و فعالیت بی دردسر رو بگید .
ایا کسی از ایران میشناسید که در ebay فعالیت کند ؟

& ) اگر کسی چیز دیگه ای هم میدونه اضافه کنه

اخــــــــــیش سبک شدم !
در اخر هم همه جواب هارو خودم طبقه بندی و جمعبندی میکنم و در اختیارتون میزارم
فکر نمیکنم با این اطلاعات دیگه کسی مشکلی داشته باشه

ممنون
:king:​

Fantastic_ta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این بخش مدیر یا کاربر فعال نداره ؟

بالا