برگزیده های پرشین تولز

جام جهانی قطر ۲۰۲۲

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
با مربیگری هروه رنارد عربستان جانانه مقابل آرزانتین بازی میکنه

مربی که میشد به جای ویلتموس بیاد
ولی امان از مدیریت فاجعه بار

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
ببنید عربستان چگونه آرژانتین مدعی قهرمانی را به زانو در آورده است، بله وقتی تیمی پشتوانه و تشویق بی امان مردم خودش را داشته باشد اینگونه غوغا می کند

این بازی منو یاد همون بازی ایران و ارژانتین میندازه که کل ورزشگاه و ۸۰ میلیون ایرانی به تیم ملی انرژی دادن و بخاطر غفلت مسی لحظات اخر گل زد.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
🔴فوتبال عربستان را ببینید تا بفهمید استفاده درست از ثروت و منابع مالی و انسانی یک کشور؛ غیرت و تعلق خاطر مسئولان یک کشور به خاکشان می‌تواند به چه چیزی ختم شود!

فوتبال عربستان را با حسرت نگاه کنید…

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
یک وعده غذای مختصر در جام جهانی چند میلیون تومان؟!

یکی از هواداران فوتبال که به قطر رفته تا تماشاگر مسابقات جام جهانی باشد با انتشار تصویری از «پک تغذیه مختصر» که در دهکده جام جهانی به فروش می رسد همه را متحیر کرد.

این تماشاگر در صفحه توئیترش، نوشت: این پک مختصر تغذیه که شامل کیک، آب، نسکافه، میوه و ساندویچ می باشد را با قمیت نجومی 200 پوند(حدود 8 و نیم میلیون تومان) خریداری کرده است.

IMG_20221122_155803_341.jpg

vahidtato

Registered User
لایک‌ها
701
چه بازی کرد عربستان دمشون گرم
دو تا بازی بعدی رو هم ببازن مهم نیست
حالا ببینیم بازیکن های پرادعای ما عرضه بردن ولز رو دارن
اونا بازیکن ایران نیستن.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
اوسیانو کروز، دستیار اسبق کی‌روش: از ترکیب ایران شوکه شدم/ برای نا امید شدن زود است

صادقانه بگویم؛ از ترکیب ایران شوکه شدم. ترکیب دفاع ایران و هافبک‌ها را دیدم. نمی دانم. شاید یک چیزی در ذهن کی روش بوده است. کارلوس بازیکنان ایران را به خوبی می‌شناسد و شاید دلیل خودش را داشته است. شاید می خواسته ارتباطی بین مدافع و هافبک‌ها برقرار کند اما من شوکه شدم.

بازی ولز با آمریکا را دیدم. فکر می‌کنم ایران شانس دارد. نتیجه تساوی ولز و آمریکا باعث شد ایران بتواند خیلی کارها انجام بدهد. مطمئناً ایران مقابل ولز بهتر می‌شود و همه چیز ممکن است. الان برای ناامید شدن زود است.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
انتقاد نصرتی از کیروش که دقیقا برای من هم جای تعجب داشت واقعا.

نصرتی در ادامه گفت: اینها که گفتم مربوط به قبل از بازی است، در جریان بازی هم بیرانوند مصدوم می‌شود و شما دروازه‌بان را تعویض می‌کنی و با دست می‌زنی توی سر خودت؟ پس هنر مربیگری شما کجاست؟ چه هنری داری که به این شکل اعتماد به نفس تیمت را نابود می‌کنی؟ حسین حسینی می‌خواهد برود درون زمین و به جای اینکه با او صحبت کنی و روحیه بدهی اینطور روحیه‌اش را خراب میکنی. خوب است خودت گلر بودی.

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
انتقاد نصرتی از کیروش که دقیقا برای من هم جای تعجب داشت واقعا.
من نمی خوام از کی روش طرفداری کنم چون واقعا سبک بازی کی روش را دوست ندارم . اسکوچیچ به نظر من با دو مهاجم نسبت به کی روش بهتر تیم رو می بست . ولی اینکه گفته میشه کی روش زده توی سرش هم اشتباه است . اولا من ندیدم خارجیا مثل ما ایرانیها توی سرشون بزنن و دوما اینکه کی روش همیشه اینکارو می کنه مخصوصا وقتی که موقعیتی چیزی از دست میره و دو دستش رو میگیره پشت سرش .
حسینی دروازه بان بدی نیست ولی احساساتی هست توی استقلال هم همیشه همینطوری هست و بازیکن احساساتی خیلی توی موقعیت های حساس نمیتونه کاری بکنه البته گل هایی هم که خورد 70-80% مقصر نبود و هر کسی هم جای اون بود میخورد .

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
ولی اینکه گفته میشه کی روش زده توی سرش هم اشتباه است .
1669128675773.png

اولا من ندیدم خارجیا مثل ما ایرانیها توی سرشون بزنن

مگه ایرانیا تو سرشون میزنن؟ :دی

و دوما اینکه کی روش همیشه اینکارو می کنه مخصوصا وقتی که موقعیتی چیزی از دست میره و دو دستش رو میگیره پشت سرش .

واکنش به از دست رفتن موقعیت طبیعی هست ولی مصدومیت بازیکن اونم وقتی دروازه بان جدید داره وارد زمین میشه نه.

حسینی دروازه بان بدی نیست ولی احساساتی هست توی استقلال هم همیشه همینطوری هست و بازیکن احساساتی خیلی توی موقعیت های حساس نمیتونه کاری بکنه البته گل هایی هم که خورد 70-80% مقصر نبود و هر کسی هم جای اون بود میخورد .

من از سال 1998 تا الان که م و بیش لیگ ایران رو میبینم فقط احمدرضا عابدزاده و رحمتی رو قبول دارم بقیه زیاد جالبناک نبودن.

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
ایران 6 تا از انگلیس خورد و عربستان 2 تا به آرژانتین زد ! نتایج غیرقابل باور !

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
مشاهده پیوست 1311617

مگه ایرانیا تو سرشون میزنن؟ :دی

واکنش به از دست رفتن موقعیت طبیعی هست ولی مصدومیت بازیکن اونم وقتی دروازه بان جدید داره وارد زمین میشه نه.

من از سال 1998 تا الان که م و بیش لیگ ایران رو میبینم فقط احمدرضا عابدزاده و رحمتی رو قبول دارم بقیه زیاد جالبناک نبودن.
نمی خوام وفت شما و خودم رو بگیرم سر یک موضوع کم اهمیت ولی کی روش اول دو دستش رو به نشانه ی "ای بابا" برد بالا بعد برد پشت سرش و به هم گره زد .
به سر زدن واقعی به سبک ایرانیان همینی هست که من عکسش رو پایین گذاشتم :
1.jpg

فایل های ضمیمه

• 2.jpg
    2.jpg
    35.9 KB · نمایش ها: 3

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
نمی خوام وفت شما و خودم رو بگیرم سر یک موضوع کم اهمیت ولی کی روش اول دو دستش رو به نشانه ی "ای بابا" برد بالا بعد برد پشت سرش و به هم گره زد .
به سر زدن واقعی به سبک ایرانیان همینی هست که من عکسش رو پایین گذاشتم :
مشاهده پیوست 1311630

ما داریم در مورد فوتبال صحبت میکنیم نه تو سر زدن در یک مراسم دینی ( مذهبی ).

در هر صورت، چند تا از کارشناسان و بازیکن های پیشکسوت مخالف این حرکت کیروش بودن، حال شاید طبیعی به نظر برسه ولی در یک بازی این چنینی که با شرایط بسیار خاصی برگزار شد، روحیه و روحیه دادن موضوع خیلی مهمی هست.

موفق باشید

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
الان مشکل اینه که دفاع ها هم دیگه استرس دارن و به دروازه بان اعتماد ندارن
الان اسم بازیکن رو نمیشه اورد چون بحث رنگی میشه ولی میشد بازیکن های بهتری تو ترکیب اولیه گذاشت
ببینیم ژاپن چه می کنه با آلمان

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
تا اینجا که مسخره ترین بخش جام جهانی این وقت اضافه های کمدی هست !!! هر بازی 10 دقیقه وقت اضافه ! تازه اونم در یک نیمه !

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
یه تنه آمار آسیا رو خراب کردیم ژاپن هم فکر کنم برنده باشه
دیشب هم گزارشگر بازی فرانسه استرالیا خیلی دوست داشت گلهای خورده‌ی استرالیا بیشتر بشه
ولی نشد

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
ژاپن کامبک زد و دو تا زد به آلمان !

عربستان و ژاپن چیکار دارن میکنن ....

این همه خرج تو فوتبال ما نباید ثمره اش فقط یک مهدی طارمی باشه ، یعنی توی این مملکت به این بزرگی نباید استعدادهایی پرورش داده بشن و افتخار آفرینی کنن ؟!

تیم های لیگ و استعداد یاب ها بدنبال جذب بازیکنای نوجوانی هستن که همه چیزشون مرتب و آماده و هلو بپر تو گلو باشه ...

الان تو مملکت خودمون واسه هر چند هزار نفر یه باشگاهه ؟ از دبیرستان که میگذریم دیگه یادمون میره ورزش و فوتبال و ...

بالا