برگزیده های پرشین تولز

جام جهانی قطر ۲۰۲۲

mahdi312

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53
برین دوباره اسکوچیچ رو بیاریم 😁
قیمت دلار بالا رفته اینا مربی به درد بخور نمیارن
همون اسکوچیچ بود بهتر از کیروش نتیجه میگرفت ، این مردک کل تیم رو کرده دروازه بان ، ما که نمیتونیم از پس تیم های مطرح جهان بر بیایم چرا دیگه انقد دفاعی بازی میکنیم ، به هر حال که حذف میشیم چه بهتر با دل و جرئت برن جلو حداقل تجربه بشه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
کیروش اگر مربی بود هر تیمی میرفت نمی نداختنش بیرون
ولز هم که بنظر من ضعیف ترین تیم جام جهانی بعد قطر بود و تازه همونم شانسی بردیم و اگر 10 نفره نمیشدن اون بازی هم مساوی میشد
بعد هم این تیم با این بازی افتضاح بره بالا که چی بشه !!! بره دوباره 6 تا از هلند بخوره !!! نمیتونن 5 تا پاس سالم بهم بدن ... یک برنامه توی زمین ندارن ... فقط دنبال شانسی و اقبال که توپ بره تو گل مثل بازی با ولز
من اصلا کاری به حذف ایران ندارم بنظرم بد داستان اینه که با تفاضل گل منفی از مسابقات بری بیرون

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
ریش و سبیل و موهات را نتراش ، دوزار حقوق خوش رقصی از کامورا را بگیر و بشین نون و ماستت را بخور
راه نجات کشور ؟! نه ! راه فربه شدن و مفت خوری و موندن و بودن در فوتبال دوزاری و بی خاصیت ایرانی .... بنویس زیر لباست
قطر و تیم میلی را چه به جام جهانی ؟! بشینید با هم یه قل دو قل بازی کنید ، جام ولایت هم در دسترس
مردک موزامبیکی ، به جای اینکه بعد از 3 دوره چیزی به ما یاد بدی ... پدرسوختگی و منفعت طلبی شخصی را از ما یاد گرفتی !
علی دایی با 109 گل ملی ، بازی با سر شکسته و طحال پاره برای این تیم ... درس عبرت برای اهل خرد
یه سری آدمارو که وسط زمین میمونن یه توپ بلند بگیرن یا بسابونن برای اون یکی ... امباپه نیستن الکی بزرگشون نکنید
دوایت یورک و اندی کول را هم اینقدر بزرگ نکردن ... شماهارو چه به یک و دو ؟
همراه اول پیام داده در صورت صعود اینترنت نامحدود میده ! شعور مارو با بازیکن نهایت پنج کلاسی مقایسه نکن
اسکار بهترین بازیگر تعلق میگیرد به رامین ، بازیکن که نیستی ولی استعداد بازیگری خوبی داری ، جوگیر خان
تموم شد ؟ همین بود ؟ شب خوبی بود ، خوش گذشت :LOL:

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
الان تاج دوباره استعفا میده میره تیم که رفت جام جهانی دوباره برمیگرده

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
صادقانه بگم که اگر ایران با این سبک بازی از گروهش بالا میرفت تعجب اور بود.
از دقیقه 1 تا اخرین دقیقه بازی کوچیکترین برنامه ای واسه ادامه بازی نداشتیم و کاملا بی هدف و سردرگم بازی میکردیم.
نکته جالب اینجاست که خطوط تیم تماما عقب بازی میکرد اما بازم پاسهای پشت دفاع حریف مینداختیم که هیچ بازیکنی اونجا نبود. بماند که اصلا توان حفظ توپ رو هم نداشتیم و توپها به راحتی لو میرفتن.
یکی از بدترین بازیکنای دیشب بنظر من میلاد محمدی بود که نه تنها فشار اصلی امریکا از اون طرف بود بلکه گلی هم که خوردیم از همون طرف بود. هرچند که بصورت کلی خط دفاع تیم تو این جام نمایش افتضاحی داشت.
تیم ملی باید جوونگرایی کنه و دیگه عذر یه تعداد بازیکن تاریخ گذشته رو بخواد. یک حقیقت تلخ اما خنده دار اینه که نه تاکتیک تیمی ما و نه بازیکنامون از جام جهانی قبلی تا به الان هیچ تغییری نکردن و اگر حریفامون بازیای 4 سال پیش ما رو هم آنالیز میکرد میتونست بفهمه تاکتیکمون چیه چون هیچ تغییر رویه ای نداشتیم.
خیلی وقته که پیگیر بازیای لیگ نیستم و روی بازیکنای جوون لیگ خودمون شناخت کافی ندارم ولی انصافا دیشب کیف کردم از سبک بازی ابوالفضل جلالی تو دفاع چپمون. آخه چی میشد از همون اول به همین جلالی بازی میداد ؟ و اصلا چی میشد که به بازیکنای جوونتر و باانگیزه تر میدون میداد ؟
واقعیت اینه که ما با کی روش به هیچ جا نمیرسیم. والا همین نتایج و شاید بهترش رو با یه مربی جوون و ارزون داخلی هم میشد گرفت لازم نبود اینقدر ریخت و پاش کنیم.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
کیروش اگر مربی بود هر تیمی میرفت نمی نداختنش بیرون
ولز هم که بنظر من ضعیف ترین تیم جام جهانی بعد قطر بود و تازه همونم شانسی بردیم و اگر 10 نفره نمیشدن اون بازی هم مساوی میشد
بعد هم این تیم با این بازی افتضاح بره بالا که چی بشه !!! بره دوباره 6 تا از هلند بخوره !!! نمیتونن 5 تا پاس سالم بهم بدن ... یک برنامه توی زمین ندارن ... فقط دنبال شانسی و اقبال که توپ بره تو گل مثل بازی با ولز
من اصلا کاری به حذف ایران ندارم بنظرم بد داستان اینه که با تفاضل گل منفی از مسابقات بری بیرون
شما که خیلی کیروش رو دوست داشتی به کسایی که میگفتن چرا اسکوچیچ رو انداختن بیرون میتاختی . حالا کیروش جونت بد شدش

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
شما که خیلی کیروش رو دوست داشتی به کسایی که میگفتن چرا اسکوچیچ رو انداختن بیرون میتاختی . حالا کیروش جونت بد شدش
آخه اسکوچیچ مربی هست دارید ازش دفاع میکنید !!! تجربه و سابقه داره قهرمانی داره جذبه داره ... چی داره ؟؟!!! با اون میرفتیم که 10 تا میخوردیم
عرضه نداشت تیم خودش رو جمع کنه که علیه اش شورش نکنن.حداقل از یکی دفاع کنید که ارزش دفاع داشته باشه
همین الان که از تیم ایران رفته کدوم تیم بدرد بخور خواستتش ؟؟؟!!!! هنوز بدون تیم مونده امید داره ایران برش گردونه
انتخاب فقط بین بد و بدتر بود همین وگرنه کیروش رو با آنجلوتی و گواردیولا که مقایسه نکردیم که بگیم بهتره با اسکوچیچ مقایسه کردیم !!!
کیروش همین الانشم از اسکوچیچ و مربی های داخلی بهتره اما در دنیای فوتبال حرفه ای حرفی برای گفتن نداره
در ضمن اشکال اصلی ار فدراسیون بی در و پیکر هست که سرمربی بی تجربه میزاره بعد دم جام جهانی عوضش میکنه و سرمربی رو میزاره که نه وقت برای تغییر نسل داره نه وقت برای تمرین تاکتیک مجبوره یک تیم پیرمردها رو بفرسته توی زمین و دنبال گل شانسی باشه

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
آخه اسکوچیچ مربی هست دارید ازش دفاع میکنید !!! تجربه و سابقه داره قهرمانی داره جذبه داره ... چی داره ؟؟!!! با اون میرفتیم که 10 تا میخوردیم
عرضه نداشت تیم خودش رو جمع کنه که علیه اش شورش نکنن.حداقل از یکی دفاع کنید که ارزش دفاع داشته باشه
همین الان که از تیم ایران رفته کدوم تیم بدرد بخور خواستتش ؟؟؟!!!! هنوز بدون تیم مونده امید داره ایران برش گردونه
انتخاب فقط بین بد و بدتر بود همین وگرنه کیروش رو با آنجلوتی و گواردیولا که مقایسه نکردیم که بگیم بهتره با اسکوچیچ مقایسه کردیم !!!
کیروش همین الانشم از اسکوچیچ و مربی های داخلی بهتره اما در دنیای فوتبال حرفه ای حرفی برای گفتن نداره
در ضمن اشکال اصلی ار فدراسیون بی در و پیکر هست که سرمربی بی تجربه میزاره بعد دم جام جهانی عوضش میکنه و سرمربی رو میزاره که نه وقت برای تغییر نسل داره نه وقت برای تمرین تاکتیک مجبوره یک تیم پیرمردها رو بفرسته توی زمین و دنبال گل شانسی باشه
همین 2 خط اخرت نشون دادش همون فن کیروش هستی بحث با شما بی فایده هستش
خندم میگیره از تمرین تاکتیکت

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
این جور که بوش میاد کیروش برای جام ملت ها هم مربی ایرانه
خدا به خیر کنه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
همین 2 خط اخرت نشون دادش همون فن کیروش هستی بحث با شما بی فایده هستش
خندم میگیره از تمرین تاکتیکت
اصلا کیروش کیه ... من دارم میگم فدراسیون اینا نمیره مربی بزرگ بیاره سرمربی هایی که آورده توی این سالها اسکوچیچ و برانکو و کیروش و یک مشت گزینه داخلی بوده
بین اینا کیروش تجربه و رزومه اش بهتر بوده فقط همین
شما برو آنجلوتی و زیدان و گوآردیولا رو بیار من تف میکنم توی صورت کیروش

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
اسکوچیچ بزرگترین مشکل مربی گریش نپرداختن به ساختار دفاعی ما بود، این مورد در بازی با کره مشخص بود، کیروش هم متاسفانه مربی شجاعی نیست و تاکتیک هاش در بازی های حساس مثل ژاپن یا امریکا به مشکل می خوره..... بنظر من میتونست در نیمه اول از مدافعین کناری جوان و دونده استفاده کنه چرا که امریکا در بازی با ولز نشان داده بود چقدر از گوشه ها نفوذ می کنه، نکته جالبی که در این تیم وجود داشت دقت سانتر پایین بود.... این مورد دیگر از دست مربی خارج هست، سطح بازی یک بازیکن را نشان میده...
در کل بازی که با گزارش استااااد خیابانی شروع بشه و پشت سر دروازه بان هم دعای خیر زیبا و یک ملت باشه نتیجه اش از پیش مشخصه....

Last edited:

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
تیم کلا نه دفاع درستی انجام میداد نه برنامه خاصی برای حمله داشت
نمیخوام مربیا رو مقایسه کنم ولی چند ماه پیش اسکوچیچ که میبرد میگفتن اینا به خاطر تاثیر کیروشه
خود کیروش که اومد تیم که بی برنامه بود گفتن کیروش وقت کافی نداشته

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
شخصا با تغییر اسکوچیچ مخالف بودم چون یک بی ثباتی بود ولی.....اسکوچیچ مقابل چه تیم هایی نتیجه گرفت؟ مقابل تیمی مثل کره جنوبی چطور؟ امروز استرالیا در یک بازی حساب شده دانمارک حذف کرد !
این حاصل کار یک مربی نیست...یک لیگ پویا..فدراسیون منسجم با یک برنامه چندین ساله....کل مردمی که پشت تیم هستند...هاکمیتی که کلی برای بازی های تدارکاتی بودجه در اختیار فدراسیونش می گذاره.....
حالا کشور ما....فدراسیون بودجه تدارکاتی نداره چون پول نفت ما صرف مردم مظلوم فلان جا باید بشه، این وسط کشوری میگه من دعوتتون میکنم به دلیل سیاست های غلط هاکمیت تحریم و بازی لغو میشه....فدراسیون بلاتکلیف....اصلا نمیدونه برنامه چی هست....وضعیت مردم..نیمی از مردم ناراحت...غمگین...خشمگین....دودستگی بین تماشاگران در استادیوم..... بازیکن با تهدید خانواده اش در ایران روبرو....مردم اونور در پیچش در حال فحش و بد و بیراه.....
بیاییم بپذیریم همون ولز و هم نباید میبردیم که شاید اگر ولز ده نفره نمیشد..نمیبردیم...

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
طبق امار تعداد کل پاسهای ایران در 3 بازی جام جهانی 2022 به 1000 پاس هم نرسید .

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
دانمارک
بلژیک
حذف................
آلمان حذف می شود؟

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
ژاپن اول شد 😐
مرحله بعدی کرواسی رو هم احتمالا ببره

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
کره و ژاپن همیشه آبروداری کردن، دمشون گرم.

بالا