برگزیده های پرشین تولز

جانوران ماوراء طبیعه

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
فقط امیدوارم تاپیک تکراری نباشه، چون هر چی پی تی رو زیر و رو کردم چیزی ندیدم...

حدود دو هفته ی پیش، یکی از آشناها گفت که تو جاده ی کازرون (یکی شهرستان های استان فارس) ، یه ماشین سواری با یه سری موجودات عجیب و غریب مواجه میشه که داشتند از جاده عبور میکردند، اینم میاد یجوری حرکت کنه که با اینا تصادف نکنه که به یکیشون میخوره و اون رو به بیرون از جاده پرتاب میکنه . بنده خدا که راننده بوده پیاده میشه و این جانور رو که میبینه از حال میره... بعد که دیگه بقیه میان و میبینن که یه ماشین ویساده و راننده هم اینطوری افتاده متوجه این موجود میشن...
بعد از به هوش اومدن راننده، میگه که تعدادشن بیشتر از 10 تا بوده و داشتند از جاده عبور میکردند و باقی ماجرا...

من خودم یه عکس فقط از این موجود دیدم که اون رو از یک پا از درخت آویزون کردند، جانور از نظر قیافه و شمایل صورت چیزی بین خرس و میمون هست . یک دم در قسمت انتهایی بدن و دارای 4 دست و 4 پا میباشد .
سطح بدن پوشیده از مو و در بعضی از دست و پاها که در تصویر وضوح دارد، در قسمت انتهایی چیزی شبیه سم دیده میشود .

عکس رو بتونم بگیرمش حتما آپلود میکنم ببینیدش .

اما اتفاق دوم...
این جریان فکر میکنم مربوط به یکماهه ی گذشته باشه؛
در نزدیکی شهرستان لار، شهری هست به نام قیر (که البته همونطور که میدونید از توابع استان فارس هست) متوجه میشن که در کنار قبر های قبرستان سرا هایی ایجاد میشه و همگی این سوراخ ها از نظر شکل و اندازه به یکدیگر شبیه و نزدیک بوده و ظاهرا نیمه های شب ایجاد میشند .
یکی از اهالی با نصب دوربین سعی در کشف عامل این سوراخ ها میکنه که بعد از دیدن فیلم،
متوجه میشن که یک مار خیلی بزرگ (ظاهرا اون رو اژدها خطاب میکنند) عامل این سوراخ ها هست . چند روز بعد هم ظاهرا تونسته بودن مار رو از مخفیگاه خودش بیرون بکشن و با استفاده از یک یا دو کامیون اون رو از بین ببرن . تو دهن مار کفنی جنازه ها رو پیدا کرده بودند،
این مورد رو من نه عکسی ازش دیدم نه فیلم اما چند تا از آشناها گفتن که فیلم اون رو دیدن .
از ابعاد و اندازه های این مار هم گفتن که 18 متر طول داشته و ضخامت بدنش ب اندازه ی یک چرخ کامیون بوده.

از دوستان کسی در مورد این دو جانور چیزی نشنیده ؟ یا موارد مشابه ؟
ممنون میشم شمام شنیده ها و دیده هاتون رو بنویسید .

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خودمم شک دارم که واقعیت داشته باشه، علی الخصوص موضوع مار چون هیچ عکسی از نیست اما یکی از آشناها میگه ک فیلمش رو دیده، به هر صورت از هر کدوم بتونم سندی گیر بیارم اینجا میزارم، خواستم ببینم از دوستان کسی برخورد داشته یا خیر
ممنونم.

rezajooyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
5Li4L4E.jpg

long after it was deemed not to exist.

Jake Esselstyn, a biologist with the University of Kansas, was among a team of researchers that found the animal, a type of fruit bat, last year while surveying forest life on the island of Mindoro

"When we first arrived on Mindoro, a local resident that we hired as a guide described the bat to me in great detail, and he asked me what it was called," Esselstyn said.

"I politely told him that there was no such bat. I was wrong."

Several days into the survey, the scientists accidentally captured a creature in a net that fit the guide's description: a large flying fox with bright orange fur and distinctive white stripes across its brow and jaw.

"Our guide's description of the animal was quite accurate, and I had to apologize for not believing him," Esselstyn said, adding that the animal is now known as the Mindoro stripe-faced fruit bat.

In his own defense, the scientist pointed out that the species' closest known relative lives some 750 miles (1,200 kilometers) away on an island in Indonesia.

"It makes you wonder if there are other related species on islands between [the two]," he said.

"It also makes you realize how there are probably many more species which have yet to be discovered—in the Philippines and elsewhere," Esselstyn added.

نشيونال جئوگرافيک

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
نت پره از این عکسهای فیک و دستکاری شده.ساده نباشید.

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
بينيش كه شبيه گرگه
از اين هيكل اين بيني بعيده

بالا