آژانس هواپیمایی

جايزه 500 دلاري از سايت ياهو

شروع موضوع توسط mmhmt ‏13 آگوست 2007 در انجمن ویژه کاربران عمومی

1. mmhmt

mmhmt Registered User

سلام
    اخيراً سايت ياهو براي من ايميل داده كه 500 دلار برنده شدم و بحساب ايگلدم ميتونه واريز كنه ولي بايد من جزو عضوهاي پريمير باشم كه حق عضويت ميدهند براي اينكار 8.78 دلار اول بايد بپردازم تا اول عضو پريمير باشم و اون 500 دلار بحسابم واريز بشه . دليل اين برنده شدنم گفته ياهو بصورت راندم از بين آدرس ايميل ها انتخاب ميكنه و جايزه ميده حالا راست يا دروغش رو نميدونم منتهي كسي در اين رابطه ميتونه كمكي بكنه ؟متشكرم

2. jujushow

jujushow Registered User

دوست عزیز دروغ محض هست . اصلا خودت رو علافه اینجور مسائل نکن . از هر کسی سوال کنی روزی 10-20 تا از این ایمیلها کمتر براش نمیاد که اگه بخوای حساب کنی یعنی یاهو روزی 10 میلیون تومن به هر کسی که ایمیل یاهو داره ، پول میده ... :lol::lol::lol::lol::lol:
    خیلی از این ایمیلها ویروسی هستند . این توصیه رو از من قبول کن . اگه هر زمان نامه داشتی که گفته بود حتی 1 سنت برنده شدی اصلا بازش هم نکن . فقط حذفش کن .
    توی نت هیچ سایتی از این ولخرجیها نمیکنه .
    موفق باشید .

3. mmhmt

mmhmt Registered User

با تشكر از نظرت منتهي تو 5 سال اخير اولين باري بود كه همچين ايميلي داشتم و سايتش رو كه باز ميكنم وارد قسمت پرداخت و شماره اكانت ايگلد رو ميخواد وقتي شماره رو ميدم ميگه شما عضو پريمير نيستي و اول بايد عضو بشي يجوري واقعي بنظر ميرسه شايدم كلكه

4. Mamad_Javad

Mamad_Javad Registered User

آخه شما میلت تا حالا به دسته این جور شرکت ها نیافتاده که از این جور ایمیلها برات نیومده!!
    به احتما 99% دروغه.
    حلا از چه آدرسی برات این میل آمده؟؟
    [email protected]***** بوده؟؟؟

5. Robi

Robi Registered User

اصلا نمیخواد خیلی تحلیل بکنید که راست یا دروغه فقط به این یک نکته توحه داشته باشید که سایت یاهو اصلا با ایگلد کار نمی کنه و همچنین جایزه ای هم اصلا نداره که بخواد به کسی بده
    این نامه ها فقط برای اخاذی از افراد ناوارد ارسال میشه

6. n0doom

n0doom کاربر تازه وارد

100% دروغه و نیرنگ :D

7. خرید بیت کوین3eo
avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی