برگزیده های پرشین تولز

جايزه 500 دلاري از سايت ياهو

mmhmt

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اخيراً سايت ياهو براي من ايميل داده كه 500 دلار برنده شدم و بحساب ايگلدم ميتونه واريز كنه ولي بايد من جزو عضوهاي پريمير باشم كه حق عضويت ميدهند براي اينكار 8.78 دلار اول بايد بپردازم تا اول عضو پريمير باشم و اون 500 دلار بحسابم واريز بشه . دليل اين برنده شدنم گفته ياهو بصورت راندم از بين آدرس ايميل ها انتخاب ميكنه و جايزه ميده حالا راست يا دروغش رو نميدونم منتهي كسي در اين رابطه ميتونه كمكي بكنه ؟متشكرم

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
سلام
اخيراً سايت ياهو براي من ايميل داده كه 500 دلار برنده شدم و بحساب ايگلدم ميتونه واريز كنه ولي بايد من جزو عضوهاي پريمير باشم كه حق عضويت ميدهند براي اينكار 8.78 دلار اول بايد بپردازم تا اول عضو پريمير باشم و اون 500 دلار بحسابم واريز بشه . دليل اين برنده شدنم گفته ياهو بصورت راندم از بين آدرس ايميل ها انتخاب ميكنه و جايزه ميده حالا راست يا دروغش رو نميدونم منتهي كسي در اين رابطه ميتونه كمكي بكنه ؟متشكرم

دوست عزیز دروغ محض هست . اصلا خودت رو علافه اینجور مسائل نکن . از هر کسی سوال کنی روزی 10-20 تا از این ایمیلها کمتر براش نمیاد که اگه بخوای حساب کنی یعنی یاهو روزی 10 میلیون تومن به هر کسی که ایمیل یاهو داره ، پول میده ... :lol::lol::lol::lol::lol:
خیلی از این ایمیلها ویروسی هستند . این توصیه رو از من قبول کن . اگه هر زمان نامه داشتی که گفته بود حتی 1 سنت برنده شدی اصلا بازش هم نکن . فقط حذفش کن .
توی نت هیچ سایتی از این ولخرجیها نمیکنه .
موفق باشید .

mmhmt

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز دروغ محض هست . اصلا خدت رو الافه اینجور مسائل نکن . از هر کسی سوال کنی روزی 10-20 تا از این ایمیلها کمتر نمیاد که اگه بخوای حساب کنی یعنی یاهو روزی 10 میلیون تومن به هر کسی که ایمیل یاهو داره میده ... :lol::lol::lol::lol::lol:
خیلی از این ایمیلها ویروسی هستند . این توصیه رو از من قبول کن . اگه هر زمان نامه داشتی که گفته بود حتی 1 سنت برنده شده اصلا بازش هم نکن . فقط حذفش کن .
توی نت هیچ سایتی از این ولخرجیها نمیکنه .
موفق باشید .

با تشكر از نظرت منتهي تو 5 سال اخير اولين باري بود كه همچين ايميلي داشتم و سايتش رو كه باز ميكنم وارد قسمت پرداخت و شماره اكانت ايگلد رو ميخواد وقتي شماره رو ميدم ميگه شما عضو پريمير نيستي و اول بايد عضو بشي يجوري واقعي بنظر ميرسه شايدم كلكه

Mamad_Javad

Registered User
لایک‌ها
2
آخه شما میلت تا حالا به دسته این جور شرکت ها نیافتاده که از این جور ایمیلها برات نیومده!!
به احتما 99% دروغه.
حلا از چه آدرسی برات این میل آمده؟؟
yahoo.com@***** بوده؟؟؟

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
اصلا نمیخواد خیلی تحلیل بکنید که راست یا دروغه فقط به این یک نکته توحه داشته باشید که سایت یاهو اصلا با ایگلد کار نمی کنه و همچنین جایزه ای هم اصلا نداره که بخواد به کسی بده
این نامه ها فقط برای اخاذی از افراد ناوارد ارسال میشه

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
100% دروغه و نیرنگ :D

بالا