آژانس هواپیماییexchanging

جایزه 66.6 دلاری

شروع موضوع توسط behrouz_pool ‏22 جولای 2005 در انجمن ویژه کاربران عمومی

1. behrouz_pool

behrouz_pool کاربر تازه وارد

جایزه 66.6 دلاری به دوستانی که زیر شاخه من تو Golden-starبشوند.

با سایت معتبر Golden-star حتماً آشنا هستید، تنها سایت سرمایه گذاری است که از اعتبار بالایی برخوردار است و 24 سال سابقه داره و هزاران مطالب دیگه در این مورد که مهمترینش سوده 1% و 2% در روزش است که به سرمایه شما تعلق می گیره (ماهي 26%).

دوستانی که تا ساعت شش صبح روز ششم شهریور (6/6/1384) عضو گلدن استار بشوند و حد اقل 10 دلار تو این سایت سر مایه گذاری کنن غیر از اینکه از مزایای عالی Golden-star برخوردار میشن میتونن تو قره کشی 66.6 دلاری وبلاگ "بهروز" شرکت کنن برای آشنایی با سایت Golden-star به سایت بهروز تشریف بیارین ، این یک فرست استثنایی است. هر روز که تاخیر کنید سود کمتری بدست می آورید.

"اینترنت فضای همدلی ایجاد میکنه که تو این فضا از سود بردن دیگران سود میبرین"
    ممنون

سایت بهروز:
    لینک عضویت در گلدن استار:

2. behrouz_pool

سلام
    چند نکته در مورد گلدن استار میخواستم بگم اول اینکه گلدن استار بسیار معتبره و سیستم امنیتیش خوبه و 22 سال آفلاین کار کرده و 2 سالم آنلاین و ... ولی دوستان از من می پرسن که آیا این شرکت احتمال ورشکستگی داره یا نه من میگم آره. واقعیت این است که این شرکت خیلی معتبره ولی بازم احتمال ورشکستگی داره و هیچ کس نمیتونه منکر این بشه و صحبت ما مقایسه گلدن استار با سایر شرکتهای hyip است. اون شرکتها میخوان شما رو گول بزنن و با سود های 5% و ... شما رو فریب بدن و 2 هفته هم بهتون سود پول رو میدن ولی یک دفعه همه رو بلا میکشن و میرن، خوب گلدن استار حد اقل اینجوری نبوده و ریشه داره و به نظر بهتر میاد ولی هر کس مسئول عمل خودشه و خواهشن با فکر عمل کنید ولی ما تا حالا از این شرکت بد ندیدیم و امیدواریم همیشه همین جوری باشه .
    نکته دوم در مورد سایت های که کار تجارت الکترونیک میکنن، باید بگم این سایتها و وبلاگها مثل ما، مسئولیتشون شفاف سازی تجارت الکترونیک است نه اینکه افراد رو بخوان به هر سمت که دوست دارن بکشن تا سود بیشتری کنن، بچه ها تا کی باید تاپیک های "1800000 تومان در ماه با PTC" رو ببینن آخه این PTC اگر روزی 10 ساعت کار کنی و همگی خوب و صادق باشن تاز ماهی 100000 تومان هم نداره چه برسه به این مقادیر بلا، میدانید ما باید ادبیات مون رو عوض کنیم و سعی کنیم که مسایل رو شفاف کنیم نه اینکه تبلیغات کاذب کنیم و مسایل رو وارونه نشون بدیم.
    سوم در راستای این جایزه 66.6 دلاری بود که از این جمله شروع شد " اینترنت فضای همدلی ایجاد میکنه که تو این فضا از سود بردن دیگران سود می برین " و ما تصمیم گرفتیم کسانی که میان تو گلدن استار به غیر از سودی که می برن ما هم سودمون رو باهاشون تقسیم کنیم و اوایل میخواستیم 50% پولی که از زیر مجموعه گیری بدست می آوردیم رو بهشون بدیم ولی یک کار غیر عملی برای ما و پر درد سر بود که تصمیم گرفتیم بدین شکل پول رو به خودتون بر گردونیم البته باید بگم که احتمال برنده شدن هر فرد نسبتا، احتمال بلا و خوبیه چون تعداد افرادی که تو یک ماه پول میگذارند نمیتواند زیاد باشه و ما این مقدار 66.6 دلار رو تازه با سود پولها حساب کردیم که امید واریم برای ماه مهر ماه مهربان، این رقم بیشتر بشه و بین چند نفر تقسیم بشه
    وبلاگ ما با شما زنده است اگر مقاله "دنیای زیبا بسازیم " در وبلاگ " کسب در آمد به اندازه پول تو جیبی+عشق " رو بخونید منظورم رو بهتر میفهمید.
    همیشه شاد و بهروز
    سایت بهروز:
    http://behrouzkasb110.blogspot.com/
    http://www.golden-star.biz/?ref=sadeghm

ممنون

3. saba_love

saba_love کاربر تازه وارد

سلام بهروز جان
    من زير مجموعه شما تو گلدن استار هستم ولي اون زمان كه عضو شدم صحبت جايزه نبود ولي شما 50% از پول زير مجمو عه گيري رو بمن دادين ميخواستم بپرسم كه آيا اين جايزه شامل ما هم ميشه

4. behrouz_pool

سلام دوست عزیز
    در مورد سؤالت باید بگم که این جایزه به اونها ی تعلق میگیره که نصف پول عضو گیری رو دریافت نکردن ولی با بچه ها صحبت کردم و قرار شد قره کشی بین اعضای جدید و اون هایی که در گذشته ثبت نام کردن ولی در این ماه حد اقل 10 دلار تو گلدن استار گذاشتن انجام بشه و این برای ماه های دیگه هم صادق، یعنی کسی که الان ثبت نام کرده باشه و تو قره کشی شهریور برنده نشه باز میتونه حد اقل 10 دلار پول تو Golden Star بگذارد و تو قره کشی مهر ماه هم شرکت کنه و می خواهیم هر ماه تعداد برنده ها و مبلغ جایزه رو نیز اضافه کنیم البته باید ببینیم 6 شهریور چه برآوردی میکنیم.
    همیشه شاد و بهروز
    ممنون
    وبلاگ بهروز:

5. behrouz_pool

سلام دوستان
    من از مسافرت آمدم و باز پاسخگوي سوالات شما هستم
    ممنون

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

6. Zoro

Zoro Registered User

تعداد نفراتي را كه در قرعه كشي برنده مي شوند را نگفتيد

مي خواستم با بانك صادرات مقايسه كنم. :lol:

7. appbannerkhuniresbanner
  8. only-dollar

only-dollar کاربر تازه وارد

9. behrouz_pool

6 شهريور تعداد برنده ها رو ميفهميد
    ممنون

10. samstag

samstag Guest

حالا چرا 6 شهریور؟ امکانش هست تمدید شه؟

11. behrouz_pool

به این دلیل که 6 شهریور آخرین یکشنبه ماه August است و ما تصمیم گرفتیم که آخرین یک شنبه هر ماه میلادی جوایزی رو تعیین کنیم و مبلغ این جایزه این ماه رو 50 دلار تخمین زده بودیم ولی چون اتفاقی شهریور ماه 6 است و روز 6 هم میخواستیم جایزه بدیم و دیدیم که همه چیز 6 تو 6 شده به همین خاطر مبلغ جایزه رو 66.6 دلار انتخاب کردیم که باقیش رو از جیب باید بدیم البته ما 2 نفر هستیم که هر کدام 500 دلار تو گلدن استار داریم و روی هم رفته روزی 10 دلار از گلدن استار میگیریم به همین خاطر مشکلی با مبلغ جایزه نداریم و بد از این جایزه میخواهیم چگونگی جوایز بعدی رو با خودتون هماهنگ کنیم

ممنون
    همیشه شاد و بهروز

سایت بهروز:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

12. samstag

samstag Guest

عجب منطقي پشت$66.6 بود ، چون پس اخرين يك شنبه ماه اگست مصادف شده با 6 شهریور و شهریورم برج 6 شمسیه شما تصمیم گرفتین که مبلغ جایزه رو 66.6 اعلام کنید :blink: :D (خدا شفا بده) قرعه کشی و نحوی اعطای $ ها باید دیدنی تر باشه ;)

13. behrouz_pool

از من می پرسن که چرا جایزه تعیین کردیم و منطق این کار چی بوده. واقعیت این است که امروز مردم از سره فقر و بد بختی بعضی ها هم به خاطر هوس و اینکه یک شب پول دار بشوند رو به سمت Network Marketing از قبیله گلد گوییست میارن که اینها واقعاً مخرب و اقتصاد یک مملکت رو ویران میکنه و کسانی هم که این رو میفهمند شروع به نصیحت به این افراد میکنن که آقا فلان کار رو بکن و فلان کار رو نکن ولی واقعیت اینه که جوونی که آینده مشخص نداره، جوونی که کار گیرش نمیاد واقعاً نمیتونه به این حرفها توجه کنه و میخواد راهی پیدا کنه تا از این مهلکه فرار کنه و شدیداً دنباله گلد گوییست میره و باقی داستان رو هم که می دانید. من وقتی با hyip آشنا شدم اوایل ضرر کردم و تصمیم گرفتم یا یک جای خوب و قابل اطمینان پیدا کنم یا کلّاً این کرو ول کنم که Golden Star رو پیدا کردم و خیلی ازش رازیم. به همین دلیل تصمیم گرفتم که دیگران رو هم به این سمت راهنمایی کنم و اگر سودی میبرم باهم باشیم و مثلاً به جای اینکه فرد بیاد 500 دلارش رو بده و این سکه ها رو بخرد بیاد 500 دلار رو بذاره تو Golden Star و ماهی 130 دلار گیرش بیاد و کمک خرجیش باشه و فکر میکنم این جور کارهای عملی و راه حل ها خیلی بهتر از حرف زدن و نصیحت کردن جواب میده و جوون ما دیگه پولشو سرفه این گلد گوییست نمیکنه و تیشه به اقتصاد خودش نمیزنه. برای من این هدف مهم و میزان و چگونگی جایزه اهمیتی نداره و تا جایی که بهم ضرر نزند و معقول باشه میتونم این میزان و مقدار جایزه رو تعییین کنم و از راهنمایی شما استفاده کنم.
    ممنون
    همیشه شاد و بهروز

14. avajang.com .leftavajang.com.right
  15. behrouz_pool

همان تور که قبلاً بیان شده بود زمان ثبت نام برای این دوره از قرعه کشی ساعته 6 صبح روز 6 شهریور است و تصمیم گرفتیم که همان روز، ساعته 6 بعد از ظهر قرعه کشی را انجام بدیم، دوستانی که مایل هستند در جلسه قرعه کشی شرکت نمایند به من میل بزنند تا با آنها هماهنگی لازم صورت گیرد. فقط دوستانی میتوانند در جلسه حاضر شوند که خود جزو افرادی باشند که در این ماه در Golden Star ثبت نام کرده اند. مکان قرعه کشی در یکی از پارک های سنگی و ملت و یا لاله بر اساس نظر دوستان خواهد بود. اگر تعداد متقاضیان بیش از 3 نفر باشد به علت عدم تجمع زیاد 3 نفر به صورت قرعه انتخاب میشوند، دوستان تا 6 شهریور شماره ایگلدشان را به ما میل بزنن تا ما بعد از مشخص شدن برنده چهارشنبه 9 شهریور مبلغ 66.6 دلار را به حساب برنده شهریور وبلاگ بهروز واریز نماییم.
    همیشه شاد و بهروز

16. behrouz_pool

كمتر از 15 روز به قرعه كشي مانده دوستان به من ميل بزنند

17. behrouz_pool

چند روزی بود که اصلا نمی تونستم وارد اینجا بشم و اینجا فیلتر بود. دوستان اگر در این جا دچار مشکل شدین خبر ها رو از وبلاگم ببینید
    یادتون نره کمتر از یک هفته به قرعه کشی مونده
    ممنون

18. behrouz_pool

فردا آخرين روز است
    دوستان ميل بزنن
    ممنون

19. behrouz_pool

امروز زمان قرعه کشی وبلاگ ما (از 30 تیر تا 6 شهریور) فرا رسید و مهلت دوستان برای گرفتن جایزه 66.6 دلاری تموم شد. تا ساعت 12 ظهر هم صبر کردیم و ساعته 12 ظهر تمام اسامی رو یادداشت کردیم و آمده قرعه کشی شدیم.
    براساس اطلاعیه ما مبنی بر اینکه افرادی که دوست دارن می توانند در زمان قرعه کشی حضور یابند تنها 2 نفر از دوستان موفق به هماهنگی شدن و تشریف آوردن که کمتر از انتظار ما بود و مثل اینکه گرفتاری های روزمره اجازه فعالیت های این چنینی رو نمیدهد.
    نام اختصاری دوستانی که تونستیم با ها شون هماهنگ کنیم و حضور یافتن عبارت بود از: آقا کمال و آقای هاشمی.
    محل قرعه کشی در پارک سنگی ساعته 6 بود.

جزئیات مراسم قرعه کشی:
    بر اساس میل دوستان که گفته بودن: چرا ساعته 6 صبح آخرین زمان شرکت در قرعه کشی است و از ما خواسته بودن که تا بعد از ظهر هم به دوستان وقت بدیم و ... ما تا ساعته 12 ظهر صبر کردیم ولی بیشتر برامون مقدور نبود، چون با دوستان هماهنگ شده بود و روزه قبل بهشون میل زده بودیم. کل دوستانی که میل زده بودن 4 تا بود که یکی از آنها خانوم و 3 تا دیگه مرد بودن که متأسفانه از این تعداد فقط 2 نفر آمده بودن که کلی هم بچه های با حالی هستن و از آشنای باهاشون خیلی خورسند شدیم.
    من (بهروز) نزدیک بود نتونم برم و فقط قرار بود از سایت ما آقا صادق بره ولی نمی تونستم این جلسه رو بی خیال شوم به همین خاطر هر دو باهم رفتیم.
    آقا خیلی عالی بود، و جای همه شما خالی، کلی باهم فامیل شدیم و بعد از کلی صحبت های مختلف در باره پول دار شدن و کلی آیه یأس خوندن من و ... بالاخره این قرعه کشی رو انجام دادیم و برنده جایزه 66.6 دلاری ما مشخص شود

برنده جایزه 66.6 دلاری 6 شهریور ما آقای:
    yaser_eshgh

ما به ایشان تبریک میگیم و من به ایشان میل زدم و وقتی شماره ایگلدش چک شد و مشکلی نداشت تا 4 شنبه این مبلغ به حساب ایشون ریخته میشه و در وبلاگ بهروز چک آن را می گذارم.
    من به ایشان تبریک میگم و به شما که برنده این جایزه نشدید هم میگم که بدونید شما هم برنده هستید و سوده 26% پولتون رو از گلدن استار میگیرید و همین که این سایت رو شناختیم و به بیراهه نرفتیم همگی برنده هستیم، بزودی جوایز دیگه ای رو هم می گذاریم که با مشورت و راهنمای شما دوستان این جوایز رو تعیین میکنیم و چون جوایز ما بر حسب سرمایه گذاری است شما که در این دوره سرمایه گذاری کردین باز هم می تونید در قرعه کشی بعد شرکت کنید.

ممنون از همتون
    منتظر میل شما و پیشنهادات شما هستیم.
    برای آشنایی با سایت Golden Star به وبلاگ بهروز تشریف بیارید. Golden Star سایت مطمئنی است که به پول شما روزانه 1% تا 2% پول می دهد.
    همیشه شاد و بهروز
    سایت بهروز: