برگزیده های پرشین تولز

جا و سرمایه 100تومنی ازما ایده و فعالیت از شما

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
چندین ماهه این تاپیک را زدی و داری ایده های مردم رو جمع میکنی و هیچکدام را انجام نمیدی و فقط ایده ها را میبری

نمیدونم چرا کاربران اینو نمیفهمن که شما کار بکن نیستید اگر کار بکن بودید تا الان این همه ایده خوب داشتند ولی انجام ندادید

کاربران عزیز ایده هاتون را همینطوری لود ندید دیگه این تاپیک تابلوئه چیه

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
دوست عزیز من هم الان و هم روزی که این تاپیک رو ایجاد کردم درحال انجام کار خودم بودم منتها قصدم اینه که از فضا و امکاناتم برای انجام ایده های خوب دیگه هم استفاده کنم شما هم بهتره ایده هاتون را به هیشکی لود!!! ندین بزارین تو صندوقچه خاک بخوره :) جالبه اکثرا مینالن که ما ایده خوب داریم و فقط نیاز به سرمایه گذار داریم ولی منکه تا امروز ایده بکری ندیدیم همش طرحای تکراری

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
دوست عزیز من هم الان و هم روزی که این تاپیک رو ایجاد کردم درحال انجام کار خودم بودم منتها قصدم اینه که از فضا و امکاناتم برای انجام ایده های خوب دیگه هم استفاده کنم شما هم بهتره ایده هاتون را به هیشکی لود!!! ندین بزارین تو صندوقچه خاک بخوره :) جالبه اکثرا مینالن که ما ایده خوب داریم و فقط نیاز به سرمایه گذار داریم ولی منکه تا امروز ایده بکری ندیدیم همش طرحای تکراری
همین حرفتون یه نوع تحریک کردن کاربر هست که بیاد ایدشو به شما بگه
مطمئن باشید کاربرا عقل و شعور دارند و خودشون میبینن که تاپیک شما فقط برای گرفتن ایده های دیگرون هست نه چیز دیگه

از همون اولش داری ایده هارو جمع میکنی شاید نزدیک به 500 تا ایده بهت گفته باشند ولی هیچکدوم یعنی خوب نبوده ؟

نه عزیز من اینراهی که شما داری میری قبلا خیلیا رفتند و دیگه هدف اینجور تاپیک ها برای کاربرا شناخته شده و به همین راحتیکسی ایدشو به شما نمیگه

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
جناب کار آفرین همون ایده ای که من به شما ارائه دادم و خدا رو شکر که جوابم رو ندادید!! و بهش میگید تکراری خیلی زود براش سرمایه گذار معتبر پیدا کردم اون هم نه با سرمایه خرد شما.. خیلی بیشتر از این بابت گفتم خدارو شکر..
همین حالا هم در حال اجرا هستم روی سایت bloob.ir که تا 3 ماه دیگه سایت با امکانات جدید و ایده های من و یه ظاهر که 10 میلیون تومان خرجش کردم داره بالا میاد و میتونید بازدهیش رو ببینید..

شما توقع داشتید بنده کل ایده ام رو در اختیارتون بزارم با توضیحات مفصل که برید پیاده کنید خودتون.. بخاطر همین هم که هرکی سر بسته ایده هاش رو توضیح داده میگید بکر نبوده..

دوستان حرف این آدمهای منفی باف رو اصلا گوش ندید.. من نمیدونم ایده تون چیه.. چقدر تکراریه و چقدر تکراری رو بهش چیازی نو اضافه کردید.. ولی هر ایده ای که خام نباشه میتونه به ثمر بشینه با سرمایه و پشت کار.. یادتون باشه ایده های مثل فیسبوک و تانگو و واتس اپ و ... وقتی جایی مطرح میشد همه مسخره میکردن.. و میگفتن هیچکی استقبال نمیکنه.. مسخره کردن کار آدمای منفی باف و سطحی نگره پس به خودتون نیگیرید..

مهم نیست ایده ی من یا تو تو ذهن بقیه چقدر مسخره به نظرم میاد.. بقیه تو ذهن ما نیستن و ایده ی ما براشون در حد کلماات معنی داره نه بیشتر.. ولی خودمون که خوب درک میکنیم ایده هامون رو.. پس به حرف های منفی بی اعتنایی کنید ;) پیشنهاد میکنم به این آقا هم ایده ای نفرستید..

کسی که اسم خودش رو میزاره کار آفرین باید رفتار کار آفرینی داشته باشه و روحیه کار آفرینی.. یه کارآفرین هم ایده ی کسی رو مسخره نمیکنه.. یه کار آفرین اگر کسی براش وقت بزاره و توضیحات بده هرچند هم از نظرش بی ثمر باشه ایده اون فرد مسخره نمیکنه.. قدردانی میکنه از وقتی که گذاشت..

گول هیچ کسی رو نخورید و مواظب ایده هاتون باشید بهتره تو صندقچتون خاک بخوره تا اینکه کارآفرین نما ها ازتون بگیرنش... ;)

last tango

Registered User
لایک‌ها
101
جناب کار آفرین همون ایده ای که من به شما ارائه دادم و خدا رو شکر که جوابم رو ندادید!! و بهش میگید تکراری خیلی زود براش سرمایه گذار معتبر پیدا کردم اون هم نه با سرمایه خرد شما.. خیلی بیشتر از این بابت گفتم خدارو شکر..
همین حالا هم در حال اجرا هستم روی سایت bloob.ir که تا 3 ماه دیگه سایت با امکانات جدید و ایده های من و یه ظاهر که 10 میلیون تومان خرجش کردم داره بالا میاد و میتونید بازدهیش رو ببینید..

شما توقع داشتید بنده کل ایده ام رو در اختیارتون بزارم با توضیحات مفصل که برید پیاده کنید خودتون.. بخاطر همین هم که هرکی سر بسته ایده هاش رو توضیح داده میگید بکر نبوده..

دوستان حرف این آدمهای منفی باف رو اصلا گوش ندید.. من نمیدونم ایده تون چیه.. چقدر تکراریه و چقدر تکراری رو بهش چیازی نو اضافه کردید.. ولی هر ایده ای که خام نباشه میتونه به ثمر بشینه با سرمایه و پشت کار.. یادتون باشه ایده های مثل فیسبوک و تانگو و واتس اپ و ... وقتی جایی مطرح میشد همه مسخره میکردن.. و میگفتن هیچکی استقبال نمیکنه.. مسخره کردن کار آدمای منفی باف و سطحی نگره پس به خودتون نیگیرید..

مهم نیست ایده ی من یا تو تو ذهن بقیه چقدر مسخره به نظرم میاد.. بقیه تو ذهن ما نیستن و ایده ی ما براشون در حد کلماات معنی داره نه بیشتر.. ولی خودمون که خوب درک میکنیم ایده هامون رو.. پس به حرف های منفی بی اعتنایی کنید ;) پیشنهاد میکنم به این آقا هم ایده ای نفرستید..

کسی که اسم خودش رو میزاره کار آفرین باید رفتار کار آفرینی داشته باشه و روحیه کار آفرینی.. یه کارآفرین هم ایده ی کسی رو مسخره نمیکنه.. یه کار آفرین اگر کسی براش وقت بزاره و توضیحات بده هرچند هم از نظرش بی ثمر باشه ایده اون فرد مسخره نمیکنه.. قدردانی میکنه از وقتی که گذاشت..

گول هیچ کسی رو نخورید و مواظب ایده هاتون باشید بهتره تو صندقچتون خاک بخوره تا اینکه کارآفرین نما ها ازتون بگیرنش... ;)
سلام دوست عزيز لطفا در مورد جذب سرمايه بدون مطرح كردن كامل ايده توضيح بديد. در واقع منظورم روشي هست كه براي ايمن سازي ايده و جذب سرمايه ميشه بكار برد راهنمايي كنيد چون من هم مثل خودتون ايده دارم اما همون ترس از اجرا شدن ايده توسط ديگري هست!

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
سلام دوست عزيز لطفا در مورد جذب سرمايه بدون مطرح كردن كامل ايده توضيح بديد. در واقع منظورم روشي هست كه براي ايمن سازي ايده و جذب سرمايه ميشه بكار برد راهنمايي كنيد چون من هم مثل خودتون ايده دارم اما همون ترس از اجرا شدن ايده توسط ديگري هست!
سلام دوست عزیز
ببینید شما یک ایده دارید با تمام نکات ریز و درشت که روی کاغذ بردید.. شما لازم نیست کلیت ایده رو بگید.. مثلا نگید که قراره من ماه اول اینکارو کنم و ماه دوم اینکار هارو.. نگید که دقیقا قراره چطوری مثلا جذب کاربر کنید.. فقط بگید راه هایی بلدم که میتونم جذب کاربر کنم..
1. مخارج تقریبی کل پروژه و ریز ریز رو اعلام کنید.. بگید که پولشون خرج چه چیزهایی میشه.. مثلا تبلیغات - طراحی - برنامه نویسی و..
2.هدف از ایجاد ایده چی هست رو هم باید بگید.. مثلا من هدفم اینه که خدماتی در وب ایجاد کنم که بوده ولی همه ناقص هستند و نیاز به تکامل دارند و باید بهتر اجرا بشه و بعد از مرحله اجرا از انقدر تا انقدر میتونه ماهانه یا سالانه سود داشته باشه..
3.مدت زمانیکه لازمه تا سود دهی شروع بشه.. اگر کمتر از چند ماه باشه میگن زود بازده اگر بیشتر از چند ماه باشه میگن دیر باز ده..
4.دسترسی هاتون رو مشخصص کنید.. یعنی اگر قصددارید خودتون کاملا رو پروژه باشید و نیازی به همکاری ندارید فقط نیاز به سرمایه دارید همه چیز رو مشخصص کنید.. سعی کنید ایده تون رو به نام سرمایه گذار نزنید که توی ایده یا هرچیز که هست نصف نصف بشید.. قرار دادی ببینید که سرمایه گذار فقط توی سود و ضرر شریکه نه ایده و ...

اینها چیزهای امنیتی بود که اشتباهی پیش نیاد ولی توی ارائه حتما نکات زیر رعایت بشه..

1.عنوان طرح
2. جزئیات طرح(تا جاییکه خطر دزدی ایده پیش نیاد)
3.مزایا (مزایا برای سرمایه گذار - مصرف کننده - خودتون )
4.معایب (صادق باشید تا مشکل پیش نیاد)
5.فرآیند سود دهی و حداقل و و حداکثر سود دهی و توضیحی از اینکه سود از چه تریق میاد..
6.هزینه های جاری
7.هزینه های ثابت
8.مقایسه با رقبا (اگر ایده یک ایده قدیمی باشه و شما ایده های جدید بهش اضافه کرده باشید لازمه که با رقبا مقایسه کنید..)
9.درصد احتمال ضرر
10. هزینه ها رو چند دصد بیشتر اعلام کنید.. مثلا من 150 میلیون میخوام میگم 250 میلیون.. 100 میلیون رو برای احتیاط نگه میدارم.. مثلا خیلی احتمالات هست که وسط راه یک سری مشکلات پیش بیاد که شما حساب نکردید.. پس ررمایه بیشتری طلب کنید تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد
در آخر اینکه ببینید سرمایه گذاری یک کار پر ریسکه ولی ایده های جدید یا تغییر داده شده خیلی سود بیشتری به سرمایه گذار میده تا اینکه پولش رو بزاره توی بانک.. همیشه توی هر کار و ایده ای درصدی ریسک خطر هست.. و سرمایه گذار نمیتونه بگه چون ریسک دراه نمیام.. اگر به سود کم راضی هستند خب برند پولشون رو بزارند بانک خیالشونم راحت باشه ولی اگر سود زیاد میخوان تنها راهش سرمایه گذاری روی ایده هاست پس درصد ریسک رو بگید و اشاره کنید که چه راه هایی برای نرفتن سمت شکست اندیشیدید.. و اگر مایل بود که باه یه ریسکی پولش میره سمت چندین برابر شدن اگر نه بازم اشاره کنید به بانک.. سرمایه کذاری واقعی از ریسک نمیترسه.. فقط سرمایه گذارهای تازه به دوران رسیده که یه زمینی چیزی فروختن از ریسک میترسن که نکنه پولم از دست بره..

یه پیشنهاد هم به سرمایه گذارها بکنم: ببینید قرارا نیست وقتی شما یه پولی دارید بیاید سرمایه گذاری کنید.. آدم عاقل پول های اضافه اش رو سرمایه گذاری میکنه نه کل موجودیش رو ;)

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
این هم نحوه بستن قرار داد که یکی از دوستان توی انجمن گذاشته بودن :

یک قرارداد یا تفاهم نامه تنظیم کنید بشرح ذیل
ماده1: طرفین قرارداد
اسم خودتون و سرمایه گذارن همراه با مشخصات و کد ملی و آدرس هردونفر (مثال: این قرارداد بین خانم سارا سارایی فرزند .... به شماره ملی ..... به آدرس ..... بعنوان طرف اول و آقای دارا دارایی فرزند .... به شماره ملی ..... به آدرس ..... بعنوان طرف دوم به شرح مفاد این قرارداد منعقد می گردد)
ماده2: موضوع قرارداد
ماده 3: مدت قرارداد
بستگی به خودتون داره
ماده 4: مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت
اینجا شرایطش رو ذکر کنید، می تونید نحوه سرمایه گذاری، مبلغ سرمایه هر نفر، و شرایط تقسیم سود رو هم بنویسید
ماده 5: تعهدات طرفین قرارداد
-1: طرف اول متعهد می گردد بعنوان مدیر پروژه و ایده پرداز به تعهدات خودش عمل کنه و...
-2: مسئولیت های طرفین .
-3: طرف دوم (سرمایه گذار) تعهد میشود .... .
-4: هرچی شرط دارین بنویسید
ماده 6: شرایط حل اختلاف
توضیح بدین
ماده 7: نسخ قرارداد
این قرارداد در 2نسخه و 1صفحه در آدرس ذکر شده طرف اول منعقد و نسخ قرار بین طرفین توزیع گردید.

امضا طرف اول امضا طرف دوم امضا شاهد1 امضا شاهد2

oiu

Registered User
لایک‌ها
170

تایید میشه

کسی که بخواد واقعا کارآفرینی بکنه مهم نیست ایده تکراری باشه یا جدید

چون هر ایده ای اگر روش سرمایه گذاری بشه جواب میده همین فیسبوک و گوگل هم اولین نبودند ولی کار کردند و بهترین شدند

این آقا کارش معلومه ...

unp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
پیشنهاد میکنم درگاه واسط انلاین
کار ترجمه خوبه
سرمایه کم سود زیاد اما اولش طول میکشه
مخصوصا گار ترجمه

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
من با آیدی قبلیم یچیزی توی این تاپیک نوشته بودم در مورد روش جذب شریک شما

http://forum.persiantools.com/threa...ده-و-فعالیت-از-شما.475276/page-4#post-9013372
حالا یچیز دیگه هم بگم که کلا خیالت رو راحت کنم :D. سرمایه شما انقدری نیست که کسی با کار کم ریسک و مطمئن بیاد سراغت... اگر کسی کار خوب سراغ داشته باشه جور کردن 100 تومن سرمایه توی این دوره زمونه برای آدم حرفه ای در هر زمینه ای، کار سختی نیست ، خودش پول جور میکنه و انجام میده.... کار پر ریسک و شانسی هم شما نمیخوای انجام بدی...پس کلا تاپیک رو تعطیلش کن که انقدر هم حرف نشنوی :D

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
سلام
چرا شما یه شرکت پیماکاری نمیزنی.کار خوبیه ولی دردسر هم داره.3 تا مهندس عمران پیدا کن + یکیشون حداقل مهر داشته باشه + (فکر کنم) یه نفر حداقل باید فوق خونده باشه.
اون چیزی هم که زیاده مهندس عمران
با این سرمایه به نظرم کار خوبیه.اگه 300 میتونستید بیارید میشد شرکت مشاوره سرمایه گذاری بزنید (یه تحقیق توی نت بکنید به نتیجه میرسید)
اینم ایده , سهم هم نمیخام
8 آبان 92 تاپیک شروع شده تا حدودا 2 ماه دیگه یکسال میشه اگه هرکاری رو هم شروع میکردید تا الآن یا سود زیاد کرده بودید یا سود کم که هرچی باشه از هیچ سودی بهتره
بزن عاقا یه چی بزن ایشاالله موفق میشی;)

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
ممنون البته سرمایه تا الان هم راکد نبوده و درحال کاره ولی دنبال ایده های خوب و خاص هم هستم واسه شراکت

erfan0000

Registered User
لایک‌ها
15
یه اتاق اداری و سرمایه 100تومنی ازما ایده و فعالیت از شما
نکات مهم:
کارای مغازه ای پیشنهاد ندین چون فعالیت در دفتر مذکور موردنظره نه اجاره مغازه
کاری که پیشنهاد میدین یا تجربه انجامشو داشته باشین یا کارو با جزئیات بتونین شرح بدین یعنی ایده های کلی که برای خودتون هم روشن نیس ارائه ندین
میزان سوداوری تخمینی رو ذکر کنین
بگین که فقط میخواین صاحب ایده باشین یا اینکه خودتون هم اجرا رو برعهده میگیرین؟

سلام بنده طراح سایت چت روم و برنامه نویسم
تو کار فروش گوشی و لپ تاپم هستم
سرمایه ۵ میلیون تومن میخواد واسه طراحی
خواستین با بنده تماس بگیرین اینم شمارم ۰۹۳۷۰۷۸۶۴۸۷
میتونم گروه طراحیم درست کنم با بچه ها

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
سلام
چرا شما یه شرکت پیماکاری نمیزنی.کار خوبیه ولی دردسر هم داره.3 تا مهندس عمران پیدا کن + یکیشون حداقل مهر داشته باشه + (فکر کنم) یه نفر حداقل باید فوق خونده باشه.
اون چیزی هم که زیاده مهندس عمران
با این سرمایه به نظرم کار خوبیه.اگه 300 میتونستید بیارید میشد شرکت مشاوره سرمایه گذاری بزنید (یه تحقیق توی نت بکنید به نتیجه میرسید)
اینم ایده , سهم هم نمیخام
8 آبان 92 تاپیک شروع شده تا حدودا 2 ماه دیگه یکسال میشه اگه هرکاری رو هم شروع میکردید تا الآن یا سود زیاد کرده بودید یا سود کم که هرچی باشه از هیچ سودی بهتره
بزن عاقا یه چی بزن ایشاالله موفق میشی;)
یعنی شما تا الان نفهمیدی سر کاری بوده و ایشون فقط میخواد ایده های دیگران را برداره ؟ !!!

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
یعنی شما تا الان نفهمیدی سر کاری بوده و ایشون فقط میخواد ایده های دیگران را برداره ؟ !!!
:D اونش مهم نیس.
بیشتر میخواستم نظرم رو برای شروع کار با این مقدار سرمایه + دفتر کار بگم . شاید کسی بتونه تهیه بکنه ولی ندونه چیکار کنه.اون پیمانکاری چون رشته خودمم عمرانه و اینکه یه مدت دنبالش بودم رو گفتم.اون یکی شرکت مشاوره سرمایه گذاری هم یه مدت دنبالش بودیم که منصرف شدیم.
دیگه چیزی به زهنم نرسید که بگم . البته یه مورد هست که چون خودمون میخایم انجام بدیم نگفتم:general705:

yashar_8585

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه اتاق اداری و سرمایه 100تومنی ازما ایده و فعالیت از شما
نکات مهم:
کارای مغازه ای پیشنهاد ندین چون فعالیت در دفتر مذکور موردنظره نه اجاره مغازه
کاری که پیشنهاد میدین یا تجربه انجامشو داشته باشین یا کارو با جزئیات بتونین شرح بدین یعنی ایده های کلی که برای خودتون هم روشن نیس ارائه ندین
میزان سوداوری تخمینی رو ذکر کنین
بگین که فقط میخواین صاحب ایده باشین یا اینکه خودتون هم اجرا رو برعهده میگیرین؟
با سلام محل و مكان شما كجاست؟ روحيه توليد داريد ؟ اين كار در مدت يكسال بازگشت كل سرمايه را دارد .09118600730تلفن تماس من هست .

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
مرکز تهرانه
پیشنهادتونو پخ کنین ممنون

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
سلام من يه ايده عالى در زمينه خوراكى دارم چيزى كه حتى از سودى كه صاحب ايده آيس پك كرد هم بيشتره سودش البته تا ضمانت اجرا و كپى نشدنش نباشه مطرح نميكنم فعلا دنبال راهكارى براى حفاظت از ايده هستم. ايده هاي ديگه هم در زمينه هاى مختلف دارم مثلا كشاورزى و توليد محصولاتى كه تو ايران رقيب نداره يا واردات و .... شما بابد ابتدا به شخصى كه ميخواد ايده ش رو مطرح كنه تضمين بديد وگرنه هرگز ايده واقعى كه سوددهى داره رو هيچكس مطرح نميكنه
سلام خدمت شما!
شرایط و ... لطفا در پ خ ممنون
منتظرم

بالا