برگزیده های پرشین تولز

جدول زمان بندی بازیهای ایران در WCG در 14 اکتبر

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تیم Counter Strike ایران بنام GZ_Rockets در گروه E بازی خواهد کرد که متاسفانه با تیم 3D قوی ترین Clan دنیا ( تقریبا" قوی ترین ) هم گروه شده . برای دیدن صفحه مربوطه به لینک زیر رجوع کنید:
<a href='http://worldcybergames.org/groupdrawing_html/cs.htm' target='_blank'>http://worldcybergames.org/groupdrawing_html/cs.htm</a>
بازی کن UT2k ایران به نام Vulpine یا همان هومن انگورانی که تصادفا" در یکی از ICG ها قهرمان Quake 3 ایران هم شد ، در گروه G بازی خواهد کرد که در این گروه Forest و Hypnotheze جزو بازی کنان به شدت حرفه ای هستند .
لینک : <a href='http://worldcybergames.org/groupdrawing_html/ut2003.htm' target='_blank'>http://worldcybergames.org/groupdrawing_ht...html/ut2003.htm</a>

برای کسانی که احتمالا" از مسابقات WCG اطلاع درستی ندارند : این سری بازی ها معتبر ترین مسابقات جهانی است که با عنوان المپیک بازی های کامپیوتری هم شناخته شده و دقیقا قوانین المپیک را دنبال میکند ، جوایز این دوره براي بازي CS چهل هزار دولار و برای UT2k بیست هزار دلار میباشد و محل بازی ها در کشور کره میباشد . بازیکنان از سر تا سر دنیا در حال حاضر در این کشو حضور دارند.
زمان بازی های ایران برای UT2k :
Oct 14
(10:30-11:00) Vulp1ne vs L_Clan_Rip1ey
(11:30-12:00) Vulp1ne vs armint_th
(12:30-13:00) Vulp1ne vs hypnotize_ca
(14:00-14:30) Vulp1ne vs ForresT
(15:00-15:30) Vulp1ne vs ic_salomon_co
زمان بازی های ایران برای Counter Strike
Oct 14
10:30-12:00 GZ_Rockets vs G3X (Argentina)
12:30-14:00 GZ_Rockets vs nEph_Intel (Czech Republic)
15:00-16:30 GZ_Rockets vs fzer0 (Australia)
16:30-18:00 GZ_Rockets vs 3D (USA)
18:00-19:30 GZ_Rockets vs EG (Canada)

Wish them luck
( من شنیدم که در مسابقات WCG ايران به شدت در حق تيم های CS اجهاف شده و تیمی که در حال حاضر نماینده ایران در کره است جزو تیم های رده چهارم و پنجم هست و شانس زیادی در مقابل قولی مثل 3D را ندارد و لی جدا" دلم میخواد ثابت کنند ایران با هند و افغانستان فرق دارد )
so WISH THEM LUCK

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
چه بانمک....فقط تو این olampic همين بازی انجام ميشه...يا بازی هايه ديگه ای هم هست؟

shaar

Registered User
لایک‌ها
57

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
( من شنیدم که در مسابقات WCG ايران به شدت در حق تيم های CS اجهاف شده و تیمی که در حال حاضر نماینده ایران در کره است جزو تیم های رده چهارم و پنجم هست و شانس زیادی در مقابل قولی مثل 3D را ندارد و لی جدا" دلم میخواد ثابت کنند ایران با هند و افغانستان فرق دارد )
so WISH THEM LUCK
واقعا افتضاح برگزارش كردن وارش كه افتضاح بود

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه بانمک....فقط تو این olampic همين بازی انجام ميشه...يا بازی هايه ديگه ای هم هست؟
Survival Project
StarCraft: Brood War
Age of Mythology
Unreal Tournament 2003
FIFA Soccer 2003
Half-Life: Counter-Strike
Halo
WarCraft III: Reign of Chaos

ایران فقط سهمیه یک تیم Half-Life: Counter-Strike و یک نفر در Unreal Tournament 2003 داشت . تا پارسال Quake3 هم بود ، ولی امسال متاسفانه حذفش کردن ، تو اون رشته مطمئنن ایران حرف برای گفتن زیاد داشت ولی باقی رشته ها رو خیلی با دنیا فاصله داره . فقط امیدورام یک دفعه نرن آخر جدول بشینن ، Vulpine در واقع بازیکن حرفه ای Quake3 هست نه UT2K تقریبا" 6 ماه هست که شروع کرده به تمرین این بازی ، برای همین مطمئنن شانس زیادی نداره از گروهش بالا بیاد . تیم Counter-Strike هم که با پارتی بازی رفت بالا ، تیم های اول ، دوم کشور هم در مقایسه با بازی کنهای حرفه ای دنیا ضعیف هستند ، اینها که شاید حتی مقام ششم هم در کشور نداشته باشند بعید میدونم حتی یک تیم رو بتونند شکست بدن . من فقط نگران سال آینده هستم ، اگر زیاد خراب کنن ممکنه سهمیه ایران بیاد پایین .با در نظر گرفتن این نکته که احتمالا سال آینده بازی های HL2 و UT2k4 هم اضافه میشن .

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميشه توضيح بيشتري بدين ... خصوصا براي كساني كه از بازي هاي كامپيوتري زياد اطلاعاتي ندارن؟
یک چیزی تو مایه های المپیک هست منتها برای بازیهای کامپیوتری . همانجوری هر کشور برای خودش سهمیه دارد ، یک سری مسابقات در سطح کشور برگذار میشود و نفرات اول هر رشته به کره میروند . اسپانسور کل این مسابقات شرکت Samsung هست و پول بلیط و اقامت در کره را آن شرکت میدهد ، البته اول شدن در همان سطح کشوری جوایز خوبی دارد که در مورد ایران مونیتور فلت 17 سامسونگ بود ( درست یادم نیست ، معمولا محصولات خود سامسونگ هستند) . البته لیگ های معتبر زیادی در دنیا هستند که شاید تعداد طرفدارها و شرکت کننده هایشان خیلی بیشتر از WCG باشد ، ولی روی این سری مسابقات تبلیغات زیادی شده و برای همین خیلی مهم هستند. از همه مهم تر برای من این است که ایران در این مسابقات شرکت میکند ، وگرنه از مسابقاتی که Quake3 در آن نباشد ، بیزارم .
راستیWCG مخفف World Cyber Games هست . سایت رسمی : worldcybergames.org
البته خیلی سایت بدساختی است و بهتر است برای دنبال کردن مسابقات از سایت <a href='http://www.esreality.com' target='_blank'>http://www.esreality.com</a> استفاده کنید.

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
مرسي عزيزم!! لطف كردي توضيح دادي . . .

Anti_Evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيلي جالب بود ... مرسييييييييييييييي ! :D

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
خيلي جالبه.
ممكنه سال ديگه كه Civ3:conquest اومد اونم وارد مسابقات شه.آخه تنها بازي كه يك كم بلدم همينه.

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ترکمون زدن اساسی ، جفتشون تو گروهاشون یکی مونده به آخر شدن . ریدن به احساساتم .

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نتايجو دارين تيم كانتر يه بازيشو 24 به صفر باخته
16_3_115.gif

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زيادم سخت نگيرين اگر خودمون بوديم كه 0 هم به زور ميگرفتيم مشكل ما اينه كه بازي رو به چشم سرگمي ميبينيم اما خارجي ها نه اونا ميدونندكه مثلا چه بازي در مسابقات برگزار ميشه و ميدونند كه جايزش 20.30 برابر خود پول بازي ارزش داره اونوقته كه دست به كار ميشن.......................ما باختيم. :D

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
:( :(
چقد ضايع.كاشكي ميشد يه كار كرد سال ديگه اينجوري نشه.

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
:( :(
چقد ضايع.كاشكي ميشد يه كار كرد سال ديگه اينجوري نشه.
من ميگم بايد آستينامونو بالا بزنيم خودمون جلوي اين فضاحت رو بگيريم

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سادست :
Life is short , Play MORE
البته در محیط شبکه با حریف آدم ، نه با کامپیوتر. ( اگر خیلی جدی میخوایین پول در بیارین از این راه یا حال کردین میخوایین شروع کنید من میتونم سورس های تهران رو بهتون معرفی کنم ، تو خونه بشینید بازی کنید به هیچ جا نمیرسید ، یا تو اینترنت باید بازی کنید یا گیم نت ).
gl

بالا