برگزیده های پرشین تولز

جدول ليگ برتر فوتبال ايران

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
يك نرم افزار براي فوتبالي ها...
جدول ليگ برتر رو براي شما در PPC ايجاد مي كنه. امكان ثبت بازي جديد و همچنين ويرايش بازي هاي قبلي در صورت اشتباه اطلاعات رو هم به شما خواهد داد. كاره خودمه كه به نام گروه نرم افزاري سحر منتشرش كردم. بسيار مجانيست.

اميدوارم كه بدرد شما هم بخوره. اطلاعات هفته اول و دوم ليگ رو هم داره. ولي وارد كردن بازيهاي هفته ي بعدي ديگه به عهده خوده شماست.

Screen004.png
Screen005.png

Screen006.png
Screen007.png

روش بكاپ گيريش هم سادست. مي تونيد فايل dbfile.db رو از پوشه برنامه كپي كنيد تو يه جاي ديگه و بعد از نصب مجدد برنامه بر روي فايل جديد كپيش كنيد.

به CF2 و يه فارسي ساز هم نياز داره.

فایل های ضمیمه

• IranMasterLeague.zip
    281.6 KB · نمایش ها: 263

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
بسیار ایده جالبی ست . ولی می بایست که همیشه به گوش باشید که نتیجه هر بازی چه شد ، هیچ راهی وجود نداشت که بتواند برنامه از یک سایت نتایج را دریافت کند؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
شدنش كه ميشه... روش فكر مي كنم جواب مي دم. مي شه Update ها رو به صورت XML تويه هاست قرار داد و برنامه دانلودشون كنه.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
قربان شخصا اگر این امکان بهش اضافه بشه اولین نفری خواهم بود که برنامه رو نصب و به تودی اضافه ش می کنم.
من و مانند من ممکن ست که خیلی از بازیها را از دست بدهیم ولی اگر برنامه ای بتواند ، نتایج را نگه دارد ، با مثلا جزییات در حد اینکه چه کسانی گل زدند و آقای گل تا اینجای بازی ها کیست و کی اخراج شد ...
خیلی خیلی کارا می شود

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام دوستان عزيز. نسخه جديد برنامه هم آماده شد. امكاناتي مانند آناليز تيم ها و همچنين مشاهده بازيهاي يك تيم در هفته هاي گذشته از ليگ به سيستم اضافه گرديده است. همچنين اطلاعات مربوطه به هفته چهارم نيز Update خواهد شد و از اين پس هر هفته فايل اجرايي Update برنامه هم در همين Topic بروز رساني خواهد شد. البته خود برنامه رو فردا Upload خواهم كرد.

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
خیلی جالبه فقط اگه بشه که برنامه رو Update کرد خیلی عالیه !

چون به درد کسی میخوره که وقت نکرده خبر رو گوش بده یا بخونه !

با تشکر

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خیلی جالبه فقط اگه بشه که برنامه رو Update کرد خیلی عالیه !

چون به درد کسی میخوره که وقت نکرده خبر رو گوش بده یا بخونه !

با تشکر

موافقم ، جسارته جناب شهرام خان ، ولی ممکن نیست که برنامه طوری طراحی بشه که مثلا یک فایل آپدیت رو بگیریم به جای همه اطلاعات ؟ مثلا یک اکانت پرشین گیگ رو به همین اختصاص بدیم؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام.
مي دونيد كه خيلي دوست دارم اين كارو بكنم... همين امشب تستش مي كنم... اگه بشه كه حتما همين كارو خواهم كرد. البته الآن فايل هاي Update رو به صورت CAB آماده كردم ولي خوب اونجوري كه شما مي گيد خيلي بهتره...

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام.
من مي خواستم كه از طريق ActiveSync به انترنت وصل بشم. ممكنه راهنمايي فرماييد؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام دوستان...
به درخواست ادمين محترم و در پاسخ به حمايت هاي بيش از پيش ايشان، نسخه جديد برنامه با امكان دريافت اطلاعات جديد از اينترنت آماده و از اين پس در دسترس شما خواهد بود. اطلاعات برنامه در هنگام نصب مربوطه به هفته دوم است كه مي توانيد با استفاده از گزينه بروز رساني اين اطلاعات رو به هفته چهارم تغيير دهيد... با اميد اينكه استفاده از اين نرم افزار كمكي به شما كرده باشه. نرم افزارهاي رايگان معمولا هيچ انگيزه اي جهت بروز كردن و رفع مشكلات احتمالي در مالك ايجاد نمي كنه. حمايت هاي افرادي كه نظر دادند و توجه كردن باعث اين مي شه كه من تا ساعت 4:30 صبح بيدار بمونم و به قولم عمل كنم. شب خوش.

Screen011.png
Screen012.png

فقط قبل از نصب، نسخه قبلي را حذف نماييد...

فایل های ضمیمه

• IranMasterLeague 2.zip
    283.1 KB · نمایش ها: 66

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام دوستان...
به درخواست ادمين محترم و در پاسخ به حمايت هاي بيش از پيش ايشان، نسخه جديد برنامه با امكان دريافت اطلاعات جديد از اينترنت آماده و از اين پس در دسترس شما خواهد بود. اطلاعات برنامه در هنگام نصب مربوطه به هفته دوم است كه مي توانيد با استفاده از گزينه بروز رساني اين اطلاعات رو به هفته چهارم تغيير دهيد... با اميد اينكه استفاده از اين نرم افزار كمكي به شما كرده باشه. نرم افزارهاي رايگان معمولا هيچ انگيزه اي جهت بروز كردن و رفع مشكلات احتمالي در مالك ايجاد نمي كنه. حمايت هاي افرادي كه نظر دادند و توجه كردن باعث اين مي شه كه من تا ساعت 4:30 صبح بيدار بمونم و به قولم عمل كنم. شب خوش.

Screen011.png
Screen012.png

فقط قبل از نصب، نسخه قبلي را حذف نماييد...

جناب شهرام خان باید یک خسته نباشید بزرگ به شما بگویم
واقعا که گل کاشتید.
خیلی خیلی عالی ست.
خواستم یک سئوال بکنم فقط ، اونم این هست که سرور شما چه قدر گنجایش دانلود داره ، من فکر می کنم اگر درست برنامه را تبلیغ کنیم ، طالب زیاد داره برنامه.
حتی می شه گزینه هایی دیگه ، مثل اینکه هر وقت کانکشن مجانی پیدا کرد ، به روز رسانی کنه اضافه کنید
در ضمن ، پاسخ سئوال قبلی خود را یافتید یا اجازه می دهید من توضیح بیشتر بدهم؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
توي ساختماني كه ما زندگي مي كنيم اينترنت وايرلس داريم. هميشه من از طريق PPC به اينترنت وصل مي شدم. ولي چون روي لبتاپم مي خواستم تست كنم با Microsoft Device Emulator مشكل داشتم. آخرشم با PPC تست كردم.
در مورد امكاناتي كه شما فرموديد بايد بگم كه من C# كار مي كنم. براي كار با ‍‍PPC ها معمولا C++ استفاده مي شه. من دارم يه مطالعاتي انجام مي دم كه كمي هم در C++ پيشرفت كنم. به دليل اينكه من شغل دولتي دارم اينه كه وقت خالي فراوان دارم. به نظر من دوستاني كه من تو اين فروم ميشناسم اگه با هم همكاري داشته باشيم مي دونم كه خيلي كارهاي بزرگ مي تونيم بكنيم. مخصوصا من در ماه رمضان ديگه كاملا بيكارم چون ساعت كاري ما از 9 مي شه تا 2. مشكلي از نظر ايجاد امكانات بيشتر به نرم افزار ها رو ندارم. ولي من فكر هاي بزرگتري دارم كه از اونها مطلع خواهيد شد. بزودي...

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
توي ساختماني كه ما زندگي مي كنيم اينترنت وايرلس داريم. هميشه من از طريق PPC به اينترنت وصل مي شدم. ولي چون روي لبتاپم مي خواستم تست كنم با Microsoft Device Emulator مشكل داشتم. آخرشم با PPC تست كردم.
در مورد امكاناتي كه شما فرموديد بايد بگم كه من C# كار مي كنم. براي كار با ‍‍PPC ها معمولا C++ استفاده مي شه. من دارم يه مطالعاتي انجام مي دم كه كمي هم در C++ پيشرفت كنم. به دليل اينكه من شغل دولتي دارم اينه كه وقت خالي فراوان دارم. به نظر من دوستاني كه من تو اين فروم ميشناسم اگه با هم همكاري داشته باشيم مي دونم كه خيلي كارهاي بزرگ مي تونيم بكنيم. مخصوصا من در ماه رمضان ديگه كاملا بيكارم چون ساعت كاري ما از 9 مي شه تا 2. مشكلي از نظر ايجاد امكانات بيشتر به نرم افزار ها رو ندارم. ولي من فكر هاي بزرگتري دارم كه از اونها مطلع خواهيد شد. بزودي...

از صمیم قلب برای شما دوست عزیز ارزوی موفقیت دارم
در ضمن ، من هم فکر می کنم اساتید می تونن خیلی به هم کمک کنن. این تالار هم به همین دلیل ایجادشده

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
با سلام خدمات دوستان عزيزم. نسخه جديدي از برنامه آماده شده كه امروز براي شما گذاشتم. توي اين نسخه نرم افزار به صورت خودكار هر وقت كه به اينترنت متصل شويد اطلاعات را بروز رساني خواهد كرد. همچنين مي توانيد ليست تمامي بازيهاي يك تيم را مشاهده نماييد. همچنين مي توانيد به صورت مجزا عملكرد يك تيم را بررسي نماييد. در نسخه قبلي اگر بروز رساني مي كرديد و كانكشن اينترنت را پيدا نمي كرد، خطا مي داد و از برنامه خارج مي شد كه در اين نسخه رفع شده است. همچنين اطلاعات بازي اول هفته پنجم هم در سيستم موجود است. اميدوارم كه استفاده كنيد.

Screen120.gif

قبل از نصب نسخه جديد برنامه قبلي را حذف نماييد.

فایل های ضمیمه

• IranMasterLeague3.zip
    373.3 KB · نمایش ها: 153

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
با سلام خدمت دوستان عزيزم. آخرين نسخه برنامه با امكان اجرا شدن بدون فارسي ساز هم اينك در اختيار شماست.
البته بايد ذكر كنم كه بجز برنامه يك فايل فونت فارسي است كه بايد درdevice نصب كنيد.
Screen120.gif

فرق كاري كه من كردم با كاري كه آقا رضا در ITO.Calendar انجام داده اينه كه ايشون اين فونت هاي فارسي رو داخل فايل نصبي خود قرار داده. در صورتي كه شما فارسي ساز داشته باشيد و بخواهيد برنامه را Unistall كنيد، فونتهاي فارسي شما هم حذف خواهد شد. براي جلوگيري از اين موضوع، فونتهاي فارسي را جدا كردم كه اگر كسي فارسي ساز داشت به مشكل بر نخوره. فايل مربوط به فونتهاي فارسي رو فقط دوستاني كه فارسي ساز ندارند نصب كنند.

دريافت فونتهاي فارسي
توجه داشته باشيد كه فونتهاي فارسي بايد بر روي حافظه اصلي دستگاه نصب گردد.

فایل های ضمیمه

• IranMasterLeague4.CAB
    739.1 KB · نمایش ها: 72

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
دست مريزا:rolleyes:

آخرين نسخه بدون نياز به فارسي ساز روي فليم مشكل داشت و اينكه حرف ها رو جدا مينوشت . البته كه فارسي ساز داشتم و فونت هم نصب كردم :happy: خب اشتباه از من بوده
ما ورژن قبليش خيلي جالب و جامع كار داد

بسيار بسيار ممنون :blush:

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
دست مريزا:rolleyes:

آخرين نسخه بدون نياز به فارسي ساز روي فليم مشكل داشت و اينكه حرف ها رو جدا مينوشت . البته كه فارسي ساز داشتم و فونت هم نصب كردم :happy: خب اشتباه از من بوده
ما ورژن قبليش خيلي جالب و جامع كار داد

بسيار بسيار ممنون :blush:

با تشكر از شما دوست عزيز و اينكه توجه فرموديد...

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
شهرام جان ، تیتر های برنامه ، بهم ریخته نشون داده می شه و پاپ آپ برنامه هم حروف ش راست به چپ نیست

بالا