برگزیده های پرشین تولز

جدیدترین و بهترین و با کیفیت ترین آیفون 5S طرح اصلی را از ما بخواهید. رم 2 گیگ و رام 6 گیگ!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad4030

Registered User
لایک‌ها
12
من فیلمو دیدم...آسفالت رو با لگ کامل اجرا میکرد و رزولوشن صفحشم تو 2تا نرم افزار باهم فرق داره!!

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
من فیلمو دیدم...آسفالت رو با لگ کامل اجرا میکرد و رزولوشن صفحشم تو 2تا نرم افزار باهم فرق داره!!
دوست عزیز آسفالت رو بدون هیچ لگی اجرا میکنه. فقط و فقط تو بعضی مراحل که شب هست یکم لگ داره اونم نه همیشه و اصلا به چشم هم نمیاد. درضمن قبل اجرای بازی باید تمام برنامه های باز شده رو ببندی بعد بازی رو اجرا کنی که من این کارو نکردم و همین برنامه ها فضای خالی رم رو میگیره.GTA 4 که بازی سنگینتری نسبت به آسفالته بدون لگ اجرا میشه اونوقت شما میگی آسفالت همش لگ داره!:eek:بعدشم حجم فیلم 600 مگابایت بوده شده 57 مگابایت شما توقع نداشته باش که با همون تعداد فریم و کیفیت فیلمو ببینی.کلا خود فیلم بعد اینکه حجمش کم میشه یکم خود فیلم لگ میزنه.
در مورد کیفیت صفحه بگم که واقعا واقعا حرف نداره بهش شک نکنین این گوشی رو در کنار اصلی قرار دادم از لحاظ شفافیت فرقی نداشت فقط نمیشه گفت 100 درضد مثل اصلیه ولی 90% هست اونم نه از لحاظ شفافیت فقط از لحاظ تراکم پیکسلی که آیفون اصل یکم تراکمش بالاتره که اونم با چشم زیاد مشخص نیست مگر با ذره بین نگاه کنی که فرقشونو ببینی. شما به نرم افزار CPU -z توجه نکن چون همه اطلاعاتش غلطه CPU رو زده 4 هسته حافظه داخلی رو زده 2 گیگ رزولوشینشم پایین زده. ولی Antutu درست نوشته .

Guts

Registered User
لایک‌ها
2
سلام برادر.موجود هست؟همه رنگها؟

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
داداش گفتی ویدیو جدید میذاری اگه موجودی رسید
آهااز نظر شفافیت صفحه زیر نور آفتاب؟ چشم بارم پس فردا میرسه . وقتی رسید در اسرع وقت اونم به چشم. شما چه رنگی رو میخواین؟!

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
گلد و مشکی میاد سفید اگه 100% خواستین براتون بیارم. آخه سفید فروشش کمه بیشتر گلد فروش داره بعدش مشکی کلا خانم ها اکثرا گلد میخرن آقایون مشگی. بعضی از خانم ها سقید هم میخرن.:D

Guts

Registered User
لایک‌ها
2
من مشکی میخوام.فقط بار رسید یه عکس با کیفیت از گوشیها اپ کن برادر.چند نمونه مشکی طرح دیدم دکمه هومش مثل اصل نبوده.منتظر عکسهای بار جدید هستیم.راستی دوربینشون چنده؟توی محیط باز و بسته با فلش و بدون فلش عکس بذار.
خلاصه فعلا همینا :D
دست گلت درد نکنه منتظریم.دو روز پیشم اس دادم ببینم موجوده یا نه جواب ندادید.مثل اینکه فقط به تماس جواب میدید.

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
من مشکی میخوام.فقط بار رسید یه عکس با کیفیت از گوشیها اپ کن برادر.چند نمونه مشکی طرح دیدم دکمه هومش مثل اصل نبوده.منتظر عکسهای بار جدید هستیم.راستی دوربینشون چنده؟توی محیط باز و بسته با فلش و بدون فلش عکس بذار.
خلاصه فعلا همینا :D
دست گلت درد نکنه منتظریم.دو روز پیشم اس دادم ببینم موجوده یا نه جواب ندادید.مثل اینکه فقط به تماس جواب میدید.
سلام. مشکی ندارم فقط گلد و سیلور که بارم برسه فردا همش رفته چون پیش فروش شده:Dشنبه کارم از صبح اینه که پست کنم.
من امکان نداره جواب ندم احتمالا یا اس ام اس شما به من نرسیده یا من به شما:) شماره 09355142909 روشنه اون خاموشه فعلا.
دوربینش 8 هست فکر میکنم به اندازه کافی عکس هم از خود گوشی هم از کیفیت دوربین گذاشته شده. شما یه سر به سایت ها یا تاپیک های دیگه بزنید میبینید هیچی نمیزارن. و درست حسابی هم جواب نمیدن. من هم عکس از گوشی هم عکس از بامپر از نرم افزارای مختلف تست .عکس هایی که با دوربین خود گوشی گرفته شده فیلمی که با دوربین خود گوشی گرفته شده عکس وزن گوشی عکس ابعاد گوشی با کولیس فیلم کامل از کارکرد گوشی عکس از اجرای بازی های HD . دیگه فکر نکنم کمو کسری باشه فقط دوستان گفتن یه عکس از کیفیت صفحه نمایش زیر نور آفتاب بزارین گفتم چشم اونم تا جمعه شب میزارم. سوالی بود در خدمتم:)
راستی دوربینشون توی نور مناسب خیلی عالیه مخصوصا فیلم برداریش اما توی نور کم چنگی به دل نمیزنه.
دکمه هومش مثل اصلیه هیچ فرقی نداره من نمیدونم شما منظورتون چیه که میگین هر مدلی رو دیدن مثل اصل نبوده؟ از چه لحاظ مثل اصل نبوده؟ این مدل برچسب صفحه اصلی آیفون که بندازی دکمه هوم دقیقا سر جاشه. راستی بار جدید رامشون 2 گیگه

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
یعنی به این زودی تموم شد ؟
مدل رام 6 گیگ بله تموم شد. الان فردا واسم رام 2 گیگ میرسه اونم تقریبا از قبل هرکی خواسته اسمشو شمارشو نوشتم که خبر بدم کسانی که 100 درصد خواستن. شمام اگه 100% خواستین بگین تو هفته آینده واستون میارم هر رنگی بخواید. رام 6 گیگ خیلی کمه هرچی گشتم نبود. قولشو نمیدم شایدم آوردم.

roadblock

Registered User
لایک‌ها
41
ممنون باز سر میزنم واسه رام 6
نمیتونم قطعی بگم که خریدارم یا نه ببخشید

roadblock

Registered User
لایک‌ها
41
یه سوال دیگه فقط طرح اپل کار میکنید مارک دیگه نمیارید؟

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
کارم طرح هست بیشتر ولی اگه برند خواستی مد نظرتونه بگین شاید از همکارا بتونم بگیرم براتون.

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
نوت 3 فول کپی هم یکی هست 4 هسته ای واقعیه رامش 4 گیگه خیلی خیلی کیفیتش عالیه . 1 دونه هم بیشتر ندارم و دیگه هم گیرم نیامد. واسه کسی نگه داشتم ولی اگه کسی خواست قیمتش 630 تومنه

Guts

Registered User
لایک‌ها
2
برادر رام 6 رنگ مشکی رو اگر تا یکشنبه میارید من یکی میخوام.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا