منتخب بازارچه

جدید ترین نرخ دلار و سکه را در گوشی خود ببینید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

4058423

Registered User
امتیاز - 100%
64   0   0
شما با پرداخت ماهیانه تنها 5000 هزار تومن میتونید هر روز در ساعت های 11 صبح و 5 بعد از ظهر ، قیمت دقیق دلار , یورو , پوند , درهم امارات , سکه بهار آزادی , سکه امامی
, نیم سکه , ربع سکه و سکه یک گرمی را با آخرین تغییرات در گوشی موبایل خود داشته باشید .

اگه تو کار خرید و فروش طلا و سکه و دلار و ... هستید این طرح براتون فوق العاده کاربردی هست .

دوستان لطفا مقایسه و تحلیل و ... نکنید ! خدا خیرتون بده ! :D

در صورت تحلیل و مقایسه و خراب کرد تاپیک ، به سمت جزیره خواهید رفت :)

توجه داشته باشید که طرح به صورت ماهیانه هست . به جز روزهای تعطیل قیمت ها رو از طریق سامانه ی پیام کوتاه میتونید دریافت کنید .

شما عزیزان میتونید هزینه ی طرح رو به شماره کارت بانک ملت 6104337033318674 به نام حسین هاشمی واریز کنید و از طریق پیام خصوصی به بنده اطلاع بدید تا شمارتون رو در لیست طرح قرار بدم .

موفق باشید :)

4058423

Registered User
امتیاز - 100%
64   0   0
از شما با این سابقه انتظار نداشتم . داداش گلم بالا نوشتم که مقایسه نکنید . تازه پیامک پیامکه چه فرقی میکنه ؟!!! قیمت های ما به روزتر از سایت های دیگه نباشه اسمم رو عوض میکنم . هزینه هم که اون سایتی که معرفی کردید 2 برابره ماست :)

اقا شما طلا فروشی دارین میدون استانه؟طبقه بالا هم سکه اینا؟من یه بار اومدم پیشتون
نه همشهری گلم . ایشون از بستگان هستند

mohebali

Registered User
امتیاز - 100%
75   0   0
از شما با این سابقه انتظار نداشتم . داداش گلم بالا نوشتم که مقایسه نکنید . تازه پیامک پیامکه چه فرقی میکنه ؟!!! قیمت های ما به روزتر از سایت های دیگه نباشه اسمم رو عوض میکنم . هزینه هم که اون سایتی که معرفی کردید 2 برابره ماست :)

نه همشهری گلم . ایشون از بستگان هستند
ببخشید ، یهو از خود بیخود شدم :دی

شرمنده اگه لازمه ادیت کنم.
باز هم معذرت میخوام ازتون.

Haj_Ehsan

Registered User
امتیاز - 100%
170   0   0
مخلصیم ما ... چشمت بی بلا
پیشبینی اگه درست ازاب در نیاد مشتری دچار آدم میشه و آدم شرمنده میشه

4058423

Registered User
امتیاز - 100%
64   0   0
حاجی 11 صبح که نوز قیمت روز قبله! یعنی قیمتی که ساعت 5 روز قبل فرستاده
من یه سرویسی می خوام که تغییر بالای 1درصد رو برام بفرسته داری؟
نه داداش گلم کجا ساعت 11 نویز قیمت روز قبل بوده که اینو میگی ؟ تهران معمولا بازارش ساعت 9:30 تا 10:30 قیمت روز رو میبندن . ساعت 11 و 5 بهترین زمان برای اطلاع از قیمت هاهست . من قبل و بعدشم میتونم پیامک بدم اما رو حساب تجربه میگم که این ساعت هاساعات طلایی هستند .

amirshakoori

Registered User
امتیاز - 100%
95   0   0
نه داداش گلم کجا ساعت 11 نویز قیمت روز قبل بوده که اینو میگی ؟ تهران معمولا بازارش ساعت 9:30 تا 10:30 قیمت روز رو میبندن . ساعت 11 و 5 بهترین زمان برای اطلاع از قیمت هاهست . من قبل و بعدشم میتونم پیامک بدم اما رو حساب تجربه میگم که این ساعت هاساعات طلایی هستند .
شهر ما که تا 11 همون قیمت روز قبله

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا