برگزیده های پرشین تولز

.: جدی :. در مورد پکیج دیواری چند سوال دارم

نظرسنجی

Registered User
لایک‌ها
1
از دوستان عزیزی که در منزلشان پکیج دیواری نصب کردند و در اتاق ها رادیاتور هم نصب کردند چند تا سوال دارم :

1- بهترین و کارآمدترین مدل پکیچ چی خوبه ؟ بوتان ، ایستایس ، آریستون و ..؟ چه مدلی؟

2- آیا هزینه های آب و برق و گاز با نصب پکیج بالاتر می ره در فصل سرما؟

3- آیا اصلا پکیج توصیه می شه برای خانه یا از همون بخاری و یک آبگرمکن معمولی استفاده کنیم؟

4- از لحاظ گرمایشی عملکردش چطوره برای فصل سرما؟

و راهنمایی دیگری در این زمینه

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
مال من Bosch هست. زیاد راضی نیستم ازش. خیلی هنگ میکنه. شایدم فقط مال ما اینجوریه و خرابه

نه فکر نکنم هزینه بالاتر بره. اتفاقا هزینه گاز پایین میاد. چون زیاد گاز مصرف نمیکنه مثل بخاری. برق هم فکر نکنم خیلی مصرف کنه. آب هم همینطور

بله پکیج توصیه میشه. ضمنا یه شومینه هم بزارید بد نیست. یه موقع آب با برق قطع بشه لااقل شومیه رو روشن کنی

گرمایشش هم خوبه.

معایبش فقط اینه که آب قطع بشه گرمایش هم تعطیل میشه. برق هم قطع بشه همینطور. ولی خب اینا زیاد جدی نیس. چون آب و برق زیاد قطعی ندارن. برای حمام هم میتونی تنظیمش کنی شدت حرارتش چقدر باشه و دیگه نیاز نیس هی شیر آب سرد و گرمو باهم باز کنی.

من خودمم دنبال یه برند خوب هستم برای خرید پکیج جدید. دوستانی که میدونن راهنمایی کنن

yasharhi

Registered User
لایک‌ها
80
ماله ما بوتانه . خوبه فقط صداش اذیت می کنه

نظرسنجی

Registered User
لایک‌ها
1
مال من Bosch هست. زیاد راضی نیستم ازش. خیلی هنگ میکنه. شایدم فقط مال ما اینجوریه و خرابه

نه فکر نکنم هزینه بالاتر بره. اتفاقا هزینه گاز پایین میاد. چون زیاد گاز مصرف نمیکنه مثل بخاری. برق هم فکر نکنم خیلی مصرف کنه. آب هم همینطور

بله پکیج توصیه میشه. ضمنا یه شومینه هم بزارید بد نیست. یه موقع آب با برق قطع بشه لااقل شومیه رو روشن کنی

گرمایشش هم خوبه.

معایبش فقط اینه که آب قطع بشه گرمایش هم تعطیل میشه. برق هم قطع بشه همینطور. ولی خب اینا زیاد جدی نیس. چون آب و برق زیاد قطعی ندارن. برای حمام هم میتونی تنظیمش کنی شدت حرارتش چقدر باشه و دیگه نیاز نیس هی شیر آب سرد و گرمو باهم باز کنی.

من خودمم دنبال یه برند خوب هستم برای خرید پکیج جدید. دوستانی که میدونن راهنمایی کنن

ممنون از راهنمایی شما.

در مورد مدل های دیگه مثل آریستون یا ایساتیس چی؟

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
ما هم میخواستیم پارسال شوفاژ رو تبدیل به پکیج کنیم به دلیل صرفه جویی در مصرف گاز. ولی وقتی فهمیدیم اگه برق یا گاز قطع بشه، اونی که توی حموم داره دوش میگیره یخ میزنه، منصرف شدیم!

حالا گاز سالی یه بار قطع میشه، ولی احتمال قطع برق خیلی زیاده... شوفاژ خوبیش اینه که گاز و آب قطع بشه، یه چند صد لیتر آب داغ توی منبع دو جداره هست و مشکلی برای استحمام پیش نمیاد، ولی پیکیج چون مثل آبگرمکن به صورت آنی آب رو گرم میکنه و ذخیره نمیکنه، با قطع برق یا گاز یهو آب سرد میشه! :D

کسی از دوستان اگه مدلی از پکیج رو سراغ دارن که مثلا ups داشته باشه یا طوری باشه که بدون برق هم کار کنه لطفا بگه ما هم استقبال میکنیم! :rolleyes:

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
دوست عزیز بوش و جنرال رو ترکیه داره میزنه و کیفیتش پائینه
ایرانیا رو هم کلا بیخیال شو
آریستون رو ایتالیا میزنه و خوبه
روکا هم مال اسپانیاست و فکر کنم تنها پکیجیه که همه وسایلش مال خود کارخونه روکا هست
به نظرم اگر میتونی روکا بخر ولی اگر میخوای ارزونتر باشه آریستون بخر

xms

Registered User
لایک‌ها
387

mobinishlans

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
من از طریق آمار وبگذر مزاحمتون شدم
دو تا مورد به ذهنم رسید که شاید بتونم کمکتون کنم
در درجه اول یادتون باشه که شما با داشتن یک پکیج مناسب هم می توانید آب گرم بهداشتی داشته باشید و هم گرمایش خانه توسط آن تامین گردد
در صورت قطعی برق به مدت زیاد می توانید برای رفع این مشکل از یک منبع مناسب در کنار پکیج خود استفاده نمایید.
در مورد مدل هم که صحبتی نمی کنم ! :rolleyes:

بالا