• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

جذب سرمایه گذار برای ایجاد یک بنگاه تجاری در اینترنت جدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

persiasina

Registered User
لایک‌ها
189
Business-image.jpg
به نام خدا
برای ایجاد یک فریلسنر(سایت تجاری) جدید ، حدود یک ماه در حال برنامه ریزی هستم و قصد ایجاد یک فریلسنر با تغییراتی نسبت به سایر فریلسنر ها نظیر پونیشا را دارم ، در واقع این طرح از نقاط ضعف پونیشا استفاده کرده و می تواند جایگزین مناسبی برای این سایت باشد ، در مورد این طرح با یکی از وبمستران که صاحب یکی از همکاری در فروش ها صحبت کردم و ایشون جزییات طرح رو تایید کردند ، در مورد بازده طرح باید بگم که بطور منطقی درآمدی بین 1 تا 4 میلیون تومان خواهد داشت ولی من در این مورد به سرمایه گذار تضمینی نمی دهم چون هرکاری ریسک خودش رو داره ، مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری هم بین 4 تا 6 میلیون تومان خواهد بود .
جزییات و ویژگی های این طرح رو در گوگل داک گذاشتم کسانی که مایل به سرمایه گذاری هستند بگن تا لینک بدم طرح را ببینند
دوستانی که واقعا قصد سرمایه گذاری را دارند از طریق امضا ، شماره تلفن و یا ای دی یاهوی من در تماس باشند تا زودتر به نتیجه برسیم .
id :[email protected]
tel :

09198563966

Last edited:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
آپ واسه دوستمون .

persiasina

Registered User
لایک‌ها
189
سلام دوست عزیز

ببخشید الان سایت پونیشا در آمدش ماهی 4-5 میلیونه یعنی ؟؟

میشه اینو اثبات کنید واسه من ؟

وگرنه سرمایه ش جهت شراکت با شما آماده س
4 یا 5 میلیون رو نمی دانم ولی ماهی 3 م رو مطمئنم که داره .
1- پونیشا بطور میانگین روزانه بیش از 8 پروژه دارد از این 8 پروژه مبلغ 2000 تومان بابت گذاشتن پروژه و مبلغ 5000 تومان هم بابت کارمزد دریافت می کند .
2- پونیشا بابت اعضای ویژه نفری 5000 ت دریافت می کند ، و حدود 24691 عضو دارد و اگر از این تعداد 300 نفر در ماه عضو ویژه باشند می شود در ماه 1500000
4- یکی دیگر از راه های درآمد پونیشا برجسته کرده پروژه ها و پیشنهاد هاست .
ضمن اینکه پونیشا مثل یک بانک در خود پول به امانت (بیعانه ) دارد .
دوستانی که در زمینه وب صاحب تجربه هستند این رو میدونند .

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
میشه بفرمایید که چه پروژه هایی موفقی داشتید که این پروژه بتونه موفق باشه؟
یعنی تضمین انجام درست و با کیفیت کار( کاری به سرمایه ندارم)

persiasina

Registered User
لایک‌ها
189
میشه بفرمایید که چه پروژه هایی موفقی داشتید که این پروژه بتونه موفق باشه؟
یعنی تضمین انجام درست و با کیفیت کار( کاری به سرمایه ندارم)
دوست عزیز بنده برنامه نویس نیستم ، درست انجام شدن کار هم به چند چیز وابسته است : 1- طرح مناسب که آماده است و کسی که میخواد سرمایه گذاری کنه طرح رو می بیند 2 - سرمایه مناسب 3 - تبلیغات درست 4 - برنامه نویسی خوب

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
4 یا 5 میلیون رو نمی دانم ولی ماهی 3 م رو مطمئنم که داره .
1- پونیشا بطور میانگین روزانه بیش از 8 پروژه دارد از این 8 پروژه مبلغ 2000 تومان بابت گذاشتن پروژه و مبلغ 5000 تومان هم بابت کارمزد دریافت می کند .
2- پونیشا بابت اعضای ویژه نفری 5000 ت دریافت می کند ، و حدود 24691 عضو دارد و اگر از این تعداد 300 نفر در ماه عضو ویژه باشند می شود در ماه 1500000
4- یکی دیگر از راه های درآمد پونیشا برجسته کرده پروژه ها و پیشنهاد هاست .
ضمن اینکه پونیشا مثل یک بانک در خود پول به امانت (بیعانه ) دارد .
دوستانی که در زمینه وب صاحب تجربه هستند این رو میدونند .

بعد ببخشید شما از خرج های جانبی که همین پونیشا از تبلیغات در سایت ها و بک لینک ها هم داره مطلعید ؟
بعد شما خیال کردید پونیشا از ماه اول به این درآمد رسیده ؟
الان شما آمار 300 عضو ویژه ماهیانه رو دارید ؟ که هر ماه دارن میپیوندند به این سایت ؟
صحبت هام عادی هستا . با لحن آرام بخونید

در مورد ضمانت شرامت هم بفرمایید

ممنون

persiasina

Registered User
لایک‌ها
189

بعد ببخشید شما از خرج های جانبی که همین پونیشا از تبلیغات در سایت ها و بک لینک ها هم داره مطلعید ؟
بعد شما خیال کردید پونیشا از ماه اول به این درآمد رسیده ؟
الان شما آمار 300 عضو ویژه ماهیانه رو دارید ؟ که هر ماه دارن میپیوندند به این سایت ؟
صحبت هام عادی هستا . با لحن آرام بخونید

در مورد ضمانت شرامت هم بفرمایید

ممنون
درباره ی مدتی که طول میکشه سایت به بازدهی مناسب برسه من هیچی نگفتم که شما جبهه می گیرید و باید بگم چند ماه طول میکشه که پونیشا هم از ماه اول به این درآمد نرسیده ، در مورد اعضای ویژه ی پونیشا هم دقیق نمی دانم ولی با توجه گستره ی پونیشا و تعداد 24000 عضو 300 عضو ویژه نباید چیز عجیبی باشه و من حدودی گفتم
ولی اگر شما سرمایه گذار هستید و مشکل شما پونیشاست من میرم آمار دقیق پونیشا و تعداد اعضای ویژه رو هم بطور دقیق براتون درمیارم .
برای ضمانت شراکت هم شما پولی به من پرداخت نمی کنید و به برنامه نویس ها پول رو می دهید .

Eric Cartman

Registered User
لایک‌ها
5
دوسته به ميلتون جواب بديد
ممنون

1O1

Registered User
لایک‌ها
9

persiasina

Registered User
لایک‌ها
189
چند گفتین واستون میزنن؟! و تو چند روز و آخر اینکه دات نت یا پی اچ پی؟!

پ.ن : وقتمون پره وگرنه شاید خودمونم یکی میزدیم...
حدود یک ماه ، اگر اشتباه نکنم PHP

Last edited:

miladk2

Registered User
لایک‌ها
92
الان دو سه تا سایت دیگه هم مثل پونیشا اومده که میشه مجانی توشون پروژه گذاشت مثل پارس کدرز و یکی دو تا دیگه و نیاز به عضویت ویژه و این چیزا هم نداره
دیگه زدن همچین سایتی هم سودی نداره و بیشتر کار این چند تا سایتو هم خراب میکنید نه شما سودی چندانی میکنید نه بقیه سایتها
مثلا سایت ایستگاه که پر شده تو نت
به قول خودتون خود پونیشا حد اکثر 8 تا پروژه ثبت میشه در حالت خوشبینامه که بیشتر روزا بزور یه دونه ثبت میشه که خیلیاشون به نتیجه نمیرسه و انجام نمیشه با اون همه تبلیغی که کرده تو میهن دانلود و سایت های بزرگ
چند تا سایت دیگه هم که هستن مجانی کار میکنن دیگه زدن همچین سایتی چه توجیهی میتونه داشته باشه
بهتره به فکر ایده های جدید باشید.ریسک از دست رفتن سرمایه تو این کار زیاده

persiasina

Registered User
لایک‌ها
189
بیشتر سرمایه ی لازم برای این کار مربوط به برنامه نویسی میشه ، من حاضرم با برنامه نویسان وب همکاری کنم و هزینه تبلیغات رو خودم بر عهده بگیرم و کار برنامه نویسی رو یک برنامه نویس بر عهده بگیره .

Last edited:

online.days

Registered User
لایک‌ها
76
الان دو سه تا سایت دیگه هم مثل پونیشا اومده که میشه مجانی توشون پروژه گذاشت مثل پارس کدرز و یکی دو تا دیگه و نیاز به عضویت ویژه و این چیزا هم نداره
دیگه زدن همچین سایتی هم سودی نداره و بیشتر کار این چند تا سایتو هم خراب میکنید نه شما سودی چندانی میکنید نه بقیه سایتها
مثلا سایت ایستگاه که پر شده تو نت
به قول خودتون خود پونیشا حد اکثر 8 تا پروژه ثبت میشه در حالت خوشبینامه که بیشتر روزا بزور یه دونه ثبت میشه که خیلیاشون به نتیجه نمیرسه و انجام نمیشه با اون همه تبلیغی که کرده تو میهن دانلود و سایت های بزرگ
چند تا سایت دیگه هم که هستن مجانی کار میکنن دیگه زدن همچین سایتی چه توجیهی میتونه داشته باشه
بهتره به فکر ایده های جدید باشید.ریسک از دست رفتن سرمایه تو این کار زیاده

تایید میشه
قدیمی ترین و معروفترین سایت در این نوع پارس کدرز هست که حسابی جا افتاده برای برنامه نویسا همین پونیشا هم برای اینکه بتونه خودشو جا بندازه خیلی هزینه تبلیغات کرد چون رقیبی مثل پارس کدرز داشت
حالا شما دو تا رقیب بزرگ دارید و مطمئنا کارتون سخت تر میشه
قصد نا امید کردنتون رو ندارم ولی برای موفقیت باید خیلی دقیق برنامه ریزی کنید

somebody314

Registered User
لایک‌ها
61
لطفا اطلاعات رو برای من بفرستید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا