برگزیده های پرشین تولز

جذب ماهیانه 2 الی 10 هزار فالوور واقعی اینستاگرام

soheil-pc

Registered User
لایک‌ها
240
سلام یه پیج بخوام بسازم و پیج هدف رو خود برنامه پیدا میکنه یا ما باید بهش معرفی کنیم.

A L I™

Registered User
لایک‌ها
97

سلام بله دوست گرامی اکانت یک ماهه برای تست هست :)

سلام یه پیج بخوام بسازم و پیج هدف رو خود برنامه پیدا میکنه یا ما باید بهش معرفی کنیم.

سلام بصورت دستی خودتون باید به ربات پیج رو بدید :)

mohsen-75

Registered User
لایک‌ها
58
سلام
جذب فالوور زیاد به چیزی بستگی داره ؟
به چه صورت جذب فالوور در ماه به 10 هزار تا میرسه ؟
امکان جذب فالوو برای چند پیج هست ؟

Last edited:

A L I™

Registered User
لایک‌ها
97
سلام
جذب فالوور زیاد به چیزی بستگی داره ؟
به چه صورت جذب فالوور در ماه به 10 هزار تا میرسه ؟
امکان جذب فالوو برای چند پیج هست ؟

سلام دوست گرامی

به قدیمی بودن پیج و داشتن فالوور و انتخاب درست پیج هدف و هشتگ ها بستگی داره

بله مشکلی نداره همزمان چند پیج میتونید به ربات بدید :)

A L I™

Registered User
لایک‌ها
97
قابلیت جدید هیملگرام :

پنل افزایش لایک ایرانی با قیمت های باور نکردنی

برای خرید تلگرام پیام بدید یا از دورن ربات خرید رو انجام بدید :)

myab

Registered User
لایک‌ها
17
این نرم افزار فوق العاده هست و بسیار کارامد؛ در کنار تیم پشتیبانی و فروش بسیار محترم و حرفه ای
تهیه کردم ، بسیار راضی هستم
خدا خیرتون بده

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
من از این نرم افزار استفاده کردم خوب هست و پشتیبانی خوب هم داره ... ولی چیزی که معلوم بود براش اتفاق می افته همین سریع بالا بردن قیمت ها و محدود کردن لایسنس ها است و این طوری این پلن ها الان اصلا به صرفه نیست .... الان پلن ها 50 درصد گران شدند ... و البته خیلی اضافه شدند و به پلن ها ... الان با قیمت پلن اول اقتصادی میشه نینجاگرام رو با لایسنس همیشگی وبدون محدودیت اکانت خرید و استفاده کرد و این نرم افزار هم در حقیقت فارسی شده همون هست ...و این ها رو به سازنده نرم افزار برسونید با این گران کردن ها مشتریان یکی یکی کوچ می کنند ...

A L I™

Registered User
لایک‌ها
97
من از این نرم افزار استفاده کردم خوب هست و پشتیبانی خوب هم داره ... ولی چیزی که معلوم بود براش اتفاق می افته همین سریع بالا بردن قیمت ها و محدود کردن لایسنس ها است و این طوری این پلن ها الان اصلا به صرفه نیست .... الان پلن ها 50 درصد گران شدند ... و البته خیلی اضافه شدند و به پلن ها ... الان با قیمت پلن اول اقتصادی میشه نینجاگرام رو با لایسنس همیشگی وبدون محدودیت اکانت خرید و استفاده کرد و این نرم افزار هم در حقیقت فارسی شده همون هست ...و این ها رو به سازنده نرم افزار برسونید با این گران کردن ها مشتریان یکی یکی کوچ می کنند ...

سپاس از نظرتون

حقیقتا در رابطه با قیمت من کاره ای نیستم و قیمت رو کسی که فروشنده هست تعیین میکنه و من فقط واسطه هستم :)

و از جانب خودم برای دوستان پرشین تولز تا ۲۵ درصد تخفیف هم میتونم بدم که همون سهم خودم هست :)

ولی قیمت قبل رو ما پایین میدادیم و قیمت اصلی تقریبا همین هست چون اون زمان هم ربات کامل نشده بود و هم سرور برنامه هزینه کمتری داشت ....

و در رابطه با نینجا گرام :

نوع دیگر ربات اینستاگرام به صورت نرم افزار برای ویندوز هستند که از جمله آنها میشود به نینجا گرام اشاره کرد. که برنامه خارجی است و خرید آن برای ایرانی ها با سختی همراه است چون نیازمند داشتن حساب ارزی است که در دسترس همگان نیست و خرید ِ با واسطه آن هم باعث افزایش ۵۰ درصدی قیمت میشود .

نسخه های کرک شده این نرم افزار ها نیز فاقد پشتیبانی از طرف سایت سازنده بوده و عموما بعد از مدتی از کار میوفتند و استفاده از آنها همواره با مشکلاتی همراه است .نکته ی مهم دیگر اینکه این برنامه ها چون به طور کامل روی کامپیوتر کاربر اجرا میشوند باعث مصرف حجم اینترنت شده و هزینه استفاده از ربات را برای کاربران به شدت افزایش میدهد .

شاید شما هم از ربات هایی مانند Ninjagram یا Insta Money Bot استفاده کرده باشید و از مشکلات بسیار زیاد این گونه ربات ها رنج برده باشید. این ربات ها اغلب به صورت کرک شده ارائه می شوند و دارای معایب بسیار زیادی هستند. از معایب آن ها می توان به عدم ثبات در کارکرد و عدم بازدهی مناسب اشاره کرد.
اما ربات اینستاگرام هیملگرام بر خلاف این دسته از ربات ها دارای بالاترین ثبات و کارایی ممکن می باشد.

dsi

Registered User
لایک‌ها
125
سلام

میشه یه توضیح کوچیک بدین که کارکرد این نرم افزار چطور هست ؟ به صورت خودکار فالور رو جذب میکنه یا اینکه مثلا روزانه باید چند ساعتی پای این نرم افزار باشیم ؟

A L I™

Registered User
لایک‌ها
97
سلام

میشه یه توضیح کوچیک بدین که کارکرد این نرم افزار چطور هست ؟ به صورت خودکار فالور رو جذب میکنه یا اینکه مثلا روزانه باید چند ساعتی پای این نرم افزار باشیم ؟

سلام دوست گرامی

نرم افزار ما یک ربات اینستاگرام برای افزایش واقعی تعداد فالوور هست. ربات اینستاگرام هیملگرام روی یک سری از هشتگ ها، موقعیت های جغرافیایی یا فالوورهای سایر پیج ها تنظیم می شود و برای شما از این لیست فالوور جمع می کند. روش کار به این صورت می باشد که ربات اینستاگرام هیملگرام با لایک کردن، ارسال کامنت و فالو کردن مخاطبین آنها را با صفحه شما آشنا می کند. تمام تنظیمات دست خودتان می باشد. و هر طور که دوست داشته باشید می توانید آن را برنامه ریزی و کنترل نمایید.

فعالیت هیملگرام تا زمانی که نرم افزار آن باز باشد برقرار است. در صورتی که سیستم خود را خاموش کنید یا نرم افزار را به طور کامل ببندید، فعالیت هیملگرام متوقف خواهد شد. برای فعالیت 24 ساعته و 7 روز هفته پیشنهاد می شود از سرور های مجازی ارزان قیمت استفاده کنید.

dsi

Registered User
لایک‌ها
125
سلام دوست گرامی

نرم افزار ما یک ربات اینستاگرام برای افزایش واقعی تعداد فالوور هست. ربات اینستاگرام هیملگرام روی یک سری از هشتگ ها، موقعیت های جغرافیایی یا فالوورهای سایر پیج ها تنظیم می شود و برای شما از این لیست فالوور جمع می کند. روش کار به این صورت می باشد که ربات اینستاگرام هیملگرام با لایک کردن، ارسال کامنت و فالو کردن مخاطبین آنها را با صفحه شما آشنا می کند. تمام تنظیمات دست خودتان می باشد. و هر طور که دوست داشته باشید می توانید آن را برنامه ریزی و کنترل نمایید.

فعالیت هیملگرام تا زمانی که نرم افزار آن باز باشد برقرار است. در صورتی که سیستم خود را خاموش کنید یا نرم افزار را به طور کامل ببندید، فعالیت هیملگرام متوقف خواهد شد. برای فعالیت 24 ساعته و 7 روز هفته پیشنهاد می شود از سرور های مجازی ارزان قیمت استفاده کنید.
سلام خیلی متشکرم بابت توضیحات
در هر ساعت ، چه تعداد کامنت ارسال میکند ؟ چه تعداد لایک و فالو می کند ؟

Amin_TM

Registered User
لایک‌ها
122

بله متاسفانه گرون کردن
الان با سرور یه چیزی حدود 60 تومن میشه
من این ماهم تمدید کردم ولی آینده مشخص نیست

A L I™

Registered User
لایک‌ها
97
سلام خیلی متشکرم بابت توضیحات
در هر ساعت ، چه تعداد کامنت ارسال میکند ؟ چه تعداد لایک و فالو می کند ؟

کاملا قابل تتظیم هست ولی پیشنهاد خودمون ساعتی ۱۰-۱۵ تا برای فالوو هست.

بله متاسفانه گرون کردن
الان با سرور یه چیزی حدود 60 تومن میشه
من این ماهم تمدید کردم ولی آینده مشخص نیست

من بازم برای این موضوع شرمنده ام اما پیشنهاد دادم سعی کنن دیگه زیاد تغییرش ندن و تقریبا روی همین مبالغ ثابت نگهش دارن :(

ehsan_3411

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
دوستان این نرم افزار جواب میده؟ کار میکنه؟ ماهیانه میشه 10 هزار تا جمع کرد یا نه؟

A L I™

Registered User
لایک‌ها
97
سلام
دوستان این نرم افزار جواب میده؟ کار میکنه؟ ماهیانه میشه 10 هزار تا جمع کرد یا نه؟

سلام دوست گرامی بله جواب میده ولی در مورد ۱۰ هزار نفر در ماه کاملا وابسته به پیج هدف هست و تگ و لوکشینی که میدید و اینکه موضوعش در رابطه با موضوع پیج خودتون باشه :)

perespolis16

Registered User
لایک‌ها
39
مشاهده پیوست 1003003

اولین و تنها ربات اینستاگرام ایرانی تحت ویندوز

قابلیت جذب ماهیانه 2 الی 10 هزار فالوور واقعی و فعال توسط تنها ربات ایرانی تحت ویندوز برای اینستاگرام

افزایش ۱۰۰ درصدی فالوور حقیقی و فعال توسط اولین ربات اینستاگرام ایرانی

ویژگی های منحصر به فرد این ربات :

استفاده همزمان از بي نهايت اكانت اينستاگرام:
هر تعداد که بخواهید میتوانید اکانت وارد این ربات کنید و یا از این طریق خود به ارایه دهنده این سرویس ها تبدیل شوید و به کسب درآمد بپردازید. یا میتوانید پیج های جدید بسازید و بعد از افزایش فالوور آنها را به فروش برسانید
————————
هیچ تداخلی بین فعالیت اکانت ها رخ نخواهد داد:
این ربات از متدهای پیشرفته برنامه نویسی Multi Thread استفاده میکند و میتواند همزمان تعداد بیشماری فعالیت انجام دهد .
————————
انجام خودکار فالو با توجه به پيج هاي هدف مورد نظر شما:
کافی است پیج های مورد نظر خود را به ربات معرفی کنید تا تمام افراد حاضر در آن پیج ها را به سمت پیج شما بکشاند.
————————
انجام خودکار آنفالو:
این ربات به صورت خودکار افراد را از آخر لیست آنفالو میکند واین قابلیت را دارد که دوستان و اقوام شما رو از این فرایند جدا کند .کافی است که لیست سفید خود را مشخص کنید تا ربات آنها را از فرایند آنفالو کردن خارج کند.
————————
لايك جدیدترین پست ها طبق تعداد بیشمار هشتگ و لوكيشن:
شما میتوانید تعداد بیشمار هشتگ و لوکیشن به ربات معرفی کنید تا همیشه آخرین پست های منتشر شده را لایک کند.

————————
دریافت بهترین و فعال ترین نوع فالوور:
با این ربات شما میتونین در یک ماه حدود ۲ الی ۱۰ هزار فالوور واقعی و فعال جذب کنید و میتوانید به وضوح افزایش لایک ها و کامنت های پیج خود را تماشا کنید.

————————
استفاده از API های اصلی اینستاگرام:
تمام فعالیت های این ربات از طریق API های اینستاگرام انجام میشود و هیچ گونه هک یا ترفندی به کار گرفته نشده , به همین دلیل تمام فعالیت این ربات اینستاگرام مانند یک کاربر عادی خواهد بود و هیچ مشکلی برای اکانت شما ایجاد نخواهد شد.
————————
دریافت آپديت های رايگان و خودكار به آخرين نسخه ارايه شده در آينده :
این ربات اینستاگرام هم مثل هر نرم افزار دیگه ای پیوسته درحال بروزرسانی و بهبود است . آپدیت خودکار نرم افزار برای مشتری های سایت به صورت دایم در دسترس است .
————————
محیط ساده و رابط کاربری آسان :
هدف اصلی استفاده از ربات اینستاگرام افزایش فالوور، لایک، کامنت و در کل افزایش مخاطبین پیج است. این ربات صرفا برای همین هدف طراحی و بهینه سازی شده و در طراحی آن از امکانات اضافه که فقط جنبه بازارگرمی دارند به شدت پرهیز شده است.

————————
پشتيباني همه جانبه از طرف طراح :
اين نرم افزار اولين ربات اينستاگرام هست كه به صورت كامل و از صفر تا صد در ايران طراحي و توليد شده است. شما پس از خرید این نرم افزار به صورت مستقیم توسط برنامه نویس پشتیبانی کامل دریافت خواهید کرد.

————————

افزایش فالوور :
وظیفه اصلی هیملگرام افزایش فالوور های شماست، اما…

در میان این همه پیج با فالوورهای فیک و غیر واقعی، پیج شما با فالوورهای حقیقی و وفادار، خودنمایی خواهد کرد.
افزایش لایک:
استفاده از ربات اینستاگرام هیملگرام باعث رونق پیج شما می شود و
آمار لایک های پیج شما به صورت چشمگیری افزایش می یابد.
افزایش کامنت:
افزایش کامنت های پیج شما به دلیل حقیقی و فعال بودن مخاطبینتان تضمینی می باشد.
با ربات اینستاگرام هیملگرام ، روز به روز شاهد افزایش آمار پیج خود خواهید بود!
افزایش فروش محصولات شما:
حقیقی بودن فالوورها باعث افزایش فروش محصولات شما می شود.
تاثیر شگفت آور هیملگرام در افزایش فروش، توسط کاربران هیملگرام بارها گزارش شده است.

مشاهده پیوست 1015522

==========

مشاهده پیوست 1015523
==========

مشاهده پیوست 1015524

==========

مشاهده پیوست 1015525

توجه: قابلیت درج کامنت به برنامه اضافه شد .

در صورت نیاز لایک هم موجود هست دوستان تا ۱ میلیون لایک برای هر پست :)

————————

لایسنس این ربات به صورت ماهیانه یا دائمی و همچنین با توجه به تعداد اکانت های اینستاگرام قابل استفاده توسط ربات، به پلن های مختلفی تقسیم بندی شده است.
----------------------
تنوع لایسنس ها با محدودیت های زمانی و تعداد اکانت های مختلف باعث افزایش رضایت مشتریان ما شده است.
----------------------

تخفیف ویژه اعضای محترم pt .

برای قیمت پلن های دیگه پیام بدید :)

سفارش از طریق idتلگرام : AliArhami@

سلام پیوی تون پیام دادم بی زحمت جواب بدید.

بالا