برگزیده های پرشین تولز

جذب ماهیانه 2 الی 10 هزار فالوور واقعی اینستاگرام

myab

Registered User
لایک‌ها
17
پشتیبانی ضعیف از نرم افزار هیملگرام، بزرگترین ضعف این نرم افزار هست

متاسفانه روز به روز با توجه به افزایش تعداد استفاده کنندگان و کاربران این نرم افزار ، کیفیت و نحوه پشتیبانی افت پیدا کرده

پیام که گذاشته میشه ، بزور بعد از یک روز شاید یک جواب نیم بندی از طرف تیم پشتیبانی ارسال شه ، که کمکی به حل قضیه نمیکنه

پشتیبانی از طریق تلگرام انجام میشه و مشکلاتی هم که در طول کار با نرم افزار گریبان اکانت میشه کم نیست ولی متاسفانه ، به قدری دیر پیگیری برای حل مشکل انجام میشه که زمان زیادی از دست میره

از درخواست پشتیبانی بنده بیش از 24 ساعت میگذره ولی متاسفانه ، تنها پیامی که دریافت کردم این بوده که به اقای مدیر فنی تیکت داده میشه که مشکل رو پیگیری کنند! ولی دریغ از پیگیری و یک جواب خشک و خالی!

myab

Registered User
لایک‌ها
17
پشتیبانی ضعیف از نرم افزار هیملگرام، بزرگترین ضعف این نرم افزار هست

متاسفانه روز به روز با توجه به افزایش تعداد استفاده کنندگان و کاربران این نرم افزار ، کیفیت و نحوه پشتیبانی افت پیدا کرده

پیام که گذاشته میشه ، بزور بعد از یک روز شاید یک جواب نیم بندی از طرف تیم پشتیبانی ارسال شه ، که کمکی به حل قضیه نمیکنه

پشتیبانی از طریق تلگرام انجام میشه و مشکلاتی هم که در طول کار با نرم افزار گریبان اکانت میشه کم نیست ولی متاسفانه ، به قدری دیر پیگیری برای حل مشکل انجام میشه که زمان زیادی از دست میره

از درخواست پشتیبانی بنده بیش از 24 ساعت میگذره ولی متاسفانه ، تنها پیامی که دریافت کردم این بوده که به اقای مدیر فنی تیکت داده میشه که مشکل رو پیگیری کنند! ولی دریغ از پیگیری و یک جواب خشک و خالی!
مشکل توسط تیم پشتیبانی برطرف شد، با تشکر از پشتیبانی محصول

M0jtaba77

Registered User
لایک‌ها
35
سلام اگه نسخه دمو داره برای منم بفرستید +قیمت 15 روز تا چندماه

M0jtaba77

Registered User
لایک‌ها
35
سلام من یه اکانت چند کاربره یه ماهه خریدم ولی رو سیستم من مشکل داره پشتیبانی هم بنظر کار خاصی نمیکنه اگه کسی خواست با قیمت کمتری بهش واگذار میکنم:general208:

A L I™

Registered User
لایک‌ها
97
سلام من یه اکانت چند کاربره یه ماهه خریدم ولی رو سیستم من مشکل داره پشتیبانی هم بنظر کار خاصی نمیکنه اگه کسی خواست با قیمت کمتری بهش واگذار میکنم:general208:

سلام دوست گرامی من پیگیری میکنم حقیقتا تیم پشتیبانی در حال حاضر ۳ نفر هستن و تعداد سوالات وپیام ها هم زیاد هست به ترتیب جواب داده میشه ولی مقداری تاخیر هست متاسفانه
بازم عذر میخوام

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
محدودیت های اینستا تو کامنت و لایک و فالو و آنفالو هر کدوم چه تعداده تو هر ساعت؟
چه تضمینی هست ما مثلا پیج بزرگ فروشگاهی خودمون رو بدیم تحویل ربات و جدا از امنیت خود پیج ، از طرف اینستا بلاک نشیم؟ ممنون

A L I™

Registered User
لایک‌ها
97
محدودیت های اینستا تو کامنت و لایک و فالو و آنفالو هر کدوم چه تعداده تو هر ساعت؟
چه تضمینی هست ما مثلا پیج بزرگ فروشگاهی خودمون رو بدیم تحویل ربات و جدا از امنیت خود پیج ، از طرف اینستا بلاک نشیم؟ ممنون

سلام دوست گرامی

محدودیت های اینستا بر اساس قدیمی و یا جدید بودن پیج هست ولی اگه کارهایی که گفته میشه به عنوان راهنمایی رو انجام بدید بلاک نمیشید

ولی بازم قطعی نمیشه تظمینش کرد متاسفانه

MajidMasrouri

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
170
سلام جناب، روزبخیر
تست هم میدید؟

black_ice

Registered User
لایک‌ها
41
توی پکیج آخر متوجه نشدم زدید میزان درآمد
یعنی چی؟

A L I™

Registered User
لایک‌ها
97
دوستان به مدت محدود برای پنل های بالای ۲۵۰ هزار تومان تخفیف ۲۰ درصدی اعمال میشود...

بهترین موقعیت برای افرادی که به دنبال کسب درامد از طریق جذب فالوور و مصرف کننده پنل های طولانی مدت هستند....

savalan22

Registered User
لایک‌ها
33
متوسط تعداد جذب به صورت روانه است یا ماهانه ؟!

savalan22

Registered User
لایک‌ها
33
سلام دوست گرامی

به صورت ماهیانه و فالوور واقعی هست :)

قیمت هاتون بالا نیست ؟
سایت هایی هستند که با قیمت خیلی کمتر فالوور میفرشن؟
لطفا یه کم در این مورد توضیح بدید.
ممنون

A L I™

Registered User
لایک‌ها
97
قیمت هاتون بالا نیست ؟
سایت هایی هستند که با قیمت خیلی کمتر فالوور میفرشن؟
لطفا یه کم در این مورد توضیح بدید.
ممنون
سلام دوست گرامی
اون فالوور ها اکثر فیک هستن ولی ما فالوور نمیفروشیم ربات میفروشیم که فالوور واقعی جذب میکنه و نمونه ایرانی هم نداره :)

بالا