برگزیده های پرشین تولز

جذب مترجم خوب

tanin008

Registered User
لایک‌ها
48
نیازمند مترجم برای همکاری مستمر با دستمزد کلمه ای 9 تومان. برای ترجمه های دقیقتر و طلایی دستمزد قطعا بالاتر خواهد بود. مترجمان با توانایی ترجمه ی فارسی به انگلیسی هم در اولویت می باشند و دستمزد با توجه به پروژه متغیر و توافقی می باشد. کار تقریبا همیشه وجود دارد. مترجم باید تجربه ی کاری مناسبی داشته باشد. متقاضیان برای دریافت فایل نمونه ترجمه با ایمیل زیر در تماس باشند یا باتلگرام همین شماره تماس اعلام آمادگی نمایند:
tarjomeonline2015(at)gmail.com
09199339065

pmdmb

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
29
سلام دوست عزیز من هستم
کارشناس ارشد الکترونیک و دانشچوی پزشکی هستم
و اماده انجام ترجمه تخصصی در این دو حوزه(مهندسی و علوم پزشکی)و ترجمه های عمومی هستم
اگر خواستید اعلام کنید

tanin008

Registered User
لایک‌ها
48
دوستانی که در تلگرام پیام میدن، لطفا متن رو یه بار مطالعه بفرمایند. متنهایی که برای ما میاد دانشجوئی هست. پس متن ساده و خیلی عمومی نیست. یا مثل ترجمه ی سایت نیست، پس اگر به صورت تفننی و گاه گاه ترجمه می کنید(شغلتون ترجمه نیست) و قیمت بالایی از مشتریتون دریافت می کنید، لطفا به بنده پیام ندید. چون ما باید رقابت کنیم و قیمت رقابتی در عین کیفیت مطلوب ترجمه به مشتری هامون ارائه بدیم.
قیمتی که به مترجم می تونیم پرداخت کنیم هم نوشتم، کلمه ای 9 تومان برای متون دانشگاهی و برای ترجمه ای قابل دفاع. ترجمه هایی که صاحب ترجمه حساسیت زیادی داره و معمولا برای پایان نامه یا چاپ مقاله لازم داره، قیمت بالاتر و توافقی هست. پس اگه این قیمت براتون نمی صرفه زحمت نکشید و پیام نفرستید.
ممنون

tanin008

Registered User
لایک‌ها
48
سلام دوست عزیز من هستم
کارشناس ارشد الکترونیک و دانشچوی پزشکی هستم
و اماده انجام ترجمه تخصصی در این دو حوزه(مهندسی و علوم پزشکی)و ترجمه های عمومی هستم
اگر خواستید اعلام کنید
چه جالب که در دو حوزه ی مختلف تحصیل کردید و می کنید. موفق باشید. یه نمونه نیمه تخصصی هست و یک متن تخصصی تصفیه ی آب به سایر دوستان هم همینو دادم. برای ارزیابی کیفیت ترجمه زحمتشو بکشید

فایل های ضمیمه

• Auction.jpg
    Auction.jpg
    285.3 KB · نمایش ها: 10
  • Wastewater Treatment.jpg
    Wastewater Treatment.jpg
    307.8 KB · نمایش ها: 12
بالا