برگزیده های پرشین تولز

جرج کلونی در فیلمی به نام "فرار از تهران"

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سرنگون کردن هواپیمای مسافر بری ایران توسط آمریکا 100% تقصیر دولت مردان ایران بوده است چون با وجود هشدار های بسیار زیاد نیروی دریایی آمریکا مبنی بر وارد شدن غیر قانونی اون هواپیما به محدوده ی غیر مجاز همه ی هشدار ها نادیده گرفته شد و حتی خلبان اون هواپیما توسط دولت ایران تهدید شد که اگه برگرده مجازات خواهد شد. این را هم فراموش نکنیم که آمریکا بعد از انهدام اون هواپیما کمک های مالی بسیار بزرگی رو به خانواده ی مسافرین و خلبان اون هواپیما کرده. اگه بتونین خانواده ی یکی از اون مسافرین رو پیدا کنید می تونید این مساله رو از خودشون پرس و جو کنید.

این خوزعولات چیه؟ هواپیمای مسافربری داشته از کریدور بین الملی پرواز مسیرش رو میرفته! سیگنالهایی رو هم که اون هواپیمای غولپیکر میفرسته اصلا نمیشه با یک جنگنده یا بمب افکن اشتباه گرفت حتی اون هواپیما داشته سعود میکرده! (حتما میدونین برای حمله به ناو ، کشتی ... هواپیما ها شیرجه میزنن ...)

زدن اون هواپیما یک اخطار بوده برای ایران همینو بس.....

=======

در ضمن اونا سفارتشون اشغال شده این همه الم شنگه به پا کردن هیچ کدوم از اعضای سفارتشون هم حتی زخمی نشدن تا حالاش هر کدوم چندین میلیون غرامت گرفتن

حالا من متوجه نمیشم این پارادوکس از کجا نشات میگیره که بعضی ها ادعای وطن پرستی دارن بعد از کسانی که هم وطنانشون رو مستقیما کشتن حمایت میکنن ..... عربا به سرکردگی صدام به ایران حمله کرد بازهم همین آمریکا پشتشون بود ... اصلا اون کسی که ادعای میهن پرستی داره نباید از کشوری حمایت کنه که نماد اسطوره ای باستانیش اسکندر هست! 300 و غیره پیشکش!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
آره حالشون گرفته شد اصلا فکرشم نمیکردن! تازه بعدشم که اومدن آزادشون کنند کلی ضایع شدن مجبور شدن گورشونو گم کنن
افرادی با طرز فکر شبیه تو باعث شدن که دو زار وجهه ای هم که قبل انقلاب تو این مملکت داشتیم ظرف مدت چند سال از دستمون بره.
امثال شماهان که همش اصرار دارن حقوق بین الملل و مناسبات جهانی رو با روشهایی شبیه لات بازی ها و عربده کشی های پایین شهری و فیلمفارسی حل کنن و آبروی ایران رو تو دنیا به باد بدن.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سرنگون کردن هواپیمای مسافر بری ایران توسط آمریکا 100% تقصیر دولت مردان ایران بوده است چون با وجود هشدار های بسیار زیاد نیروی دریایی آمریکا مبنی بر وارد شدن غیر قانونی اون هواپیما به محدوده ی غیر مجاز همه ی هشدار ها نادیده گرفته شد و حتی خلبان اون هواپیما توسط دولت ایران تهدید شد که اگه برگرده مجازات خواهد شد. این را هم فراموش نکنیم که آمریکا بعد از انهدام اون هواپیما کمک های مالی بسیار بزرگی رو به خانواده ی مسافرین و خلبان اون هواپیما کرده. اگه بتونین خانواده ی یکی از اون مسافرین رو پیدا کنید می تونید این مساله رو از خودشون پرس و جو کنید.
.

بقیه حرفهاتان جالب بود ولی این یکی چرند محض بود

هواپیمای مسافر بری از مسیر های تعیین شده بین المللی حرکت می کنند

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
حالا من متوجه نمیشم این پارادوکس از کجا نشات میگیره که بعضی ها ادعای وطن پرستی دارن بعد از کسانی که هم وطنانشون رو مستقیما کشتن حمایت میکنن ..... عربا به سرکردگی صدام به ایران حمله کرد بازهم همین آمریکا پشتشون بود ... اصلا اون کسی که ادعای میهن پرستی داره نباید از کشوری حمایت کنه که نماد اسطوره ای باستانیش اسکندر هست! 300 و غیره پیشکش!
دوست عزيز زدن هواپيماي ايران هميشه محكوم شده و خواهد شد.......در اين شكي نيست
اما به قول معروف از ماست كه بر ماست..........اگه امريكا از عراق حمايت نسبي كرد يا همين الان ما در تحريم به سر ميبريم و يا به دنبال منزوي كردن ما در دنياست ....تقصير خودمونه.......چون به جاي دوستي دشمني كرديم......لات بازي دراورديم.......هر كسي بايد قد هيكل خودش عرض اندام كنه.......اگه امريكا بزرگترين قدرت دنياست دليل نداره باهاش دربيوفتيم.......يه نگاه به ژاپن بكن.....امريكا دو تا بمب اتمي توي اين كشور زد اما بهترين روابط رو با هم دارن.........حالا ما هنوز داريم سر زدن هواپيما و سفارت و رابطه امريكا با شاه و حمايت امريكا از عراق و غيره بحث ميكنيم........
هر كشوري تو دنيا به فكر منافع خودشه......همين

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا متاسفم ...

وقتی این حرف شمارو دیدم از خنده روده بر شدم :D چند سال دارید شما برادر؟ (مسائل علمی؟) (غرور آمریکا؟)
حالا مسائل مضحک جمله ی شمارو هم اگه کنار بگذاریم قسمت اول جمله ی شما یک دروغ و حرف من در آوردی است که یا خود شما این جمله رو از معده ی خود در آورده اید یا از کسی که این جمله رو از معده ی خود در آورده است شنیده اید. با اینکه این اتفاق تاریخی برای مردم امریکا درزمان خودش بسیار زجر آور و بد بوده اما الان اون طوری هم که شما می گید نیست. مطمئنا این طور نیست که در مدرسه بچه ها با بازوبند زرد به مدرسه بروند. :happy: اصلا بسیاری از بچه های امریکایی از این قضیه اطلاع چندانی ندارند.

به جز متاسف شدن برای شما کار دیگری نمی تونم بکنم.

دروغ و حرف من دراوردی عجب :wacko: اول سلام عرض میکنم خدمت شما مثل اینکه در بعضی مصارف مقداری زیاده روی کرده اید .

اصلا وقت و حوصله جواب دادن به چون شمایی رو ندارم فقط محظ اطلاع عرض میکنم این موضوع رو یکی از دوستانی که مدتی خارجه تشریف داشتن و بچشون اتفاقا مدرسه می رفته برام تعریف کردن اما یادم رفت بپرسم مدرسش غیر انتفایی بوده یا دولتی و ...

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دروغ و حرف من دراوردی عجب اول سلام عرض میکنم خدمت شما مثل اینکه در بعضی مصارف مقداری زیاده روی کرده اید .

اصلا وقت و حوصله جواب دادن به چون شمایی رو ندارم فقط محظ اطلاع عرض میکنم این موضوع رو یکی از دوستانی که مدتی خارجه تشریف داشتن و بچشون اتفاقا مدرسه می رفته برام تعریف کردن اما یادم رفت بپرسم مدرسش غیر انتفایی بوده یا دولتی و ...

شما باز هم دروغ می گویید.

من 24-25 سال دارم 2 سال در کانادا زندگی کردم. با مردم آمریکا هم ارتباط زیادی داشتم و تقریبا می دونم عقاید اونها در مورد ایران و اتفاقاتش چجوریه پس حداقل به من دروغ نگویید. الان هم چون شغلم ایجاب می کنه هر چند هفته یک بار به یک سری کشور های خارجی مثل دوبی میرم. در مورد ادیان به اصطلاح الهی خیلی زیاد تحقیق کردم (خیلی بیشتر از اونی که یک آخوند در مورد اسلام می دونه من از اسلام می دونم حالا ادیان دیگر پیش کش) هر حرفی رو هم که می زنم فقط بر اساس تحقیقات می زنم و از معده ی خودم حرفی نمی زنم. به هیچ وجه هم تعصب ندارم و به هیچ وجه هم ار آمریکا به خاطر انهدام هواپیمای مسافربری ایران طرفداری نمی کنم که هیچ این کارو محکوم هم می کنم. هدف من از نوشتن اون واقعیت در مورد انهدام هواپیما طرفداری از آمریکا نبوده چون هیچ دلیلی وجود نداره که جان یک انسان بیگناه حتی به خاطر مسائل بسیار پیجیده ی سیاسی گرفته بشه. هدف من فقط و فقط این بوده که به شما بفهمونم که آمریکا اون طوری هم که شما فکر می کنید شیطان بزرگ نیست و برای انهدام اون هواپیما دلیل قانونی داشته.
من آمریکا رو با این که بسیار کم توش زندگی کردم بهترین کشور دنیا و دولتش رو بهترین دولت دنیا می دونم و اعتقاد به این دارم که هدف تمامی کشور های دنیا باید مثل آمریکا شدن باشد (که این طور هم هست)

در ضمن اونا سفارتشون اشغال شده این همه الم شنگه به پا کردن هیچ کدوم از اعضای سفارتشون هم حتی زخمی نشدن تا حالاش هر کدوم چندین میلیون غرامت گرفتن

یک سوال: شما واقعا فکر می کنید که هیچ کدوم از اعضای سفارت حتی زخمی هم نشد؟ یا واقعیت را می دانید اما پنهان می کنید؟
من به ایران علاقه زیادی دارم. می شه گفت من یک وطن پرستم و به ایران 1400 سال به قبل افتخار می کنم.
یک سوال دیگه؟ چرا آمریکا باید از یک دیوانه ای به نام صدام حمایت کند تا این شخص دیوانه بتواند کشور ایران را تصرف کند؟ (هدف صدام تصرف کامل ایران بوده) آمریکا و آلمان فقط به عراق اسلحه فروختند. همین. البته این کار بسیار بدی است که به خاطر نفع مادی با سرنوشت یک ملت بازی بشه. اما به هر حال نمی شه گفت که آمریکا در جنگ ایران - عراق حامی عراق بوده.

mahdi11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دروغ و حرف من دراوردی عجب :wacko: اول سلام عرض میکنم خدمت شما مثل اینکه در بعضی مصارف مقداری زیاده روی کرده اید .

خود باختگي ديگه چقدر ؟؟؟؟؟؟؟
اين همه تجاوز و جنايت امريكايي ها رو ناديده مي گيرن !!!!!!
در ضمن 13 ابان گراميداشت 13 ابان 57 است كه در اين تاريخ در تضاهراتي در تهران تعدادي از دانش اموزان ودانشجويان كشته شدند
تو رو خدا اول چشماتونو باز كنيد بعد بگيد نمي بينم
اخه چقدر گلابي باشيم :wacko::wacko::wacko:

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
بقیه حرفهاتان جالب بود ولی این یکی چرند محض بود

هواپیمای مسافر بری از مسیر های تعیین شده بین المللی حرکت می کنند

در جنگ اخیر لبنان و اسرائیل که به ویرانی لبنان انجامید اسرائیل تهدید کرد که هیچ اتومبیلی حق عبور از جاده ای که به شهر صور ختم میشه رو نداره. در حالی که معمولا خبرنگاران و ماشینهای امداد استثنا میشن ولی اینبار استثنائی در کار نبود و حتی رئیس صلیب سرخ هم در یه حرکت نمادین و به نشانه اعتراض با پای پیاده برای جنگ زده ها غذا و دارو برد و تا پایان جنگ هم کسی جرائت نکرد با اتومبیل در این جاده تردد کنه چون برای جون خودش ارزش قائل بود.
اما در مورد هواپیما . آمریکا قبلا هشدار داده بود که حق پرواز در این مسیر رو ندارید (فقط این مسیر خاص بدلیل استراتژیک) اما یه عده آخوند که برای جون کسی غیر از خودشون ارزش قائل نیستن گفتن ما این کار رو انجام میدیم اگه نزدن که ابهت آمریکا شکسته میشه و اگه زدن که یه عمر ازش بهره برداری میکنیم.
مثل کاری که اون آخونده , سید حسن نصرالله تو لبنان کرد و بالای یه بیمارستان و پناهگاه های مردم سکوی پرتاب موشک نصب کرد و اسرائیل رو هدف گرفت . آخرش چی شد یه عده بی گناه کشته شدن . حزب الله بهره برداری سیاسی کرد همین.

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
کنید؟
من به ایران علاقه زیادی دارم. می شه گفت من یک وطن پرستم و به ایران 1400 سال به قبل افتخار می کنم.
یک سوال دیگه؟ چرا آمریکا باید از یک دیوانه ای به نام صدام حمایت کند تا این شخص دیوانه بتواند کشور ایران را تصرف کند؟ (هدف صدام تصرف کامل ایران بوده) آمریکا و آلمان فقط به عراق اسلحه فروختند. همین. البته این کار بسیار بدی است که به خاطر نفع مادی با سرنوشت یک ملت بازی بشه. اما به هر حال نمی شه گفت که آمریکا در جنگ ایران - عراق حامی عراق بوده.

کاملا با حرفای شما موافقم.
همین الان ایران از یه طرف مخفیانه به طالبان اسلحه میفروشه و از طرف دیگه علنا به دولت افغانستان.
این وسط فقط منافع و پول حرف اول رو میزنه نه میزان کشتار انسانها.
اگه آمریکا سالها قبل طرح کمربند سبز رو اجرا نکرده بود و برای مقابله با کمونیست و توده ای ها و نفوذ شوروی به حمایت از افراطیون مذهبی نمی پرداخت الان نه جمهوری اسلامی بود نه طالبانی که دشمن درجه یک آمریکا باشند.
سیاست پدر و مادر نداره.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اما در مورد هواپیما . آمریکا قبلا هشدار داده بود که حق پرواز در این مسیر رو ندارید (فقط این مسیر خاص بدلیل استراتژیک) اما یه عده آخوند که برای جون کسی غیر از خودشون ارزش قائل نیستن گفتن ما این کار رو انجام میدیم اگه نزدن که ابهت آمریکا شکسته میشه و اگه زدن که یه عمر ازش بهره برداری میکنیم.
مثل کاری که اون آخونده , سید حسن نصرالله تو لبنان کرد و بالای یه بیمارستان و پناهگاه های مردم سکوی پرتاب موشک نصب کرد و اسرائیل رو هدف گرفت . آخرش چی شد یه عده بی گناه کشته شدن . حزب الله بهره برداری سیاسی کرد همین.

والا این را من تا حالا نشنیده بودم که آمریکا گفته باشد که نامردم بزارم از این جا رد بشی و اینها هم بگن خودت نامردی و ما رد می شیم

این اطلاعات محرمانه را از کدام منبع شما دریافت کردید ؟

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
والا این را من تا حالا نشنیده بودم که آمریکا گفته باشد که نامردم بزارم از این جا رد بشی و اینها هم بگن خودت نامردی و ما رد می شیم

این اطلاعات ها بصورت در گوشی و با سیستم بخار معدوی میرسن!

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما باز هم دروغ می گویید.

من 24-25 سال دارم 2 سال در کانادا زندگی کردم. با مردم آمریکا هم ارتباط زیادی داشتم و تقریبا می دونم عقاید اونها در مورد ایران و اتفاقاتش چجوریه پس حداقل به من دروغ نگویید. الان هم چون شغلم ایجاب می کنه هر چند هفته یک بار به یک سری کشور های خارجی مثل دوبی میرم. در مورد ادیان به اصطلاح الهی خیلی زیاد تحقیق کردم (خیلی بیشتر از اونی که یک آخوند در مورد اسلام می دونه من از اسلام می دونم حالا ادیان دیگر پیش کش) هر حرفی رو هم که می زنم فقط بر اساس تحقیقات می زنم و از معده ی خودم حرفی نمی زنم. به هیچ وجه هم تعصب ندارم و به هیچ وجه هم ار آمریکا به خاطر انهدام هواپیمای مسافربری ایران طرفداری نمی کنم که هیچ این کارو محکوم هم می کنم. هدف من از نوشتن اون واقعیت در مورد انهدام هواپیما طرفداری از آمریکا نبوده چون هیچ دلیلی وجود نداره که جان یک انسان بیگناه حتی به خاطر مسائل بسیار پیجیده ی سیاسی گرفته بشه. هدف من فقط و فقط این بوده که به شما بفهمونم که آمریکا اون طوری هم که شما فکر می کنید شیطان بزرگ نیست و برای انهدام اون هواپیما دلیل قانونی داشته.
من آمریکا رو با این که بسیار کم توش زندگی کردم بهترین کشور دنیا و دولتش رو بهترین دولت دنیا می دونم و اعتقاد به این دارم که هدف تمامی کشور های دنیا باید مثل آمریکا شدن باشد (که این طور هم هست)

یک سوال: شما واقعا فکر می کنید که هیچ کدوم از اعضای سفارت حتی زخمی هم نشد؟ یا واقعیت را می دانید اما پنهان می کنید؟

متاسفانه دستگاه دروغ سنج و پر افاده شما خراب است.

دوست داشتم یکی از کسانی که در حادثه سقوط هواپیما عزیزانشان را از دست داده اند آنچه شما نوشته اید بخوانند...

آیا می دانید مردم آمریکا در حباب زندگی میکنند؟حباب رسانه ای.در ایلات متحده میگذارن تا اونجا که دلت بخواد چرت و پرت بگی به بوش فحش بد و ... چون کی در میان طنین صدا های دیگر صدای شما را نمی شنود اما امان از زمانی که چند نفر صدای شما را بشنوند ناگهان صاعقه آسمانی بر سرتان نازل خواهد شد و شما را از هر چه گفته اید پشیمان خواد کرد.

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خود باختگي ديگه چقدر ؟؟؟؟؟؟؟
اين همه تجاوز و جنايت امريكايي ها رو ناديده مي گيرن !!!!!!
در ضمن 13 ابان گراميداشت 13 ابان 57 است كه در اين تاريخ در تضاهراتي در تهران تعدادي از دانش اموزان ودانشجويان كشته شدند
تو رو خدا اول چشماتونو باز كنيد بعد بگيد نمي بينم
اخه چقدر گلابي باشيم

دوست من جنایت و خرابکاری دولت ها در جهان یک امر طبیعی است. یعنی همه ی دولت ها کم و بیش و حداقل بصورت پشت پرده ای خرابکاری و جنایت هایی انجام می دهند. مساله این است که کدام دولت و کشور کمتر جنایت و خرابکاری می کند. بدانید و مطمئن باشید که جنایت و خرابکاری هایی که آمریکا (با توجه به قدرت نظامی و اقتصادی بیش از حد خود) انجام داده بسیار کمتر از جنایات و خرابکاری هایی است که جمهوری اسلامی (با توجه به اینکه از نظر قدرت نظامی و اقتصادی اصلا قابل مقایسه با آمریکا نیست) انجام داده است.
دوست من چشمان من باز باز است.

دوست من Anahita60 به نکات بسیار جالبی اشاره کردید از شما ممنونم.

این اطلاعات ها بصورت در گوشی و با سیستم بخار معدوی میرسن!

پدر من یک تاجر است و چون در بعضی کارها نمی تونه به کسی اعتماد کنه منو می فرسته دنبال کارهاش. اکثرا هم دوبی میرم و بر می گردم. تو این دوبی رفتن ها و برگشتن ها با یک تاجر دیگه آشنا شدم که بعد از کمی گفت و گو متوجه شدم همسر (نامزد) ایشون در هموم هواپیمایی بوده که آمریکا اونرو منهدم کرده است. من با ایشون توی فرودگاه و داخل هواپیما صحبت های جالبی کردم که الان می خام برای شما تعریف کنم. ایشون به من گفتند که در نامه ی محرمانه ای که آمریکا بعد از انهدام اون هواپیما برای ما فرستاد نوشته شده بود که آمریکا مجبور به انهدام اون هواپیما بوده و چاره ی دیگه ای نداشته و از طرف دولت و ملت آمریکا رسما از ما معذرت خواهی کرده بودن و داخل نامه همون داستانی رو نوشته بودن که Anahita60 عزیز در پست شماره ی 28 به اون اشاره کردند. بعد از این صحبت های من با اون تاجر ایشون خودش شروع کرد به صحبت کردن از کمک مالی که آمریکا بهشون کرده بوده و موفقیت خودش رو در تجارت مدیون همون کمک مالی می دونست. لازم به گفتن است که ایشون الان یک تاجر بزرگ هستند و در آمریکا زندگی می کنند و به گفته ی خودشون خیلی به ایران مسافرت می کنند.
حالا من از شما یک سوال دارم که اگر آمریکا یک شیطان بزرگ است چرا به تک تک نزدیکان قربانیان اون هواپیما نامه معذرت خواهی فرستاده و کمک مالی هنگفتی به اون ها کرده؟ آیا به خاطر بهره برداری تبلیغاتی بوده است؟ اکه آره پی چرا شماها این جریان رو نمی دونستید؟ اگه شما واقعا فکر می کنید که این کار آمریکا به خاطر بهره برداری تبلیغاتی بوده اما کار آخوند های ایران برای تغییر مسیر ندادن اون هواپیما یک بهره برداری تبلیغاتی از جان انسان های بیگناه نبوده است بدانید که شما یک بیمار روانی هستید و یا اینکه مغز شما توسط عده ای شست و شوی مغذی داده شده است.

دوست داشتم یکی از کسانی که در حادثه سقوط هواپیما عزیزانشان را از دست داده اند آنچه شما نوشته اید بخوانند...

آیا می دانید مردم آمریکا در حباب زندگی میکنند؟حباب رسانه ای.در ایلات متحده میگذارن تا اونجا که دلت بخواد چرت و پرت بگی به بوش فحش بد و ... چون کی در میان طنین صدا های دیگر صدای شما را نمی شنود اما امان از زمانی که چند نفر صدای شما را بشنوند ناگهان صاعقه آسمانی بر سرتان نازل خواهد شد و شما را از هر چه گفته اید پشیمان خواد کرد.

من دیگه با شما حرفی ندارم.
کسی مثل مایکل مور که پدر دولت آمریکا رو با انتقاد های خودش و ساختن فیلم های مستند خودش در آورده گرچه آزادی در آمریکا رو در مواردی بسیار زیاد و در مواردی بسیار کم توصیف کرده ( مانند آزادی بیش از حد در حمل اسلحه و یا ازادی بسیار کم مردم در اطلاع از اهداف و عملکرد های سازمان سیا) اما همیشه از آزادی بیان که در آمریکا هست قدر دانی کرده.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
.

دوست من Anahita60 به نکات بسیار جالبی اشاره کردید از شما ممنونم.

پدر من یک تاجر است و چون در بعضی کارها نمی تونه به کسی اعتماد کنه منو می فرسته دنبال کارهاش. اکثرا هم دوبی میرم و بر می گردم. تو این دوبی رفتن ها و برگشتن ها با یک تاجر دیگه آشنا شدم که بعد از کمی گفت و گو متوجه شدم همسر (نامزد) ایشون در هموم هواپیمایی بوده که آمریکا اونرو منهدم کرده است. من با ایشون توی فرودگاه و داخل هواپیما صحبت های جالبی کردم که الان می خام برای شما تعریف کنم. ایشون به من گفتند که در نامه ی محرمانه ای که آمریکا بعد از انهدام اون هواپیما برای ما فرستاد نوشته شده بود که آمریکا مجبور به انهدام اون هواپیما بوده و چاره ی دیگه ای نداشته و از طرف دولت و ملت آمریکا رسما از ما معذرت خواهی کرده بودن و داخل نامه همون داستانی رو نوشته بودن که Anahita60 عزیز در پست شماره ی 28 به اون اشاره کردند. بعد از این صحبت های من با اون تاجر ایشون خودش شروع کرد به صحبت کردن از کمک مالی که آمریکا بهشون کرده بوده و موفقیت خودش رو در تجارت مدیون همون کمک مالی می دونست. لازم به گفتن است که ایشون الان یک تاجر بزرگ هستند و در آمریکا زندگی می کنند و به گفته ی خودشون خیلی به ایران مسافرت می کنند.
حالا من از شما یک سوال دارم که اگر آمریکا یک شیطان بزرگ است چرا به تک تک نزدیکان قربانیان اون هواپیما نامه معذرت خواهی فرستاده و کمک مالی هنگفتی به اون ها کرده؟ آیا به خاطر بهره برداری تبلیغاتی بوده است؟ اکه آره پی چرا شماها این جریان رو نمی دونستید؟ اگه شما واقعا فکر می کنید که این کار آمریکا به خاطر بهره برداری تبلیغاتی بوده اما کار آخوند های ایران برای تغییر مسیر ندادن اون هواپیما یک بهره برداری تبلیغاتی از جان انسان های بیگناه نبوده است بدانید که شما یک بیمار روانی هستید و یا اینکه مغز شما توسط عده ای شست و شوی مغذی داده شده است.
.

فضیه تاجر چه ربطی به تغییر مسیر هواپیما داشت ؟ :blink:
بعد از آن هواپیما مسرش ثابت هست
از لحظه بر خواستن تا فرود آمدند روی مسیر بین المللی حرکت می کند
و از طریق ماهواره جهات یابی می شه
ماهوارشم آمریکایی , دستگاهی هم که سیگنال ها رو به ماهواره می فرسته هم آمریکایی
آمریکایی ها 100 درصد می دونستند که دارند یک هواپیما مسافر بری را می زنند
هر چقدر هم علیه ایران تبلیغات منفی بشه ولی باز جامعه جهانی همچنین جنایتی را نمی پزیرد برای همین آمریکا برای حفظ چهره صلح طلب و برقرار کنند امنیت مجبور هست که به بازماندگان غرامت بدهد و از ایران عذر خواهی بکند

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فضیه تاجر چه ربطی به تغییر مسیر هواپیما داشت ؟
بعد از آن هواپیما مسرش ثابت هست
از لحظه بر خواستن تا فرود آمدند روی مسیر بین المللی حرکت می کند
و از طریق ماهواره جهات یابی می شه
ماهوارشم آمریکایی , دستگاهی هم که سیگنال ها رو به ماهواره می فرسته هم آمریکایی
آمریکایی ها 100 درصد می دونستند که دارند یک هواپیما مسافر بری را می زنند
هر چقدر هم علیه ایران تبلیغات منفی بشه ولی باز جامعه جهانی همچنین جنایتی را نمی پزیرد برای همین آمریکا برای حفظ چهره صلح طلب و برقرار کنند امنیت مجبور هست که به بازماندگان غرامت بدهد و از ایران عذر خواهی بکند

یعنی شما فکر می کنید که آمریکا به بهانه ی اینکه اون هواپیما یک جنگنده بوده اونرو منهدم کرده و بعدا گفته که ما اشتباه کردیم؟ نه برادر نه. آمریکا از همون اول می دونسته که اون هواپیما مسافربری بوده.
گاهی به خاطر مسائل امنیتی همچین چیزهایی ممکن است که حتی گذر کردن هواپیماهای مسافر بری هم از یک منطقه ممنوع اعلام می شود. همونطوری که دوست خوبم Anahita60 به یکی از همین موارد در جنگ لبنان - اسرائیل اشاره کردند که حتی عبور آمبولانس هم ممنوع شده بوده.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
در جنگ اخیر لبنان و اسرائیل که به ویرانی لبنان انجامید اسرائیل تهدید کرد که هیچ اتومبیلی حق عبور از جاده ای که به شهر صور ختم میشه رو نداره. در حالی که معمولا خبرنگاران و ماشینهای امداد استثنا میشن ولی اینبار استثنائی در کار نبود و حتی رئیس صلیب سرخ هم در یه حرکت نمادین و به نشانه اعتراض با پای پیاده برای جنگ زده ها غذا و دارو برد و تا پایان جنگ هم کسی جرائت نکرد با اتومبیل در این جاده تردد کنه چون برای جون خودش ارزش قائل بود.

کاملاً تايد ميشه ! بعد هم اينا امدن ميگن حزب الّله برد !! ميدنستيد الان تنها منطقه حوزه خليج که به ايرانيا ويزا ميده دبی هست ! اونم به خاطر پول ؟ و 1000 چيزه ديگه که ميبينيم هر روز ! به خدا 1400 سال پيش رفت ! تموم شد ! فکری به حال حالا کنيد !

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13

ايران که اصلا اينطوری نيست !

اگر مايکل مور ايرانی و مقيم ايران بود !!!!!

هميشه امريکا منو به ياده ايران ميندازه ! با اين فرق که بسيار پيشرفته تر هست و از مينيموم رفاه برخورداری و به عنوان يک امريکايی در تمام دنيا قبولت دارن !! ) لطفا نگيد تو فيلم هاستل امريکايی ها رو کشتن !! )

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
ميدنستيد الان تنها منطقه حوزه خليج که به ايرانيا ويزا ميده دبی هست !
دوست عزيز لطفا ديگه از اين كلمه استفاده نكن.......سعي كن كامل بگي........خليج فارس
پ.ن: راستي قضيه كويت درست نشد؟؟؟؟؟؟

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
دوست عزيز لطفا ديگه از اين كلمه استفاده نكن.......سعي كن كامل بگي........خليج فارس
پ.ن: راستي قضيه كويت درست نشد؟؟؟؟؟؟

من خليجی جز فارس نميشناسم که نزديکه مرز های ايران باشه !
خير ! تنها به يک صورت درست ميشد از طريق تور ايران که 5000$ وسيقه ميخواست که از کويت من خارج شم
مشکل اين هست که برا اون بايد به ايران مييومدم و اصلا اين امر امکان پذير نيست ، خواستم پاسپورت پست کنم که DHLگفت ايران تنها کشور دنياس که برای پست پاسپورت به اون کشور خوده دارنده پاسپورت بايد اونجا باشه !

مسئول سفارت ايران هم گفت نه برای چی ميخوای پست کنی ! ملوم نيست ازش چه سو استفاديی بشه !! ( حواسم نبود که پدرم و ريس تور سو استفاده ميکنن !! ) بعد هم ميگن که اين که ايران اينطوری هست تو دنيا خيلی هم خوبه و امن !

خواستيم اين ماه هم بريم لبنان که نشد !! اين دفعه البته سفارت لبنان هم مقصر بود تا حدودی - جواب برای سپتامبر ميآد ! دباره بايد برم تو فکره کويت برا سپتامبر !
ممنون که به فکر بودی

بالا