برگزیده های پرشین تولز

جرج کلونی در فیلمی به نام "فرار از تهران"

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
خير ! تنها به يک صورت درست ميشد از طريق تور ايران که 5000$ وسيقه ميخواست که از کويت من خارج شم
مشکل اين هست که برا اون بايد به ايران مييومدم و اصلا اين امر امکان پذير نيست ، خواستم پاسپورت پست کنم که DHLگفت ايران تنها کشور دنياس که برای پست پاسپورت به اون کشور خوده دارنده پاسپورت بايد اونجا باشه !

مسئول سفارت ايران هم گفت نه برای چی ميخوای پست کنی ! ملوم نيست ازش چه سو استفاديی بشه !! ( حواسم نبود که پدرم و ريس تور سو استفاده ميکنن !! ) بعد هم ميگن که اين که ايران اينطوری هست تو دنيا خيلی هم خوبه و امن !

خواستيم اين ماه هم بريم لبنان که نشد !! اين دفعه البته سفارت لبنان هم مقصر بود تا حدودی - جواب برای سپتامبر ميآد ! دباره بايد برم تو فکره کويت برا سپتامبر !
ممنون که به فکر بودی
ايشاالله كارت درست شه.........لبناني ها هم خيلي با ايرانيا چپ افتادن.....مواظب باش

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
والا این را من تا حالا نشنیده بودم که آمریکا گفته باشد که نامردم بزارم از این جا رد بشی و اینها هم بگن خودت نامردی و ما رد می شیم

این اطلاعات محرمانه را از کدام منبع شما دریافت کردید ؟

تا کی میخواهید با لودگی همه چیز را به شوخی بگیرید.
شما از خیلی چیزهای دیگر هم بی اطلاع هستی و برای امثال شما محرمانه است.
اما اگر کمی بیشتر مطالعه کنی شاید این اطلاعات پیش پا افتاده را از هر رسانه مستقلی میتوانی کسب کنی.
برای شما و آن آقائی که مشکل معدوی داره مثال هم از جنگ اخیر آوردم و گفتم که این پرواز بدون اطلاع آمریکا انجام گرفت و آمریکا ایران را از پرواز در این کریدور بدون اطلاع قبلی منع کرده بود. (می دونم زورگوئی هست) ولی بازی کردن با جون انسانهای بیگناه برای اهداف پلید سیاسی گناهی بدتر از هدف گرفتن هواپیماست.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
ايشاالله كارت درست شه.........لبناني ها هم خيلي با ايرانيا چپ افتادن.....مواظب باش

سفارت سوريه رو که اتييش زدن، ماله ايران هم خواستن بزنن ! فعلاً که مال ايران تو منطقه فقير نشين بيرون تحت حمايت حزب الّله هست
به هر حال لبنان که منتفی هست ! نميرسم برا اگوست ،
تا اونجا هم که من ميدنم و ديدم خيلی از افراد عادی و نرمال اونا با افراد عادی و نرمال ايران بد نيستن - ) هم لبنانی ها هم عربا )
مشکل از بالا دسته 2 کشوره :د
بازم ممنون

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
یعنی شما فکر می کنید که آمریکا به بهانه ی اینکه اون هواپیما یک جنگنده بوده اونرو منهدم کرده و بعدا گفته که ما اشتباه کردیم؟ نه برادر نه. آمریکا از همون اول می دونسته که اون هواپیما مسافربری بوده.
گاهی به خاطر مسائل امنیتی همچین چیزهایی ممکن است که حتی گذر کردن هواپیماهای مسافر بری هم از یک منطقه ممنوع اعلام می شود. همونطوری که دوست خوبم Anahita60 به یکی از همین موارد در جنگ لبنان - اسرائیل اشاره کردند که حتی عبور آمبولانس هم ممنوع شده بوده.

دوست عزیز شما داری برای کی توضیح میدی کسی که خودشو به خواب زده؟؟؟؟؟
با دستگاه ها و رادارهای 50 سال پیش هم براحتی فرق هواپیمای جنگی و مسافربری مشخص میشه.
حالا باز امثال ایشون میگه آمریکا اشتباه کرده.
نه عزیز من عمدی بوده دلیلشم گفتم (حماقت و نادانی یه مشت حیوان که میخوان ما رو به زور بفرستن بهشت)

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یعنی شما فکر می کنید که آمریکا به بهانه ی اینکه اون هواپیما یک جنگنده بوده اونرو منهدم کرده و بعدا گفته که ما اشتباه کردیم؟ نه برادر نه. آمریکا از همون اول می دونسته که اون هواپیما مسافربری بوده.
گاهی به خاطر مسائل امنیتی همچین چیزهایی ممکن است که حتی گذر کردن هواپیماهای مسافر بری هم از یک منطقه ممنوع اعلام می شود. همونطوری که دوست خوبم Anahita60 به یکی از همین موارد در جنگ لبنان - اسرائیل اشاره کردند که حتی عبور آمبولانس هم ممنوع شده بوده.

مسیر هواپیما های مسافر بری توسط سازمان بین المللی هواپیمایی تعیین می شود هیچ کشور و ارگان یا سازمانی نمی تواند مسیر های هوایی را تغییر و یا عبور آن را ممنوع کند

کشور آمریکا هم 100 درصد می دانسته که دارد به یک هواپیمای مسافر بری شلیک می کند و بعد از آن ادعا کرد که فکر کرده که آن یک هواپیمای اف 14 بوده است که چنین چیزی غیر ممکن است
هیچ وقت آمریکا نمی تواند اعتراف کند که از عمد به یک هواپیمای مسافر بری شلیک کرده است چون جامعه جهانی به هیچ عنوان چنین حرفی را نمی پذیرد
و منحدم کردن آن هواپیما فقط نشان دادن قدرت خودش به این که هر قانونی را می تواند نقض کند بوده است

تا کی میخواهید با لودگی همه چیز را به شوخی بگیرید.
شما از خیلی چیزهای دیگر هم بی اطلاع هستی و برای امثال شما محرمانه است.
اما اگر کمی بیشتر مطالعه کنی شاید این اطلاعات پیش پا افتاده را از هر رسانه مستقلی میتوانی کسب کنی.
برای شما و آن آقائی که مشکل معدوی داره مثال هم از جنگ اخیر آوردم و گفتم که این پرواز بدون اطلاع آمریکا انجام گرفت و آمریکا ایران را از پرواز در این کریدور بدون اطلاع قبلی منع کرده بود. (می دونم زورگوئی هست) ولی بازی کردن با جون انسانهای بیگناه برای اهداف پلید سیاسی گناهی بدتر از هدف گرفتن هواپیماست.

سازمان بین المللی هواپیمایی اطلاع کافی از این پرواز داشته است
لازم نیست که برای هر پرواز کلی نامه و طومار به تمام دولت های جهان فرستاده شود و کسب اجازه نمایند

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
تقصيره اينا نيست ! آخه قبلاً 6 دنگ جهنم رو خريدن ، حالا همه بايد برن بهشت !
اگه خدا بخاد اين بار ( 2 سال ديگه ) هم رايحه خوش رأی بياره ، شايد يکمی به فکر افتادن ملت

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
مسیر هواپیما های مسافر بری توسط سازمان بین المللی هواپیمایی تعیین می شود هیچ کشور و ارگان یا سازمانی نمی تواند مسیر های هوایی را تغییر و یا عبور آن را ممنوع کند

کشور آمریکا هم 100 درصد می دانسته که دارد به یک هواپیمای مسافر بری شلیک می کند و بعد از آن ادعا کرد که فکر کرده که آن یک هواپیمای اف 14 بوده است که چنین چیزی غیر ممکن است
هیچ وقت آمریکا نمی تواند اعتراف کند که از عمد به یک هواپیمای مسافر بری شلیک کرده است چون جامعه جهانی به هیچ عنوان چنین حرفی را نمی پذیرد
و منحدم کردن آن هواپیما فقط نشان دادن قدرت خودش به این که هر قانونی را می تواند نقض کند بوده است

سازمان بین المللی هواپیمایی اطلاع کافی از این پرواز داشته است
لازم نیست که برای هر پرواز کلی نامه و طومار به تمام دولت های جهان فرستاده شود و کسب اجازه نمایند

شرایط جنگی میدونی چیه؟
مثال زدم که حتی رئیس سازمان صلیب سرخ با اون دک و پوز موجه که مورد حمایت کل جهانیان هست جرات استفاده از اتومبیل رو نداشت و فقط با یه حرکت اعتراضی با پای پیاده به شهر صور رفت.
میدونی در همین شرایط جنگی ایران به نفکش های کشورهای حاشیه خلیج فارس اجازه تردد نمیداد و چند نفکش رو هدف قرار داد تا به اصطلاح راه رسیدن انرژی به غرب رو ببنده و این ناو ها و جنگنده های آمریکایی بودند که اونها رو اسکورت میکردند (چرا اینجا از مردم بی دفاع حرفی زده نمیشه) البته همین کشور های عربی در جنگ به صدام کمک های فراوان مالی و تسلیحاتی کردند.
می بینی چه دنیایی بی صاحبی داریم.

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من جنایت و خرابکاری دولت ها در جهان یک امر طبیعی است. یعنی همه ی دولت ها کم و بیش و حداقل بصورت پشت پرده ای خرابکاری و جنایت هایی انجام می دهند. مساله این است که کدام دولت و کشور کمتر جنایت و خرابکاری می کند. بدانید و مطمئن باشید که جنایت و خرابکاری هایی که آمریکا (با توجه به قدرت نظامی و اقتصادی بیش از حد خود) انجام داده بسیار کمتر از جنایات و خرابکاری هایی است که جمهوری اسلامی (با توجه به اینکه از نظر قدرت نظامی و اقتصادی اصلا قابل مقایسه با آمریکا نیست) انجام داده است.
دوست من چشمان من باز باز است.

دوست من Anahita60 به نکات بسیار جالبی اشاره کردید از شما ممنونم.

پدر من یک تاجر است و چون در بعضی کارها نمی تونه به کسی اعتماد کنه منو می فرسته دنبال کارهاش. اکثرا هم دوبی میرم و بر می گردم. تو این دوبی رفتن ها و برگشتن ها با یک تاجر دیگه آشنا شدم که بعد از کمی گفت و گو متوجه شدم همسر (نامزد) ایشون در هموم هواپیمایی بوده که آمریکا اونرو منهدم کرده است. من با ایشون توی فرودگاه و داخل هواپیما صحبت های جالبی کردم که الان می خام برای شما تعریف کنم. ایشون به من گفتند که در نامه ی محرمانه ای که آمریکا بعد از انهدام اون هواپیما برای ما فرستاد نوشته شده بود که آمریکا مجبور به انهدام اون هواپیما بوده و چاره ی دیگه ای نداشته و از طرف دولت و ملت آمریکا رسما از ما معذرت خواهی کرده بودن و داخل نامه همون داستانی رو نوشته بودن که Anahita60 عزیز در پست شماره ی 28 به اون اشاره کردند. بعد از این صحبت های من با اون تاجر ایشون خودش شروع کرد به صحبت کردن از کمک مالی که آمریکا بهشون کرده بوده و موفقیت خودش رو در تجارت مدیون همون کمک مالی می دونست. لازم به گفتن است که ایشون الان یک تاجر بزرگ هستند و در آمریکا زندگی می کنند و به گفته ی خودشون خیلی به ایران مسافرت می کنند.
حالا من از شما یک سوال دارم که اگر آمریکا یک شیطان بزرگ است چرا به تک تک نزدیکان قربانیان اون هواپیما نامه معذرت خواهی فرستاده و کمک مالی هنگفتی به اون ها کرده؟ آیا به خاطر بهره برداری تبلیغاتی بوده است؟ اکه آره پی چرا شماها این جریان رو نمی دونستید؟ اگه شما واقعا فکر می کنید که این کار آمریکا به خاطر بهره برداری تبلیغاتی بوده اما کار آخوند های ایران برای تغییر مسیر ندادن اون هواپیما یک بهره برداری تبلیغاتی از جان انسان های بیگناه نبوده است بدانید که شما یک بیمار روانی هستید و یا اینکه مغز شما توسط عده ای شست و شوی مغذی داده شده است.

من دیگه با شما حرفی ندارم.
کسی مثل مایکل مور که پدر دولت آمریکا رو با انتقاد های خودش و ساختن فیلم های مستند خودش در آورده گرچه آزادی در آمریکا رو در مواردی بسیار زیاد و در مواردی بسیار کم توصیف کرده ( مانند آزادی بیش از حد در حمل اسلحه و یا ازادی بسیار کم مردم در اطلاع از اهداف و عملکرد های سازمان سیا) اما همیشه از آزادی بیان که در آمریکا هست قدر دانی کرده.
من از اول با شما حرفی نداشتم :f34r:
حرف زدن مهم نیست مهم اینه که حرفتو مردم بشنون شما می تونی تا صبح تو حموم خونتون سخنرانی کنی اما صبح نتیجش اینه که به جز اینکه یه مشت سوسک رو زا به را کردی کار دیگه ای انجام نداد ی و البته
بالا خره یه روز میرسه که اون موقع حق از ناحق شناخته میشه

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ايران که اصلا اينطوری نيست !

اگر مايکل مور ايرانی و مقيم ايران بود !!!!!

هميشه امريکا منو به ياده ايران ميندازه ! با اين فرق که بسيار پيشرفته تر هست و از مينيموم رفاه برخورداری و به عنوان يک امريکايی در تمام دنيا قبولت دارن !! ) لطفا نگيد تو فيلم هاستل امريکايی ها رو کشتن !! )

یک نکته بی ربط اما جالب تمام مخالفین این بحث امضاشون ادیت شده :D

و اما ...

جناب مایکل مور مورد حمایت غیر مستقیم دموکرات های آمریکا است.یه ضرب امثل وجود داره که میگه اگه می خوای عرب ساکت بشه سیر نگرش دار اگه می خوای ایرانی ساکت بشه گشنه نگرش دار.
چون صدای کوچک شما را همه ایران میشنود باید ساکت باشید انشا الله پیشرفت که کردیم ماکل مور که سهله مایکل دابل مور خواهیم داشت پس منتظر باش عکس این حرفو اون موقع بزنی .

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شرایط جنگی میدونی چیه؟
مثال زدم که حتی رئیس سازمان صلیب سرخ با اون دک و پوز موجه که مورد حمایت کل جهانیان هست جرات استفاده از اتومبیل رو نداشت و فقط با یه حرکت اعتراضی با پای پیاده به شهر صور رفت.
میدونی در همین شرایط جنگی ایران به نفکش های کشورهای حاشیه خلیج فارس اجازه تردد نمیداد و چند نفکش رو هدف قرار داد تا به اصطلاح راه رسیدن انرژی به غرب رو ببنده و این ناو ها و جنگنده های آمریکایی بودند که اونها رو اسکورت میکردند (چرا اینجا از مردم بی دفاع حرفی زده نمیشه) البته همین کشور های عربی در جنگ به صدام کمک های فراوان مالی و تسلیحاتی کردند.
می بینی چه دنیایی بی صاحبی داریم.

زمانی که دو کشور با یکدیگر اعلام جنگ کنند به قول شما شرایط جنگی پیش می آید که باز هم بایستی قوانین بین المللی را رعایت کنند
ایران و آمریکا هیچ وقت به یکدیگر اعلام جنگ نکردند

شما مشخصه که چیزی در چنته ندارید و مطالعاتتان خیلی کم است و جسته گریخته هر چیزی از مغزتان و معدتان تراوش می کند را بیان می کنید

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حرف های Anahita60 کاملا تائید می شه. از ایشون تشکر می کنم که حرف های بی مورد و دروغ و جاهلانه نمی زنند.

من از اول با شما حرفی نداشتم
حرف زدن مهم نیست مهم اینه که حرفتو مردم بشنون شما می تونی تا صبح تو حموم خونتون سخنرانی کنی اما صبح نتیجش اینه که به جز اینکه یه مشت سوسک رو زا به را کردی کار دیگه ای انجام نداد ی و البته
بالا خره یه روز میرسه که اون موقع حق از ناحق شناخته میشه

قسمت حموم و سوسک کاملا تائید می شه.
سخنرانی و بحث کردن من با شما خیلی شبیه سخنرانی کردن من در حموم برای سوسک ها می باشد. از اینکه زا به را شدید معذرت می خام برادر.
از اول پیدایش انسان همیشه حق از ناحق شناخته شده با اینکه فاصله ی ایندو بسیار کم است.

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
زمانی که دو کشور با یکدیگر اعلام جنگ کنند به قول شما شرایط جنگی پیش می آید که باز هم بایستی قوانین بین المللی را رعایت کنند
ایران و آمریکا هیچ وقت به یکدیگر اعلام جنگ نکردند

شما مشخصه که چیزی در چنته ندارید و مطالعاتتان خیلی کم است و جسته گریخته هر چیزی از مغزتان و معدتان تراوش می کند را بیان می کنید

لطفا رعایت ادب را بکنید.
آخه من که گفتم هر کی زورش بیشتر باشه به قول شما قوانین بین المللی را رعایت نمیکنه.
بازم شما میگی در جنگ باید قوانین بین المللی رعایت شود.
بازم مثال میزنم:
طبق کدوم قوانین بین المللی عراق حق استفاده از سلاح شیمیایی بر ضد ایران را داشت؟
هر چند که ایران هم یکبار از سلاح شیمیایی بر ضد عراق استفاده کرد ولی بدلیل عدم آشنایی خود ایرانی ها هم متحمل عوارض اون شدند.
سازمان ملل در جنگ اسراییل و حزب الله برای خاتمه جنگ قطعنامه ای تصویب کرد و کلیه کشور ها حتی آمریکا هم از این قطعنامه حمایت کرد وحتی خود حزب الله و اسراییل با آن موافقت کردند. اما چون تاریخ اجرای قطعنامه روز شنبه بود به یکباره اسراییل این موضوع را بهانه کرد و گفت چون شنبه برای ما یهودیان روز مقدسی است نمیتوانیم در این روز جنگ را پایان دهیم (ربطش رو من که نفهمیدم) و از ساعت 8 صبح یکشنبه صلح برقرار شد و کسی هم صداش در نیومد.
خوبه من اینجا از اسراییل و آمریکا دفاع نکردم و گرنه الان امثال شما حکم تکفیر من را صادر میکردند.

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
یک نکته بی ربط اما جالب تمام مخالفین این بحث امضاشون ادیت شده

این نشوندهنده پر معنا بودن امضا هست
که حتی تحمل یکی دو خط امضا برای مدیران فروم مشکل ساز شده است.
کار به جایی رسیده که دیگه آیه قرآن هم از توی امضا حذف میکنند.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
لطفا رعایت ادب را بکنید.
آخه من که گفتم هر کی زورش بیشتر باشه به قول شما قوانین بین المللی را رعایت نمیکنه.
بازم شما میگی در جنگ باید قوانین بین المللی رعایت شود.
بازم مثال میزنم:
طبق کدوم قوانین بین المللی عراق حق استفاده از سلاح شیمیایی بر ضد ایران را داشت؟
هر چند که ایران هم یکبار از سلاح شیمیایی بر ضد عراق استفاده کرد ولی بدلیل عدم آشنایی خود ایرانی ها هم متحمل عوارض اون شدند.
سازمان ملل در جنگ اسراییل و حزب الله برای خاتمه جنگ قطعنامه ای تصویب کرد و کلیه کشور ها حتی آمریکا هم از این قطعنامه حمایت کرد وحتی خود حزب الله و اسراییل با آن موافقت کردند. اما چون تاریخ اجرای قطعنامه روز شنبه بود به یکباره اسراییل این موضوع را بهانه کرد و گفت چون شنبه برای ما یهودیان روز مقدسی است نمیتوانیم در این روز جنگ را پایان دهیم (ربطش رو من که نفهمیدم) و از ساعت 8 صبح یکشنبه صلح برقرار شد و کسی هم صداش در نیومد.
خوبه من اینجا از اسراییل و آمریکا دفاع نکردم و گرنه الان امثال شما حکم تکفیر من را صادر میکردند.

:blink:

چه ربطی به اعلام جنگ آمریکا به ایران داشت ؟

یعنی شما می خواهید بگید که آمریکا به ایران اعلام جنگ داده بود ؟

شما باید مفهوم "اعلام جنگ دادن" را بدانید وگرنه بحث کردن فایده ندارد

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این نشوندهنده پر معنا بودن امضا هست
که حتی تحمل یکی دو خط امضا برای مدیران فروم مشکل ساز شده است.
کار به جایی رسیده که دیگه آیه قرآن هم از توی امضا حذف میکنند.

اینم آیه قرانه :
گوش خراش ترین صداها صدای الاغ است

خوب حالا من اگه اینو در حای نامناسب استفاده کنم چی میشه.من نظری راجع به امضا ها ندارم و فقط محظ شوخی اونو مطرح کردم.یه کم شرلوک هولمز بازی هم دربیارم بد نیست از اینا چه نتیجه ای یه ... د. ... میتونه بگیری.

تاجر+دبی+کانادا بودم+پول و ...

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
خیلی خب بابا چند بار پست می زنی!
والا به خدا اگه یه بار هم می نوشتی همه شو می خوندیم!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
این همه خودتو کشتی ولی یه کلمه از حرفات هم به درد نمیخوره!
273.gif

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
اینم آیه قرآن هست :
گوش خراش ترین صداها صدای الاغ است.

خوب حالا من اگه اینو در حای نامناسب استفاده کنم چی میشه.من نظری راجع به امضا ها ندارم و فقط محظ شوخی اونو مطرح کردم.یه کم شرلوک هولمز بازی هم دربیاریم بد نیست از اینا چه نتیجه ای یه ... میتونه بگیری.

تاجر+دبی+کانادا بودم+پول و ...

صدات خیلی گوش خراشه!! ولومو بیار پایین!!:lol:

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
این موضوع احمقانه است که تصور شود آمریکا از ماهیت هواپیما اطلاع نداشته است

اما رهبران ج.ا به هیچ عنوان حاضر به قبول صلح نبودند در واقع هدف آنروزی و امروزی آنها در صدور انقلاب و جهانی سازی مذهببشان هیچگاه تغییر نکرده است

هدف قرار دادن این هواپیما باعث شد بعضیها مبادرت به نوشیدن جام زهری بکنند که یکسال بعد منجر به مرگشان شد و قبول قطعنامه جلوی کشته شدن بی فایده مردم بی گناه ایران و عراق را گرفت

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
:blink:

چه ربطی به اعلام جنگ آمریکا به ایران داشت ؟

یعنی شما می خواهید بگید که آمریکا به ایران اعلام جنگ داده بود ؟

شما باید مفهوم "اعلام جنگ دادن" را بدانید وگرنه بحث کردن فایده ندارد

من کی گفتم آمریکا به ایران اعلام جنگ داد؟
تا قبل از فتح خرمشهر عراق اشغالگر بود و جنگ بین ایران و عراق. اما بعد از اینکه ایران پیشنهاد صلح را نپذیرفت این ایران بود که از سوی جهانیان اشغالگر قلمداد شد هر چند که آغزگر جنگ به طور رسمی عراق اعلام شد ولی اون پیرمردی که میخواست از طریق کربلا قدس را آزاد کند باعث شد تا کل کشورهای غربی و عربی جز سوریه با پشتیبانی از عراق عملا ایران را تحریم کرده و وارد جنگ پشت پرده و گاهی به وضوح با ایران شوند.
فکر کنم اگه قرار بود چیزی از صحبتهای من بفهمید دیگه باید فهمیده باشید.
بحث اصلی حمله و اشغال سفارت آمریکا در تهران بود که اکثر افرادی که در این اشغال شرکت داشتند از آن پشیمانند و لابد اینو دیگه باید بدونید که سفارت یک کشور جزو خاک اون کشور محسوب میشه و این یعنی اعلان رسمی جنگ به آمریکا.
همانطور که دیدید هیچ کشوری حمله آمریکا به طبس را برای آزادی گروگان ها محکوم نکرد و بر عکس کل جهانیان علیه ایران موضع گرفتند و ثروت عظیمی از ایران در بانکهای آمریکا بلوکه شد که ذره ذره بابت غرامت به آسیب دیدگان عملیتهای تروریستی ایران چه در مورد اشغال سفارت و چه برای عملیتهای تروریستی در دیگر نقاط جهان و از جمله توسط حزب الله لبنان به قربانیان پرداخت میشود.

بالا