برگزیده های پرشین تولز

جرج کلونی در فیلمی به نام "فرار از تهران"

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
یه سری هستند که تحت هر شرایطی علاقه زیادی به پاچه لیسی آمریکا و انگلیس دارند حتی اگه خود اونها اعلام کنند که آقا جان! غلط کردیم کار ما اشتباه بود باز هم عده ای دفاع می کنند...مثلا قضیه ملوانان انگیلیسی ...

آقاجان مخالف حکومتین خوب قابل درکه ... قرار نیست که هر حکومتی تشکیل شد همه موافقش باشند..

اما پاچه لیسی آمریکا و انگلیس و بیگانه قابل هضم نیس!

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
یه سری هستند که تحت هر شرایطی علاقه زیادی به پاچه لیسی آمریکا و انگلیس دارند حتی اگه خود اونها اعلام کنند که آقا جان! غلط کردیم کار ما اشتباه بود باز هم عده ای دفاع می کنند...مثلا قضیه ملوانان انگیلیسی ...

آقاجان مخالف حکومتین خوب قابل درکه ... قرار نیست که هر حکومتی تشکیل شد همه موافقش باشند..

مثل اینکه ما داریم اینجا یاسین میخونیم.
اینکه میگیم حمله به سفارت آمریکا اشتباه بود و انهدام هواپیمای مسافربری و جنگ و تحریم و ........ از تبعات اونه میشه پاچه لیسی؟؟؟؟
فکر کنم ادامه ندیم بهتره لا اقل تایپیک بسته نمیشه و چهار نفر که هنوز میتونن از خردشون استفاده کنن این تایپیک رو میخونن.

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی خب بابا چند بار پست می زنی!
والا به خدا اگه یه بار هم می نوشتی همه شو می خوندیم!

اینو من دیشب آخر وقت نوشتم اینرنت یه کم قاطی کرد اینجوری شد.

این همه خودتو کشتی ولی یه کلمه از حرفات هم به درد نمیخوره!
273.gif

این مطلبی که ارسال شد اصلا قرار نبود پست بشه چون دیشب اصلا send و receive نداشتم فکر نمی کردم پست .اما حالا که ارسال شده پاکش نمی کنم.

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460

اصولا پاچه (کاسه) لیسی به هدف به دست آوردن سود یا منفعتی انجام می شود مخالفت با حکومت فاشیستی اگر از جانب امثال شما کاسه لیسی است پس شما هم کاسه لیس یک مشت آخوند کم هوش می باشید

ندیدن واقعیتها برای شما ساده است

من می توانم در اینجا با ارائه مدارک و دلایل کافی و در حضور کاربران دیگر ثابت کنم که تمام برخوردها ی جامعه بین المللی با ایران (و خصوصا آمریکا) به خاطر سیاستهای غلط حکومت ایران بوده است

حتی می توانم با ارائه مدارک یک فرد خردگرا بی طرف را قانع کنم که حمله پلیس دانشگاه به آن دانشجوی ایرانی و استفاده از شوک الکتریکی با توجه به سوابق دانشجویان ایرانی در حملات مختلف در داخل و خارج از ایران خیلی عجیب نبوده

اما مطمئن هستم که این تاپیک خیلی زود ناپدید می شود بنابراین در هر مکان که امکان گفتگوی بدون سا نسور بود
برای ادامه بحث آماده هستم

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

فکر کنم که منظور شما من باشم.
آمریکا بزرگترین قدرت اقتصادی و نظامی در دنیاست و فاصله ی اون حتی از کشور هایی مثل آلمان و ژاپن بسیار زیاد است. این قدرت مطلق اقتصادی و نظامی باعث می شود که آمریکا هر کاری که کند آن کار به عنوان یک کار استاندارد شناخته شود ( تقریبا یعنی یک کار درست) با اینکه در میان اعمال و رفتار آمریکا در میان تاریخ اکثر کارهای این کشور یک کار خوب بوده است اما کارها ی نادرست و حماقت هایی نیز در کارنامه ی ایالت متحده مشاهده می شود.
حالا شماها گیر دادین به همون چند تا حماقت آمریکا و این کشور رو شیطان بزرگ معرفی می کنید. گرچه مطمئنم که شما اکثر کارهای بد آمریکا رو در طول تاریخ هنوز نمی دونید که اگر بدونید ... همونطوری که کارهای خوب این کشور رو نمی دونید.
اما یک سوال؟ می دونید من چرا دارم از آمریکا طرفداری می کنم؟ چون اگر قدرت نظامی و اقتصادی این کشور در دست یک کشور و بهتر بگم یک دولت دیگه مثل جمهوری اسلامی بود به نظر خود شما چه اتفاقاتی ممکن بود بیفته؟ (من دیگه چیزی نمی گم و فکر کردن در مورد این سوال رو به خود شما واگذار می کنم.)
شما یک نفر رو در نظر بگیرید که قدرتی داره که می تونه تمامی افراد اطراف خودش رو بکشه و یا به شدت زخمی کنه!

در ضمن دوست من، پاچه لیسی کار اعراب سوسمار خور و نوچه های آنهاست که 1400 سال پیش توسط چند عرب شکم پرست به کشور ما نیز صاد شد. نه کار من که یک ایرانی وطن پرست هستم...

اگه مساله ی هواپیما ی مسافر بری برای عده ای قابل درک نیست من می تونم مثالی بزنم که همه درکش کنن. اما نه در این فروم.

با تشکر...

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصولا پاچه (کاسه) لیسی به هدف به دست آوردن سود یا منفعتی انجام می شود مخالفت با حکومت فاشیستی اگر از جانب امثال شما کاسه لیسی است پس شما هم کاسه لیس یک مشت آخوند کم هوش می باشید

ندیدن واقعیتها برای شما ساده است

من می توانم در اینجا با ارائه مدارک و دلایل کافی و در حضور کاربران دیگر ثابت کنم که تمام برخوردها ی جامعه بین المللی با ایران (و خصوصا آمریکا) به خاطر سیاستهای غلط حکومت ایران بوده است

حتی می توانم با ارائه مدارک یک فرد خردگرا بی طرف را قانع کنم که حمله پلیس دانشگاه به آن دانشجوی ایرانی و استفاده از شوک الکتریکی با توجه به سوابق دانشجویان ایرانی در حملات مختلف در داخل و خارج از ایران خیلی عجیب نبوده

اما مطمئن هستم که این تاپیک خیلی زود ناپدید می شود بنابراین در هر مکان که امکان گفتگوی بدون سا نسور بود
برای ادامه بحث آماده هستم

به شدت تائید می شه...

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
فکر کنم که منظور شما من باشم.
آمریکا بزرگترین قدرت اقتصادی و نظامی در دنیاست و فاصله ی اون حتی از کشور هایی مثل آلمان و ژاپن بسیار زیاد است. این قدرت مطلق اقتصادی و نظامی باعث می شود که آمریکا هر کاری که کند آن کار به عنوان یک کار استاندارد شناخته شود ( تقریبا یعنی یک کار درست) با اینکه در میان اعمال و رفتار آمریکا در میان تاریخ اکثر کارهای این کشور یک کار خوب بوده است اما کارها ی نادرست و حماقت هایی نیز در کارنامه ی ایالت متحده مشاهده می شود.
حالا شماها گیر دادین به همون چند تا حماقت آمریکا و این کشور رو شیطان بزرگ معرفی می کنید. گرچه مطمئنم که شما اکثر کارهای بد آمریکا رو در طول تاریخ هنوز نمی دونید که اگر بدونید ... همونطوری که کارهای خوب این کشور رو نمی دونید.
اما یک سوال؟ می دونید من چرا دارم از آمریکا طرفداری می کنم؟ چون اگر قدرت نظامی و اقتصادی این کشور در دست یک کشور و بهتر بگم یک دولت دیگه مثل جمهوری اسلامی بود به نظر خود شما چه اتفاقاتی ممکن بود بیفته؟ (من دیگه چیزی نمی گم و فکر کردن در مورد این سوال رو به خود شما واگذار می کنم.)
شما یک نفر رو در نظر بگیرید که قدرتی داره که می تونه تمامی افراد اطراف خودش رو بکشه و یا به شدت زخمی کنه!

در ضمن دوست من، پاچه لیسی کار اعراب سوسمار خور و نوچه های آنهاست که 1400 سال پیش توسط چند عرب شکم پرست به کشور ما نیز صاد شد. نه کار من که یک ایرانی وطن پرست هستم...

اگه مساله ی هواپیما ی مسافر بری برای عده ای قابل درک نیست من می تونم مثالی بزنم که همه درکش کنن. اما نه در این فروم.

با تشکر...

ببینید دوست عزیز شما یک حرف درست زده اید یک نتیجه غلط گرفته اید

خوب آمریکا بزرگترین قدرت اقتصادی و نظامی است درست اما این توجیهی برای هزاران کثافت کاری این دولت برای به دست آوردن ثروت بیشتر نمی شود (گرچه در ایدئولوژی خودشان این امر پسندیده است )

در ضمن من حرف دیگه ای زدم

من گفتم آنها هر چی کنند یک سری بدون فکر تایید و تمجید می کنند و یک مثال هم آوردم

یک مثال دیگر می زنم » مثلا مسئله انرژی هسته ای ایران را در نظر بگیرید.. آمریکا ابتدا برای تشویش اذهان جهانی و همراه ساختن آنها با خودش ایران را سازنده بمب اتمی و دسترسی ایران به فن آوری را تهدیدی علیه خودش و جهان می دانست اما با تنویر افکار عمومی توسط ایران و بازرسی ماموران آژانس معلوم شد که همچین چیزی نبوده است . یعد از این اتفاق آمریکا علنا اعلام کرد مشکل ش با ایران دسترسی به فن آوری هسته ای صلح آمیز است نه چیز دیگر .. حال یک سری هنوز هم که هنوزه !! باز می گن ایران می خواد بمب اتم بسازه ! بابا آمریکا خودش گفت نه ! اینها ول نمی کنند حالا..

منظورم از این مثال آوردن مشتی در برابر خروار مسئله ای است که اتفاق می افتد و در این فروم هم کم از بحث ها نبوده ...

=

یعنی به زعم شما این فرد اگه این کار رو انجام نده منتی بر سر دیگران داره؟؟! ...

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
آمریکا علنا اعلام کرد مشکل ش با ایران دسترسی به فن آوری هسته ای صلح آمیز است
كدوم مسئول امريكايي اين رو گفت؟؟؟؟؟؟ منبع؟؟؟؟ پرس تي وي؟؟؟؟؟؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
بیش از 1 سال هست که اعلام شده !!

دوست عزیز لطفا منبع حرفتون رو بدیو گرنه این شبه به وجود می یاد که از روی بادمعده صحبت کردید!!

دقیقا برعکس حرف شما 1 سال پیش اعلام شد

امریکا اعلام کرد به هیچ عنوان با دستیابی ایران به انرژی صلح امیز هسته ای مشکل ندارد!! اما این اخوند ها لطف کردن خبر رو تو ایران برعکس عنوان کردن!!

منبع ای هم که معرفی می کنید لطفا: جام جم العالم و.... نباشه!!

چشمها را باید شست!!

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید دوست عزیز شما یک حرف درست زده اید یک نتیجه غلط گرفته اید

خوب آمریکا بزرگترین قدرت اقتصادی و نظامی است درست اما این توجیهی برای هزاران کثافت کاری این دولت برای به دست آوردن ثروت بیشتر نمی شود (گرچه در ایدئولوژی خودشان این امر پسندیده است )

در ضمن من حرف دیگه ای زدم

من گفتم آنها هر چی کنند یک سری بدون فکر تایید و تمجید می کنند و یک مثال هم آوردم

یک مثال دیگر می زنم » مثلا مسئله انرژی هسته ای ایران را در نظر بگیرید.. آمریکا ابتدا برای تشویش اذهان جهانی و همراه ساختن آنها با خودش ایران را سازنده بمب اتمی و دسترسی ایران به فن آوری را تهدیدی علیه خودش و جهان می دانست اما با تنویر افکار عمومی توسط ایران و بازرسی ماموران آژانس معلوم شد که همچین چیزی نبوده است . یعد از این اتفاق آمریکا علنا اعلام کرد مشکل ش با ایران دسترسی به فن آوری هسته ای صلح آمیز است نه چیز دیگر .. حال یک سری هنوز هم که هنوزه !! باز می گن ایران می خواد بمب اتم بسازه ! بابا آمریکا خودش گفت نه ! اینها ول نمی کنند حالا..

منظورم از این مثال آوردن مشتی در برابر خروار مسئله ای است که اتفاق می افتد و در این فروم هم کم از بحث ها نبوده ...

اون هزاران کثافت کاری فقط به نظر شما کثافت کاری است چون ذهن شما در محیطی بسته مونده و توانایی درک این چیزا رو نداره. شما از ایدئولوژی آمریکا چه می دانید؟ آیا سران چندین کشوری که تشکیل ایالات متحده رو دادند به اندازه ی شما نمی دانستند؟
شما هنوز مفهوم قدرت رو نفهمیده اید. محمد بنیانگذار اسلام وقتی قدرتی بدست آورد از هیچ جنایتی و از هیچ تجاوزی کوتاهی نکرد. می دانید آمریکا چند سال تنها کشوری بوده که دارای بمب اتم بوده است؟ می دانید این یعنی چه؟ آمریکا در آن سال ها کی به کشوری تجاوز کرده؟ یکی از بزرگان دولت آمریکا در یک سخنرانی انتقادی گفته بود که برای دولت و ملت آمریکا همین افتخار بس است که سال ها تنها کشور صاحب بمب اتم بوده اند اما به هیچ کشوری کوچکترین تجاوزی نکردند.
در سخنان شما در مورد انرژی هسته ای باز هم مشکل معده وجود دارد :rolleyes:

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا بیخیال...
از کارو زندگی افتادیم اونقدر اینجا پست زدیم. اون هم پست هایی که برای تمامی دنیا یک چیز بدیهی است اما برای ملت ما هنوز که هنوزه قابل درک و هضم نیست...

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تاپیک مربوط به مقایسه ی بوسه و اعدام که همین چند دقیقه ی پیش حذف شد. در حالی حذف شد که داشتم پست می زدم توش. سرنوشت این تاپیک هم همونطوری می شه. چون گویا ما ایرانیان لیاقت شنیدن حرف حساب و بحث کردن برای آگاهی بیشتر رو نداریم.

با تشکر از همه ی شما...
حتی کسانی که تو این تاپیک مخالف عقاید من بودند. تقصیر شما نیست. شما ذهنتان بسته مانده به خاطر همین سانسور ها و ...

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اون هزاران کثافت کاری فقط به نظر شما کثافت کاری است چون ذهن شما در محیطی بسته مونده و توانایی درک این چیزا رو نداره. شما از ایدئولوژی آمریکا چه می دانید؟ آیا سران چندین کشوری که تشکیل ایالات متحده رو دادند به اندازه ی شما نمی دانستند؟
شما هنوز مفهوم قدرت رو نفهمیده اید. محمد بنیانگذار اسلام وقتی قدرتی بدست آورد از هیچ جنایتی و از هیچ تجاوزی کوتاهی نکرد. می دانید آمریکا چند سال تنها کشوری بوده که دارای بمب اتم بوده است؟ می دانید این یعنی چه؟ آمریکا در آن سال ها کی به کشوری تجاوز کرده؟ یکی از بزرگان دولت آمریکا در یک سخنرانی انتقادی گفته بود که برای دولت و ملت آمریکا همین افتخار بس است که سال ها تنها کشور صاحب بمب اتم بوده اند اما به هیچ کشوری کوچکترین تجاوزی نکردند.
در سخنان شما در مورد انرژی هسته ای باز هم مشکل معده وجود دارد :rolleyes:

تو غلط میکنی به اعتقادات ما توهین میکنی

تو اون تاپیکی هم که بسته شد به حضرت محمد توهین کردی کی به تو اجازه داده بیای به اعتقادات ما توهین کنی؟

هر چی چرت پرت گفتی هیچی نگفتم ، کاروزندگی تو همین هست که بیای این چرتُ پرت ها بگی شغلت همینه لعنت به تو و تمام اون کاتولیکهای دیوانه ای که آخر دنیا رو میخوان با بمب هسته ای رغم بززن همون روانی هایی که علنا کتابها در این مورد نوشتن گند زدن به اعتقادات مسیح و تمام پیامبران خدا

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
می دانید آمریکا چند سال تنها کشوری بوده که دارای بمب اتم بوده است؟ می دانید این یعنی چه؟ آمریکا در آن سال ها کی به کشوری تجاوز کرده؟ یکی از بزرگان دولت آمریکا در یک سخنرانی انتقادی گفته بود که برای دولت و ملت آمریکا همین افتخار بس است که سال ها تنها کشور صاحب بمب اتم بوده اند اما به هیچ کشوری کوچکترین تجاوزی نکردند.
در سخنان شما در مورد انرژی هسته ای باز هم مشکل معده وجود دارد
آمریکا فقط دوبار از بمبهای هسته ای استفاده کرد: در پایان جنگ جهانی دوم و در هیروشیما و ناکازاکی ژاپن؛
البته فقط با هدف تیر خلاص زدن به ژاپن برای پایان هر چه سریعتر جنگ جهانی.

ما هنوز صلاح هسته ای نداریم همش می گیم اسرائیل باید از روی نقشه حذف بشه.
وای به حال روزی که این اسباب بازی قدرت بیفته تو دست ما!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3

تو اون تاپیکی هم که بسته شد به حضرت محمد توهین کردی کی به تو اجازه داده بیای به اعتقادات ما توهین کنی؟

هر چی چرت پرت گفتی هیچی نگفتم ، کاروزندگی تو همین هست که بیای این چرتُ پرت ها بگی شغلت همینه لعنت به تو و تمام اون کاتولیکهای دیوانه ای که آخر دنیا رو میخوان با بمب هسته ای رغم بززن همون روانی هایی که علنا کتابها در این مورد نوشتن گند زدن به اعتقادات مسیح و تمام پیامبران خدا
بدون شرح!

خودتون قضاوت کنید ما تو این مملکت با چه جور...

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دوست من، من شمارو دوست دارم. من بجر واقعیت چیزی نگفتم. اگه شما فکر می کنید که گفتن واقعیت توهین به اعتقادات شما است من از شما معذرت می خام.
باور کنید که اگر کار به فحاشی بکشد من فحش های بیشتری از شما بلدم.

یاشار جان شنیدم فرومی وجود دارد به نام psw.ir که گفت و گوی بدون سانسور توش انجام می شه و شما هم از مدیران اونجا هستی. می شه اونجارو به ما هم معرفی کنی؟

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
یاشار جان شنیدم فرومی وجود دارد به نام psw.ir که گفت و گوی بدون سانسور توش انجام می شه و شما هم از مدیران اونجا هستی. می شه اونجارو به ما هم معرفی کنی؟
لینکش تو امضام هست.
تشریف بیارید خوشحال میشیم :)

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوست من، من شمارو دوست دارم. من بجر واقعیت چیزی نگفتم. اگه شما فکر می کنید که گفتن واقعیت توهین به اعتقادات شما است من از شما معذرت می خام.
باور کنید که اگر کار به فحاشی بکشد من فحش های بیشتری از شما بلدم.

درستو خوب بلدی ، میدونمم خوب فریبکاری و ظاهر سازی میکنی احتیاجی نیست به من بگی خوب بلدی فحش بدی چون مطمئن هستم تو این کار هم استادی ، بالاخره کسی که به این خوبی دروغ میگه میتونه خیلی بهتر هم فحش بده

تو به جز دورغ چیزی برای گفتن نداری

بالا