برگزیده های پرشین تولز

جرم داشتن كلت كمري

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
مطمئنی ؟ من سر این قضیه خیلی تحقیق کردم جز چندتا سایت کوچیک هیچ جایی این شایعه ها تایید نشده خودشم میگه یه مدت خسته بوده همین !

اون چيزايي كه گفتن چرت بوده اسلحه در نياورده...

اون سري اول 4 5 سال پيش كه گير بازار راه انداخته بودن اين داشت تو شهرك غرب ماهگيري ميكرد:happy: چنتا ماهي تو ماشين بود اينم يه دستمال سر و عينك داشت تو رونيز بود نشناختنش بعد كه گرفتنش خوابوندن اعمال قانون كنن:D پيدا كردند:happy:
منم شنيدم ولي طرف بچه ها همونجا بود و خودش ديده بود ممنوع التصوير هم بود من خودم بعد اين قضيه تو يه رستوران ديدمش واقعا **خل كرده بود روان بود كامل

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اون چيزايي كه گفتن چرت بوده اسلحه در نياورده...

اون سري اول 4 5 سال پيش كه گير بازار راه انداخته بودن اين داشت تو شهرك غرب ماهگيري ميكرد:happy: چنتا ماهي تو ماشين بود اينم يه دستمال سر و عينك داشت تو رونيز بود نشناختنش بعد كه گرفتنش خوابوندن اعمال قانون كنن:D پيدا كردند:happy:
منم شنيدم ولي طرف بچه ها همونجا بود و خودش ديده بود ممنوع التصوير هم بود من خودم بعد اين قضيه تو يه رستوران ديدمش واقعا **خل كرده بود روان بود كامل
مهرانو خیلی دوست دارم اون موقعا یه سرم اینجا زدمو تاپیکشو خوندم (عضو نبودم اونوقتا) ولی هنوزم امیدوارم این اتفاقا شایعه باشه نمیتونی درک کنی اونوقتا چقدر تو فکرش بودم خداروشکر دوباره برگشت واقعاً دوست دارم یه سریال مثل زیرآسمان شهر بسازه و با اون قیافه دوست داشتنیش مارو بخندونه دوران خوبی باهاش داشتیم اما در یه چیزی نمیشه شک کرد که صداسیما خیلی اذیتش کرد ...

بالا