سایت ساز وبزیکسب درآمد

جزیره‌های شمال مالدیو

شروع موضوع توسط nonegar1393 ‏24 می 2014 در انجمن سفر به دیگر کشورهای دنیا

 1. nonegar1393

  nonegar1393 کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏18 می 2014
  نوشته ها:
  53
  تشکر شده:
  4
  تور مالدیو
  جزیره‌های شمال مالدیو
  در بین جزیره‌هایی که در شمال مالدیو قرار گرفته‌اند، سابق بر این، تنها سه جزیره‌ای که در شمال ماله واقع شده‌اند، توریستی محسوب می‌شدند، اما امروز شش جزیره‌ی دیگر هم به این تعداد اضافه شده. این جزایر از ماله فاصله‌ی بیشتری دارند و ناشناخته‌ترند. درست به همین دلیل است که اگر به دنبال جای آرام و کشف نشده‌ای هستید، باید آن‌ها را انتخاب کنید. این بخش مالدیو، در تاریخ کشور هم نقش مهمی دارد و جایی است که محمد تاکوروفانو، آزادکننده‌ی مالدیو از دست استعمار پرتغالی‌ها، در قرن شانزدهم در آن‌جا متولد شد. از این ماجرا در جزیره‌ی اوتیمو در ها ایف مقبره‌ای باقی مانده که اهالی مالدیو به زیارتش می‌روند.
  ها الیف
  مجموعه جزایر ها الیف با شکل ذوزنقه‌ای‌اش در شمالی‌ترین نقطه‌ی مالدیو قرار گرفته و از شانزده جزیره‌ی مسکونی تشکیل شده. مردم این جزایر بیشتر به زبانی شبیه زبان دیوهی صحبت می‌کنند و اسمش را هم در زبان خودشان گذاشته‌اند ایهاواندیپلو.
  ها دال
  هادال از هفده جزیره تشکیل شده مهم‌ترین جزیره‌ی آن، کولهادوفوشی است که مرکز مناطق شمالی مالدیو هم محسوب می‌شود و امکانات رفاهی متعددی هم دارد.
  رامنطقه‌ی را از شانزده جزیره‌ی مسکونی تشکیل شده و به تازگی امکانات غواصی متعددی که برای توریست‌ها تدارک دیده‌اند، باعث جذابیت هر چه بیشتر آن هم شده است. غرب منطقه‌ی را، بهترین منطقه‌ی ماهیگیری مالدیو است و در جزیره‌ی مرکزی آن که اوگوفارو نامیده می‌شود، بزرگ‌ترین مرکز ماهیگیری کشور واقع شده است.
  تور مالدیو
   
 2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی