• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

جستجوی یکه کلمه خاص در صفحه نمایش کامپیوتر

takapooo

Registered User
لایک‌ها
9
-------------------------------------------------------ســـــلـــــــام-------------------------------------------------------​
خیلی از مواقع پیش اومده که من داخل محتوای نمایش داده شده فعلی صفحه نمایش کامپیوتر دنبال یه کلمه خاص
می‌گردم.:general609:

برای نمونه دو تا نرم‌افزار باز کردم و داخل هردو نرم‌افزار پنجره Option بازه و هر دو داره نمایش داده میشه و در عین حال کلمه مورد نظرم رو داخل این دو تا منو دنبالش می‌گردم و حوصله خوندن تک تک کلماتشو ندارم.:cool:

حال من اگه بخوام یک کلمه رو جستجو کنم به طوری که فقط کل محتوای نمایش داده شده در صفحه نمایش رو در نظر بگیره (یعنی با برنامه‌های باز شده کاری ندارم بلکه با مطالب نمایش داده شده در صفحه نمایش کار دارم) ، باید چیکار کنم.:general603:

همچنین در برنامه‌ها امکان جستجو داخل گزینه‌های منو و پنجره‌های محاوره‌ای که باز می‌شود وجود ندارد که باز هم هدف من امکان جستجو در این مکان‌ها هم می‌باشد.:general408:

;););)ممنون میشم کمک کنید.;););)
;););););)

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
یک مشت سنجد
لعنت بر شیطون
گذشته از شوخی اون کنترل و اف کارتو راه نمیندازه؟
ویرایش:الان گرفتم چی می گی ctrl+F کار نمی کنه

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
عمو اوضات از منم خرابتره ها!
پ.ن: خودمم دوست داشتم بدونم ولی چیزی پیدا نکردم!

arkf

Registered User
لایک‌ها
101
زنبورک!
تو منوها که نمیشه سرچ کرد!
اصلاً مگه چقدر گزینه تو منوها هست که نیاز به سرچ داشته باشه!!! :general602:

برای سرچ سریع در محتوای متن نمایش داده شده داخل صفحه ای که توش هستی، کافیه کلید Ctrl رو نگه داری و دکمه F رو بزنی تا پنجره سرچ فوری ظاهر بشه، حالا کافیه کلمه مورد نظرتو تایپ کنی و اینتر رو بزنی.

بعد از اینکه اولین کلمه رو پیدا کرد، برای یافتن کلمات بعدی، کافیه مجدداً کلید اینتر رو بزنی تا کلمه بعدی رو برات بیاره.

به همین راحتی ... :general703:

بالا