• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

جشنواره جوان خوارزمي

elector girl

Registered User
لایک‌ها
19
:D سلام به همگي
مي خواستم بپرسم آيا كسي از شماها تا به حال تو اين جشنواره شركت كرده ؟ و اگه شركت كرده تجربياتشو در اختيار بقيه بذاره:)

speerit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دوره 3 و 4 شرکت کرده ام. در صورت تمایل به من ایمیل بزنید.

speerit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دوره 3 و 4 شرکت کرده ام. در صورت تمایل به من ایمیل بزنید.

epilot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:D سلام به همگي
مي خواستم بپرسم آيا كسي از شماها تا به حال تو اين جشنواره شركت كرده ؟ و اگه شركت كرده تجربياتشو در اختيار بقيه بذاره:)

ما که این سوال رو پرسیدیم کسی جواب نداد!
آره بابا اگه کسی شرکت کرده و اطلاعات بدرد بخور داره ما رو هم به فیض برسونه:blush:

behnamavr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب بستگی داره چی می خوای بدونی طرحت تو چه زمینه ای و .....
الان برای ارسال طرحهای امسال که دیگه دیره ولی برای سال بعد بهتره از همین حالا برنامه ریزی کنی
مهم نیست گستره طرح چقدر باشه مهم اینه که جالب باشه مهم نیست جدید باشه فقط مهم اینه که تو جچه کاربرد جدیدی ازش استفاده کردی و یا توجیح مالی داره یا نه بند پ هم لازمه البته بعد از مرحله داوری استانی;) :p

elector girl

Registered User
لایک‌ها
19
خب بستگی داره چی می خوای بدونی طرحت تو چه زمینه ای و .....
الان برای ارسال طرحهای امسال که دیگه دیره ولی برای سال بعد بهتره از همین حالا برنامه ریزی کنی
مهم نیست گستره طرح چقدر باشه مهم اینه که جالب باشه مهم نیست جدید باشه فقط مهم اینه که تو جچه کاربرد جدیدی ازش استفاده کردی و یا توجیح مالی داره یا نه بند پ هم لازمه البته بعد از مرحله داوری استانی;) :p

طرحم در زمينه روباتيكه ولي واقعا نمي دونم اميدي هست يا نه:( چون اولين باره كه تو خوارزمي شركت مي كنم!:blush:

behnamavr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مهمترین چیز تو خوارزمی اینه که اعتماد به نفس داشته باشی اصلا اون چیزی که برات میتونه مقام آور باشه همون اعتماد به نفس بالاست:)
در مورد طرحت هم باید بگم بستگی داره چه رباتی باشه و با چه عملکرد یا با چه ساختار و سیستم کنترلی اگه جدید باشه 100% مقام میاره :happy:
هر سال 2 یا 3 تا ربات مقام میارن میتونه اون مقامها مال شما باشه اگه جایی گیر کردی با اینکه من هیچ چیز بلد نیستم ولی تا حالا یکی دو تا از اینا ساختم میتونی رو کمک من حساب کنی:p
البته تو فورم خیلی حرفه ای تر از من هم هستن هااااااااااااااااااااااااااااااااا;)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
ماهم یه زمانی شرکت کردیم :D
چیز خاصی نیست , ممکنه تا اخر بری , ولی اخرسر کسی برنده میشه که پارتی داره , احتمالا طرحش هم خیلی مزخرف باشه ;)
اصلا واسه چی میخوای شرکت کنی ؟ چیز مهمی هم نیست .
داورای مرحله اول که چندتا بیسواد هستن :D این از این :D
حالا تا اخر بری یکی طرح مشابه داشته باشه ولی ماله تو بهتر باشه و یکمی هم طرف پارت داشته باشه ,
یه بهونه از طرحت میگیرن و میزارن کنار !
نمیدونم شایدم اینطور نباشه :D

elector girl

Registered User
لایک‌ها
19
يعني هيچ اميدي نيست ديگه!چون من حتي تو مدرسه هم پارتي نداشتم!:D

behnamavr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عرض کردم که پارتی خیلی اصل مهمیه ولی تو داوری اگه طرحتون واقعا یه طرح جالب و ابتکاری باشه و مطمئن بشن کار خودته زیاد نگران نباش اگه اول یا دوم نشه سوم میشه اگه خواستی میتونی برای بهینه سازیش رو کمک من هم حساب کنی:)

elector girl

Registered User
لایک‌ها
19
پس اگه مي شه ايميلتونو بديد چون كلي سوال دارم!!!:rolleyes: :blink: :wacko:

بالا