• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

جشن تولد دو سالگی پرندگان خشمگین با عرضه مرحله‌های جدید

danzelha

Registered User
تاریخ عضویت
12 اکتبر 2011
نوشته‌ها
1,616
لایک‌ها
256
امروز باید روز بزرگی برای طرفداران پرندگان خشمگین باشد چرا که این پرندگان دوست داشتنی اما خشمگین، امروز یکشنبه یازدهم دسامبر دو سالگی خود را جشن گرفته‌اند.

download.php

بمناسبت دو ساله شدن این پرندگان کلیه مراحل بازی اصلی پرندگان خشمگین بدون توجه به اینکه شما تا کجای بازی را انجام داده‌اید باز شده‌اند و شرکت روویو همچنین به‌روز رسانی رایگانی را شامل ۱۵ مرحله جدید برای سیستم عامل iOS عرضه کرده است.

شرکت روویو همچنین بمناسبت این روز مراسم‌های خاصی را ترتیب داده است که شامل رونمایی از کاراکترهای جدید این بازی و .. است.

download.php

باید هم حق را به این شرکت داد که بمناسبت تولد این پرندگان این قدر خوشحال باشد چرا که پس از تولد آنها شاهد رشد انفجاری خود بوده و بنابر آخرین گزارش‌ها ارزشی بیش از یک میلیارد دلار به این شرکت بخشیده است.


آمارهای این بازی هر روز در حال رکوردشکنی است. مثلا بد نیست بدانید که طرفداران پرندگان خشمگین در ماه گذشته ۲۶۶ میلیارد مرحله این بازی را طی کرده‌اند، ۴۰۰ میلیارد پرنده شلیک کرده‌ و ۴۴ میلیارد ستاره جمع کرده‌اند تا بنا بر گزارش روویو مجموعا ۱٫۸۲۵ میلیارد ساعت را در یک ماه با این بازی وقت بگذرانند.منبع :
کد:
http://farnet.ir/1390/09/20/angry-birds-2nd-birthday/
 
بالا