برگزیده های پرشین تولز

جلوگیری از فعالیت کاربران بدون وریفای در بازارچه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام

با توجه به مشکلاتی که پیش اومده توی بازارچه خرید شارژ و کاربرانی که شارژ سرقتی میفروختن

آیا بهتر نیستش که از فعالیت کاربرانی که نشان فروشنده معتبر دریافت نکردن یا اینکه اطلاعات شناسایی اونها مثل تلفن ثابت و آدرس سکونت مشخص نیست جلوگیری بشه ؟

این در نهایت به نفع همه خواهد بود
چون در صورتی که کسی از کارت بانکی دزدی چیزی خرید کنه شمای فروشنده مقصر هستید و باید اول هزینه مالباخته رو بهش برگردونید وبعد بیافتید دنبال شکایت کردن از دزد

این وسط هم اگر بخواید مثل من تا آخر دادگاه برید و نخواید با پرداخت خسارت رضایت مالباخته رو جلب کنید باید در پایا ن کار علاوه بر خسارت مالباخته هزینه دادرسی رو هم بدید یا هزینه بدل از حبس که نزدیک 4 میلیون هستش

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
با وجود اینکه به کرات گفته شده و در قوانین هم ما ذکر کردیم

• پرشین تولز هیچ گونه تعهد و مسوولیتی در قبال کلیه فعالیتهای تجاری و غیرتجاری که از طریق بازارچه از سایت انجام می شود ، ندارد.
موارد این چنینی از طریق پلیس فتا و مراجع ذیربط پیگیری می شود که پرشین تولز همکاری لازم را خواهد داشت.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

• پرشین تولز هیچ گونه تعهد و مسوولیتی در قبال کلیه فعالیتهای تجاری و غیرتجاری که از طریق بازارچه از سایت انجام می شود ، ندارد.
موارد این چنینی از طریق پلیس فتا و مراجع ذیربط پیگیری می شود که پرشین تولز همکاری لازم را خواهد داشت.

صحبت من در مورد خود ما خریداران و فروشندگان هستش
ربطی به سیاست های پرشین تولز نداره

به عنوان یک خریدار یا فروشنده ترجیح میدم فقط با کاربرایی که وریفای شدن معامله کنم

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
دقت نکردی همکار بازنشسته
خودت جواب خودتو دادی
به عنوان یک خریدار یا فروشنده ترجیح میدم فقط با کاربرایی که وریفای شدن معامله کنم

ما هم گفتم مارو دخالت ندید دیگه
هر کی مدارک فرستاد ومشکل نداشت ما وریفای می کنیم. ولی مابقیش با شما و دیگر عزیزان هست.​
صحبت من در مورد خود ما خریداران و فروشندگان هستش
ربطی به سیاست های پرشین تولز نداره

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

حمید خان سلام

در مورد قسمت قرمز شده، با توجه به این موضوع چرا در بخش بازارچه ( خرید و فروش ارزهای اینترنتی ) فقط " فروشنده ی معتبر " حق فعالیت داره اما در بخش های دیگه اینطور نیست، و هر کسی دوست داره میتونه تاپیک خرید و فروش بزنه؟؟

آیا موضوعی هست که ما اطلاع نداریم؟ یا...

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
نه فعلا همین هست.
حساسیت روی موضوع ارز باعث این تصمیم شده البته موضوعات سریع تایید میشن برای عموم
حمید خان سلام

در مورد قسمت قرمز شده، با توجه به این موضوع چرا در بخش بازارچه ( خرید و فروش ارزهای اینترنتی ) فقط " فروشنده ی معتبر " حق فعالیت داره اما در بخش های دیگه اینطور نیست، و هر کسی دوست داره میتونه تاپیک خرید و فروش بزنه؟؟

آیا موضوعی هست که ما اطلاع نداریم؟ یا...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
نه فعلا همین هست.
حساسیت روی موضوع ارز باعث این تصمیم شده البته موضوعات سریع تایید میشن برای عموم

یعنی اگر کسی کارت شارژ دزدی فروخت به کاربران و 10 نفر رو مثلا درگیر این موضوع کرد و پاشون توو دادگاه و دادسرا باز شد مهم نیست، اما اگه کسی بخواد ارز ( اینترنتی ) بفروشه خیلی مهمه نباید کسی آسیبی ببینه؟ :دی

من که فرقش رو نفهمیدم..

بالا