برگزیده های پرشین تولز

جمعه دارم میروم چین!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jyj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه خرافاتي...:lol::lol::lol::lol:
.................................................
ببين من يه دوست دختر چيني دارم چند تا كلمه چيني بلدم فردا ازش بيشتر ياد ميگيرم;)
اينها رو داشته باش;)
ني ي هو ما ؟يعني حالت چطوره؟

چا ني ما اين فحش هست:lol::lol::lol:

استرالیا با وجود طبیعت زیبا مردمانی دهن خراب داره که همش کلمه F... رو بر زبون دارند در ضمن بیشتر مردم استرالیایی ها از نکلت زبون رنج میبرن خواننده هاشون هم توی ترانه هاشون الفاظ زننده بکار میبرن تا آلبوم شون زیبا در بیاد:p:lol:

اسمیلی برادر شیان:lol:

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
استرالیا با وجود طبیعت زیبا مردمانی دهن خراب داره که همش کلمه F... رو بر زبون دارند در ضمن بیشتر مردم استرالیایی ها از نکلت زبون رنج میبرن خواننده هاشون هم توی ترانه هاشون الفاظ زننده بکار میبرن تا آلبوم شون زیبا در بیاد:p:lol:

شما كه تو ايران هستيد اينجوري ميگيد اگه اينور بوديد چي؟@؟@:eek::blink://///////:lol:
چه سودي از شايعات ميبري من موندم:wacko:

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3

میدونم آدم یه چیزیو بخوادو بهش نرسه عقده ای میشه:D به قول معروف گربه دستش به گوش نمیرسید میگفت پیف پیف
فعلا که کشور خودمون از نظر فساد رتبه بالایی تو دنیا داره . ناف هم چیز دهشتناکی نیست که حالا پیدا باشه یا نباشه:cool: کلمه F... رو تو آمریکا فک کنم خیلی بیشتر به کار میبرن لغت معمولشونه برای محاوره و انقد گفتن که بار معنی بدشو از دست داده تو ایرانم ازین کلمه ها دازیم روندن ماشین در بزرگراههای آلمان سرعتش محدودیت نداره

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
میدونم آدم یه چیزیو بخوادو بهش نرسه عقده ای میشه:D به قول معروف گربه دستش به گوش نمیرسید میگفت پیف پیف
فعلا که کشور خودمون از نظر فساد رتبه بالایی تو دنیا داره . ناف هم چیز دهشتناکی نیست که حالا پیدا باشه یا نباشه:cool: کلمه F... رو تو آمریکا فک کنم خیلی بیشتر به کار میبرن لغت معمولشونه برای محاوره و انقد گفتن که بار معنی بدشو از دست داده تو ایرانم ازین کلمه ها دازیم روندن ماشین در بزرگراههای آلمان سرعتش محدودیت نداره
2 عدد حرفه حساب:happy:

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
تنگنا افتاده به جون تنگنا
sos2s0.jpg

jyj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا دوستم استرالیا رفته بود تعریف می نمود در ثانی تنگنا هم خودتی
شما باید اول یه سر استرالیا برید تا ببنید میزان تجاوز جنسی اون بسیار بالاست تو چینی با یک یوان میتونه خودتو تخلیه جنسی نمایی توی استرالیا کنار دریا ل.. ذیخته یکی بیاد جم کنه ببره برای خودش بخاطر همین میگم کنار دریا اینقدر بطری ها الکل ریخته این استرالیایی ها هم مرد هم زنش اهل حال و هول و مشروب ( ریشه اصلی عربی شرب) خلاصه اینطور که دوست ما میگفت 2 سال ساکن اونجا هست میگفت چیز ا زشت دیگه ای میگفت که روم نمیشه اینجا بگم مثلا میگفت توی کیوسک تلفن یه بار دیده بود یه زن و مرد... آقا بگذریم
در مورد چین هم باید بگم هرکی چین رفت ایدز میگیره چون هر توریستی که چین میره توی هتل براش دختر میفرستند جنس های چینی هم که کیفیت ندارند و آخرش منجر به ایدز میشی

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
اولا دوستم استرالیا رفته بود تعریف می نمود در ثانی تنگنا هم خودتی
شما باید اول یه سر استرالیا برید تا ببنید میزان تجاوز جنسی اون بسیار بالاست تو چینی با یک یوان میتونه خودتو تخلیه جنسی نمایی توی استرالیا کنار دریا ل.. ذیخته یکی بیاد جم کنه ببره برای خودش بخاطر همین میگم کنار دریا اینقدر بطری ها الکل ریخته این استرالیایی ها هم مرد هم زنش اهل حال و هول و مشروب ( ریشه اصلی عربی شرب) خلاصه اینطور که دوست ما میگفت 2 سال ساکن اونجا هست میگفت چیز ا زشت دیگه ای میگفت که روم نمیشه اینجا بگم مثلا میگفت توی کیوسک تلفن یه بار دیده بود یه زن و مرد... آقا بگذریم
در مورد چین هم باید بگم هرکی چین رفت ایدز میگیره چون هر توریستی که چین میره توی هتل براش دختر میفرستند جنس های چینی هم که کیفیت ندارند و آخرش منجر به ایدز میشی
والا ما كه8 سال مو سفيد كرديم تو اينجا از اين چيزا نديدم:blink:
دوست شما شايد سر كار گذاشته شما رو يا شايد تنگي بوده;)

jyj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
استلاریا درسته

jyj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی استرالیا مردم ساعت 9 صبح میرن سر کار روز هم تا ساعت 4 بعد از ظهر میرن

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
ممنون از همگی که تجربه سفرهای چینشون رو به این دوستمون گفتند .

مشکل مرغابی 2 هم حل شد و الان تو راهه چینه و ایشالا بر میگرده خاطراتش رو تعریف میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا