برگزیده های پرشین تولز

جمع کردن یک سیستم قوی برای استریم 24 ساعته

oldenZoro

Registered User
لایک‌ها
110
سلام دوستان
میخوام یک سیستم قوی جمع کنم برای استریم آنلاین به صورت 24 ساعته .( در حقیقت قرار هست از این سیستم به عنوان سرور استریم استفاده بشه )
میخواستم بدونم پیشنهادی دارید که چه قطعاتی رو بخرم و سیستم رو جمع کنم ؟ هر چی سیستم قویتر باشه بهتر هست چون میتونم تعداد استریم های هم زمان رو افزایش بدم . فکر میکنم نیاز به سی پی خفن و رم بالا و احتمالا گرافیک قوی دارم . ممنون میشم اگربتونید لیست کامل قطعات پیشنهادی رو که با هم مچ هم باشند بدین که تهیه کنم .

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006

nsboss

Registered User
لایک‌ها
49
این مورد بستگی به نحوه استریم شما داره. اگه بخواین خود سیستمی که میزارین عمل انکودینگ رو انجام بده، طبیعتا نیاز به سستم قوی دارین که بتونه ویدیوهایی که روش آپلود میشه رو به چند کیفیت مختلف تبدیل و بعد موقع درخواست کاربر بسته به وضع اینترنت یا انتخابش، کیفیت مورد نظر رو براش استریم کنه ولی اگه قراره که همه‌چی جای دیگه انجام و بعد روی این سستم قرار بگیره که فقط عمل استریمینگ توسط این کامپیوتر انجام بشه، در این صورت هر کاربر صرفا ۱ پردازش رو به سرور شما تحمیل می‌کنه و نیاز به سخت‌افزار آنچنانی نخواهید داشت.
در مورد کارت گرافیک هم بستگی داره که آیا پردازشی قراره توسط کارت گرافیک انجام بشه یا خیر؟
عموما در سرورهای استریم ویدیو بار پردازشی به دوش cpu هست و GPU درگیر نمیشه مگر اینکه الگوریتم و نحوه پردازش ویدیو شما بر پایه GPU نوشته شده باشه

بالا