برگزیده های پرشین تولز

جنرال‌موتورز ورشكست شد

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: خودرو

يك مقام رسمي در كنگره آمريكا اعلام كرد كه جنرال‌موتورز امروز - دوشنبه - تحت قانون حمايت از شركت‌هاي ورشكسته قرار گرفته و دولت فدرال عملا به مدت 60 روز سهام بزرگترين خودروساز آمريكا را در اختيار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، يك منبع آگاه در اين باره گفت: باراك اوباما قصد دارد 30 ميليارد دلار كمك اضافي در اختيار جنرال‌موتورز قرار دهد تا اين شركت را سريعا از شرايط ورشكستگي نجات دهد.

در همين حال برخي رسانه‌هاي خبري دنيا به صراحت از اعلام ورشكستگي بزرگترين خودروساز آمريكا خبر دادند.

بر اين اساس آسوشيتدپرس اعلام كرد كه جنرال‌موتورز امروز دوشنبه اعلام ورشکستگي کرد.

با اين وجود رويترز با صراحت از اعلام ورشكستگي از سوي جنرال‌موتورز خبر نداده است، بلكه گزارش داد كه اين شركت به زودي و نه لزوما امروز اعلام ورشكستگي خواهد كرد.

گفتني است، رييس‌جمهور آمريكا به بزرگترين خودروساز اين كشور تا اول ژوئن سال جاري يعني امروز فرصت داده بود تا برنامه اصلاح ساختار خود را به طور كامل اجرا كند و در غير اين صورت خود را براي ورشكستگي آماده كند.

http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1349260

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
ای بابا ... باز از این خبرای عامیانه و کوچه بازاری
صبر کنید الان اساتید میان 7-8 خط توجیه می نویسن تا به خودتون جرئت ندید در مورد غول بزرگ خودروسازی شایعه کنید

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
یه شروع دوباره برایGM . این بار مخفف Government Motors!
ما تازه میخوایم خصوصی سازی کنیم، اینا دوباره دارن دولتی سازی میکنن. یکی ترمز خصوصی سازی رو بکشه!!! :lol:

ifash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای بابا ... باز از این خبرای عامیانه و کوچه بازاری
صبر کنید الان اساتید میان 7-8 خط توجیه می نویسن تا به خودتون جرئت ندید در مورد غول بزرگ خودروسازی شایعه کنید

شایعه نیست :eek: من خودم تو اخبار شنیدم :D

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
شایعه نیست :eek: من خودم تو اخبار شنیدم :D
نمیگه شایعس
میگه الان یه سری میان توجیه میکنن
آخه فقط کافیه یه چیز در مورد آمریکای معظم بگی حالا میخواد راست باشه یا دروغ
یه سری میریزن همچین دفاع میکنن .......

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794
یکی از معاونین ارشد جنرال موتورز علت ورشکستگی شرکت رو، جهت گیری اشتباه این شرکت در ساخت خودروهای بزرگ و پرمصرف دونسته
خط تولید خودروهایی مثل SUV ها و سدان های بزرگ قابلیت انعطاف و مانور بالایی نداره و به همین خاطر با بالا رفتن سریع قیمت نفت و بحران جهانی و از طرف دیگه تمایل شدید مردم به خودروهای کم مصرف شرکت نتونست خودش رو با شرایط تطبیق بده
این درسی هست که شرکتهای دیگه ی آمریکایی باید بهش توجه کنند
وضعیت شرکتهایی مثل تویوتا از این لحاظ خیلی بهتر بود...

بالا