برگزیده های پرشین تولز

جنس مغازه لباس فروشی را از کجا گیر بیارم ؟

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
سلام
میخواستم از دوستانی که مفازه لباس فروشی داشتن یا اطلاعی دارن بپرسم اینها مغازه ها لباس هاشون را از کجا میخرن ؟
خودشون میرن فرضا ترکیه میارن یا میرن از بنادر و تهران و .. ؟
کلا چه جوریاست روال کاری ؟
ممنون

last tango

Registered User
لایک‌ها
101
سلام دوست عزيز
من هم تو فكر مغازه پوشاك زنانه هستم. اولين موضوع مهم اينه كه كدوم منطقه شهرتون بخواهيد مغازه بزنيد (راستى چه شهرى هستيد؟)
بعد پوشاك در چه زمينه اى؟ زنانه مردانه بچه گانه

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
سلام
پوشاک زنانه
یزد هستیم و یکی از خیابان های اصلی وشلوغ

last tango

Registered User
لایک‌ها
101
اينكه پرسيدم كدوم منطقه شهر براي اينكه همه وقتي ميخوان مغازه بزنن ميگن ارزون ميفروشم مشتري جذب ميكنم و تو رقابت با سايرين هم برنده ام اما مهم اينه كه ارزون خريد كنيد نه ارزون بفروشيد.
قيمت گذاري هم روشهاي مختلف داره اما اولين نكته اينه كه منطقه مورد نظر مردمش در چه سطح اقتصادي هستن مثلا پايين شهر كه معمولا در هر شهري مردم وضع اقتصاديشون اجازه انتخاب زيادي بهشون نميده به كيفيت جنس اهميت چنداني نميدن فقط قيمت ارزون رو ميبينن و بس پس اونجا ارزون فروشي مهمه. مناطق متوسط مثل وسطاي شهر اگر خيلي گرون بديد ميگن اوه چه خيره؟ اگر خيلي ارزون بديد ميگن اين حتما يه مشكلي داره وگرنه اين قيمت كي ميفروشه؟! بالا شهر هم كه مردم مرفه تر هستن اول نگاه ميكنن ببينن كيفيت چطوره بعد قيمت براشون مهمه. اگر ارزون باشه بخاطر كلاس هم شده نميخرن ولو اينكه كيفيت درجه يك باشه! پس اونجا اول كيفيت خوب بايد كار كرد بعد قيمت گذاري بايد به نسبت وضع مردم خيلي پايين نباشه!
و اما تهيه جنس چند وقت پيش رفته بودم بازار بزرگ تهران راسته لباس فروشها (چون من تهران هستم) كيفيت همه جوره هست قيمت هم همينطور اما قيمت تمام شده براتون بالا ميفته و اصل اساسي اين كار يعني ارزون خريد كردن رو از دست ميديد و اين اولين قدم اشتباه هست. منظورم از ارزون خريد كردن اين نيست بنجل خريد كن بلكه سعي كنيد كيفيت خوب رو با كمترين قيمت تمام شده بخريد تا سودتون بيشتر باشه من خودم قشم رو ترجيح ميدم كه اون هم يه مشكل داره عبور جنس از گمرك كه البته اگر چند نفري بريد خريد و بين خودتون بار رو تقسيم كنيد راحت با قطار مياريدش اگر نه بايد با محليها صحبت كنيد بقول يكي از دوستان بديد چتر بازها براتون ردش كنن كه هزينه ميگيرن! تو اين مرحله هم راه حل زياده خودمم تا چند وقت ديگه دارم ميرم قشم خريد

Last edited:

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
ممنون
یکی از دوستان رفته بود ترکیه بعد میگفت زنم اندازه 2 تومن لباس آورد و فروخت به فامیل با کلی سود
میخواستم بپرسم این چه جوریاست مگه میزارن از ترکیه لباس و اینا آورد ؟
کلا این همه مغازه دار که ما داریم جنس شون منبعش کجاست ؟
کی این همه جنس ترک میاره پس ؟

lovingyas

Registered User
لایک‌ها
229
لباس میشه از ترکیه آورد
اما اونجا هم جنس خوب و بد داره دیگه
الان فک کنم تا یه وزنی میشه آورد
اکثرا به صورت عمده ای یا وارد میکنن یا از 15 خرداد تهران عمده میگرن

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
١٥ خرداد. تهران بازار مسگرا .البته جنس مزخرفم زياده.اگه جنس تميز و خوب ميخواي ٤راه وليهصر خيابون جمهوري پاساژ علي.

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
دوستانی که مغازه دارید شما چکار میکنید واسه خرید جنس ؟

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
دوست عزیز لباس گیر آوردن مشکلی نیست با هر جنس و قیمتی بخوای هست فروختنش مهمه تو این بازاری که هر کس راه افتاده از بیکاری تو بازار و اینقدر دست زیاد شده مهمترین چیز سرمایست بعد مکان شما اینا رو بگو اول چقدر در چنته داری

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
دوست عزیز لباس گیر آوردن مشکلی نیست با هر جنس و قیمتی بخوای هست فروختنش مهمه تو این بازاری که هر کس راه افتاده از بیکاری تو بازار و اینقدر دست زیاد شده مهمترین چیز سرمایست بعد مکان شما اینا رو بگو اول چقدر در چنته داری
اره من میتونم لباس عالی مفت بیارم از چین با جنس عالی اما الان هر کسی شده دستفروش تو این کشور احتمال فروش هر محصولی کم شده

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
اره من میتونم لباس عالی مفت بیارم از چین با جنس عالی اما الان هر کسی شده دستفروش تو این کشور احتمال فروش هر محصولی کم شده
ما نفهمیدیم
شما دکترین
بیزنس من هستین
فروشنده پوشاک هستین
دی
جسارتا اگر واقعا به امر طبابت اشتغال دارین همون سیستم های تخصصی و فوق تخصصی پزشکی خودش یک پا تجارتخونس
احتیاجی به فروش پوشاک و یا واردات خاویار ایشالله نخواهین داشت
ضمنا این دوستمون اگر تجربه ای نداره در امر پوشاک یعنی اینکه حتی نمیتونه از کجا پوشاک تهیه کنه
بهتر چند وقت بره پیش چند تا کاسب با تجربه شاگردی کنه تا فوت و فن کار را یاد بگیره
جنس چیه
پارچه چیه
مدل چیه
کپ چیه
استایل چیه
...

اگر اینها رو ندونه
به طرز باورنکردنی ورشکست میشه در امر پوشاک
چه فروش
چه واردات
چه پخش

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
ما نفهمیدیم
شما دکترین
بیزنس من هستین
فروشنده پوشاک هستین
دی
جسارتا اگر واقعا به امر طبابت اشتغال دارین همون سیستم های تخصصی و فوق تخصصی پزشکی خودش یک پا تجارتخونس
ضمنا این دوستمون اگر تجربه ای نداره در امر پوشاک یعنی اینکه حتی نمیتونه از کجا پوشاک تهیه کنه
بهتر چند وقت بره پیش چند تا کاسب با تجربه شاگردی کنه تا فوت و فن کار را یاد بگیره
جنس چیه
پارچه چیه
مدل چیه
کپ چیه
استایل چیه
...

اگر اینها رو ندونه
چه فروش
چه واردات
چه پخش
من عاشق پولم :D . این سیستم های تخصصی که میگین ، مثلا وسایل دندون پزشک مجموعا 15 هزاردلار ارزش داره که بخری بعد وارد کنی . خب من از این پولا ندارم وگرنه هیچ وقت نمیومدم سمت این جور فکرا .

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
من عاشق پولم :D . این سیستم های تخصصی که میگین ، مثلا وسایل دندون پزشک مجموعا 15 هزاردلار ارزش داره که بخری بعد وارد کنی . خب من از این پولا ندارم وگرنه هیچ وقت نمیومدم سمت این جور فکرا .
منظورم از سیستم های تخصصی
گرفت تخصص و یا فوق تخصص در رشته های پزشکی است
اون دستگاهی هم که میگین پیدا کردن مشتریش خیلی سخته و هر دندانپزشک سعی میکنه خودش بره بیاره نه اینکه از دست بخره
اصطلاحا میگن مثل یه مکانیکه .
هر مکانیک آچار پیشگوشتیشو خودش انتخاب میکنه و میخره

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
منظورم از سیستم های تخصصی
گرفت تخصص و یا فوق تخصص در رشته های پزشکی است
اون دستگاهی هم که میگین پیدا کردن مشتریش خیلی سخته و هر دندانپزشک سعی میکنه خودش بره بیاره نه اینکه از دست بخره
اصطلاحا میگن مثل یه مکانیکه .
هر مکانیک آچار پیشگوشتیشو خودش انتخاب میکنه و میخره
اها اره از اون لحاظ دنبالشم هستم که اگه بشه برم المان اما به این سادگی که فکر میکنین نیست هفت خان رستمو باید طی کنی

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
اها اره از اون لحاظ دنبالشم هستم که اگه بشه برم المان اما به این سادگی که فکر میکنین نیست هفت خان رستمو باید طی کنی
هفت خان رستمو توی رشته تخصصیت طی کنی بهتره تا
هفتاد خان سام زال رستم فرامز بیزنس که رشته تخصصیت نیست طی کنی
بعد تو بیزنس می افتی به دست شغاد ها که برات تله میذارن و زیپاتو خالی میکنن

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
اگه پوشاک بچه گانه خواستی خبرم کن
تولیدی داریم و در پوشاکمون در حد صادراتی هست و خیلی شیک و با قیمتی واقعا پایین

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
بازار تهران-مسگرها

یه نکاتی رو دوستان کفتن واقعا عالی هست منم میگم واست :

حتما قبل از زدن پوشاک جایی حداقل یک ماه شاگردی کن که دستت بیاد کار.
اگه شنیدی که سود پوشاک زیاده بهتره جو گیر نشی. پوشاک ضرر هم داره (بعضی از اجناس)
گرفتن یه مغازه که تازه افتتاح شده خیلی سخته. ینابراین حداقل تا چند ماه باید از جیب بخوری.
شریکی هم مغازه نزن.
و ....

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
از قشم
و یا اگه میتونی ترکیه
.
.
.
. سود خوبی داره
جین ترک میخرن 35 هزار ... میای تهران میدی 240 هزار !

dr.alii

Registered User
لایک‌ها
199
ما نفهمیدیم
شما دکترین
بیزنس من هستین
فروشنده پوشاک هستین
دی
جنس چیه
پارچه چیه
مدل چیه
کپ چیه
استایل چیه
...

اگر اینها رو ندونه
چه فروش
چه واردات
چه پخش
عمیقا با پزشکا مشکل داریا ا ا ا