منتخب بازارچه

جنگ

آریامرد

کاربر تازه وارد
من نگرانم :( ، متاسفانه نگرانی من خیلی دلیل داره

چی کار کنیم :( ؟ جنگ فیلم سینمایی نیست که ، جنگ واقعی یعنی مرگ واقعی ، یعنی تیکه تیکه شدن ایران ...

تره خدا یه فکری کنید :( ، ما به جهنم آخرش یه روزی می میریم ، ولی ایران تکه تکه نشه ...

آخه ما مردم بدبخت چه گناهی کردیم ؟

برید یه بیابونی پیدا کنید ، هی بزنید تو سر و کله هم دیگه :hmm: .

چه کار کنیم حالا ،جدی جدی داره جنگ میشه ها:(

همه مثل بچه کوچولو ها رفتن زیر پتو تا لولو نبیندشون:(

آریامرد

کاربر تازه وارد
آخه آدم جان !

صحبت از خاک کشور و جون مردم هم ممنوعه !!!

می خوای یه هفته بعد از اینکه یانکی اومدن بیایی اینجا بگی مردم یه فکری کنید !!!

Amir_2591

Registered User
دوست من بدیهی است ملتی که سکان سرنوشت خود را به امواج بسپرد در روز طوفان تباه خواهد شد، مدتهاست که ما به نقطه غیرقابل بازگشت رسیده ایم ..

reza395

کاربر تازه وارد
ملتی که هیچ درکی در کنترل کشورش نداشته است به زندگی کردن نمی ارزیدیدند ( کلمه آخرو حال کردی ! )

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
آماده براي جنگ :

:medieval: :medieval: :medieval: :medieval: :medieval:

darbe

کاربر تازه وارد
من نه برای حکومت میرم و نه برای وطن بلکه:
من برای یه لقمه نان میرم جنگ که فردا شهید بشم و سهمیه دار بشم برای بچه هام سهمیه دانشگاه و سهیه آزمون استخدامی خواهند داشت.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
من بسيار بعيد ميدونم جنگي در كار باشه.

demon_da

Registered User
هیچ بعید نیست که این نخبگانی که دارن کشور رو اداره می کنن دول مخالف رو سیخ کنن تا یه جنگی راه بیفته! مگه 8 سال الکی برامون شهید درست نکردن! اونهمه جوون رفتن که چی بشه؟ الکی ما رو با عربا در انداختن و مجبور شدیم واسه دفاع اونهمه شهید بدیم، الان به کجا رسیدیم؟

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
الان وقت مناسبي براي سيخ كردن نيست و نخبگان ما با همه نخبگيشون اين مسئله رو درك ميكنند! ;)

الان آمريكا آرزوي ديدن چنين چيزي رو داره تا بتونه به اين بهانه پاي NATO رو اينجا باز كنه. در غير اينصورت و بدون بهانه كافي خودش به تنهايي قدرت حمله را در حال حاضر نداره.

sascovach

کاربر تازه وارد
من نگرانم :( ، متاسفانه نگرانی من خیلی دلیل داره

چی کار کنیم :( ؟ جنگ فیلم سینمایی نیست که ، جنگ واقعی یعنی مرگ واقعی ، یعنی تیکه تیکه شدن ایران ...

تره خدا یه فکری کنید :( ، ما به جهنم آخرش یه روزی می میریم ، ولی ایران تکه تکه نشه ...

آخه ما مردم بدبخت چه گناهی کردیم ؟

برید یه بیابونی پیدا کنید ، هی بزنید تو سر و کله هم دیگه :hmm: .

چه کار کنیم حالا ،جدی جدی داره جنگ میشه ها:(

همه مثل بچه کوچولو ها رفتن زیر پتو تا لولو نبیندشون:(
کدوم جنگ؟
تازه جنگم بشه اینا عرضه نداشتن یه لبنانه نیم وجبی رو بگیرن اونوقت میخوان بیان ایران رو اشغال کنن بعدشم تجزیش کنن؟

شتر در خواب بیند پنبه دانه

mammad81

Registered User
شما هنوز منتظرید جنگ بشه؟

بالا