خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی
zula

جوانان تحصيلكرده كشتي بايد در كادر فني تيم ملي حضور پيدا كنند

شروع موضوع توسط arash_k ‏30 اکتبر 2007 در انجمن بایگانی

 1. arash_k

  arash_k Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏29 جولای 2006
  نوشته ها:
  127
  تشکر شده:
  0
  در حالي كه شمارش معكوس به منظور شركت در بازيهاي المپيك ‪ ۲۰۰۸‬پكن براي كشتي كشورمان آغاز شده‌است، متاسفانه‌آينده كشتي آزاد به دليل نداشتن اتحاد و وفاق بين خانواده كشتي در هاله‌اي از ابهام قرار گرفته است.

  به گزارش خبرنگار ايرنا ، اكثر تيم‌هاي مدعي كشتي دنيا و رقباي اصلي ما تداركات وسيعي را براي حضور موفق تر در بازيهاي المپيك پكن آغاز كرده‌اند، اما كشتي آزاد ايران به دليل تنش‌ها و درگيري‌هاي موجود بين افراد خود هنوز اندر خم يك كوچه سرگردان و حيران مانده است.!
  بايد اذعان كردكه وضعيت حال حاضركشتي آزاد كشورمان،زاييده تفكرات افراد بدون تخصص و ناكارآمدي است كه‌بعضا به خاطر حب و بغض،منافع شخصي خود را بر مصالح ملي ترجيح داده‌اند كه اين جاي بسي تاسف دارد.

  اين افراد شايد وقايع تلخ اين مدت اخير را به دست فراموشي سپرده‌اند و اينكه بعد از ناكامي تيم ملي كشتي آزاد ايران در پيكارهاي جهاني سال‪،۲۰۰۷‬ سرمربي تيم ملي با تاخير مشخص شده و برخي‌ها قصد دارند در اين دعوا نرخ تعيين كنند.

  در اين آشفته بازار كه هر كسي ساز خود را مي‌زند و كشتي آزاد مانند يك بچه سرراهي به حال خود رها شده ، معلوم نيست چه بلايي قرار است بر سر كشتي ما بيايد.

  همه مي‌دانيم كه ما ايراني‌ها ، هر يك به نوعي به ورزش كشتي علاقه‌منديم و تعصب ويژه‌اي به آن داريم. سالهاي سال است كه كشتي ايران توانسته در ميدان هاي جهاني والمپيك ، قهرمانان بزرگي را به دنيا معرفي كند و اين دستاوردي گرانبها براي اين رشته پرافتخار محسوب مي‌شود.

  ناگفته پيداست كه تداوم اين افتخارآفريني‌ها نيازمند حضور بهترين‌ها در تيم ملي واستفاده ازكشتي‌گيران شايسته در ميدان‌هاي مهم و معتبر بين‌المللي است.اين امر مستلزم برخورداري فدراسيون كشتي از كميته فني قوي ، سرمربي و مربيان كارآزموده وداراي صلاحيت ومتشكل ازنيروهايي با تجربه واهل فن است.

  بايد اذعان كرد ، امكانات شرط اصلي و لازم براي موفقيت كشتي نيست و تنها مي‌تواند زمينه‌ساز موفقيت‌ها باشد. چرا كه با توجه به كسب نتايج ضعيف در رقابتهاي جهاني سال ‪۲۰۰۷‬باكو به اين باور رسيديم كه كشتي آزاد ما با دنيا فاصله دارد.

  پس امكانات زياد هم نتوانست كشتي‌گيران ما را در مقابله با غول‌هاي كشتي جهان ياري دهد. آن چيزي كه مي‌تواند كشتي‌گيران ما را موفق جلوه دهد ، تعصب ، غيرت و صرف كردن فعل خواستن است.

  فدراسيون كشتي بايد به اين مهم برسد كه نقصان و كاستي‌هاي موجود در كشتي را در زير فراهم كردن بهترين امكانات در اردوها مخفي نكند. چرا كه باتوجه به اين موضوع ، هزاران مشكل از ياد مي‌رود.

  متاسفانه‌شرايط ورزش كشور ما به گونه‌اي است كه يك ورزشكار قهرمان داراي تحصيلات دانشگاهي نمي‌تواند در اين عرصه مديريت كند.

  رييس فدراسيون كشتي بايد با استفاده از اين جوانان تحصيل كرده باعث اعتلاي كشتي كشورمان شود. زيرا جوانان با فكرهاي نو و خلاق پاي در اين عرصه مي‌گذارند و مي‌توانند باعث رونق و شكوفايي اين ورزش پهلواني شوند.

  رييس فدراسيون كشتي به عنوان بزرگترخانواده كشتي بايد داراي يك برنامه علمي‌ومدون باشد كه با تكيه برهمين مهم بتواند كشتي ما را به جايگاه واقعي اش در دنيا برساند.

  قبول داريم كه توانايي‌هاي رييس فدراسيون كشتي براي جلب و جذب بودجه مناسب است و باز هم معتقديم براي رشته‌اي همچون كشتي لزوم داشتن يك بودجه كافي جزولاينفك اين رشته است ولي اعتقاد داريم،دركناربودجه‌بايد برنامه‌ريزي مدون و منسجم نيز وجود داشته باشد.

  "محمدرضا يزداني خرم"اگر كاوشگرانه ، داشته‌ها و كمبودهاي كشتي كشورمان را مورد تامل و تعمق قرار دهد ، متوجه خواهد شد كه داشتن برنامه‌اي علمي و به روز ، شرط موفقيت اين رشته ورزشي است.

  زماني كه‌تاريخ كشتي ايران را ورق مي‌زنيم،يادايامي مي‌افتيم كه فدراسيون كشتي تمام كارهايش تنها در يك اتاق خلاصه مي‌شد و با آن شرايط و بدون هيچ امكاناتي، تيم كشتي ملي كشتي آزاد كشورمان به مسابقات جهاني يوكوهاماي ژاپن اعزام شد.

  تيم ملي كشورمان درآن مسابقات با كسب ‪۵‬مدال طلا ويك برنز عنوان قهرماني جهان را پيشكش ملتي كرد كه به قهرمانان و نام‌آورانش عشق مي‌ورزد و به آنها به گونه‌اي ديگر مي‌نگريست.

  بايد تاكيد كرد ، هزاران مشكل و كمبود در حاشيه قرار گرفته است. مشكلات و دشواري‌هايي كه بايد با صبر،حوصله و شكيبايي و برنامه‌ريزي صحيح و منطبق با علم روز دنيا مرتفع شود.

  در پايان متذكر مي‌شويم كه رييس فدراسيون كشتي با بهره‌گيري از فناوري مدرن و بااستفاده ازيك تيم مشخص و تحصيل كرده درزيرمجموعه خودش ، مي‌تواند ورزش كشتي را به سمت و سوي فردايي روشن تر و افتخاراتي بيشتر هدايت كند.

  آرزو مي‌كنيم كشتي ابتدا به سمت و سوي علمي شدن گام بردارد تا زمينه ايجاد موقعيت موردنظر يعني قهرماني بلامنازع در بازيهاي المپيك فراهم شود.
   
 2. کوتاه کننده لینک
avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش