برگزیده های پرشین تولز

جوملا کار در شیراز

Tesla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان،

خواستم ببینم در شهر شیراز کسی هست که بتونه یه سایت ساده رو با جوملا پیاده سازی کنه؟
یا آموزش بده و رفع اشکال کنه؟

----------------

برای اینکه پست جدید هم نسازم، یه سوال هم اینجا می پرسم. بعد از نصب قالبی از قالب های جوملارت، این خطا رو دارم: JFolder::files: Path is not a folder
به تمام پوشه های تصاویر هم دسترسی 777 دادم اما بر طرف نمیشه.

مرسی

radium

Registered User
لایک‌ها
4
اینجا و اینجا در باره مشکلتون توضیح داده شده.
توقعتون از سایت مورد نظر چی هست؟ واسه چه کاری میخواید؟

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
سلام دوستان،

خواستم ببینم در شهر شیراز کسی هست که بتونه یه سایت ساده رو با جوملا پیاده سازی کنه؟
یا آموزش بده و رفع اشکال کنه؟

----------------

برای اینکه پست جدید هم نسازم، یه سوال هم اینجا می پرسم. بعد از نصب قالبی از قالب های جوملارت، این خطا رو دارم: JFolder::files: Path is not a folder
به تمام پوشه های تصاویر هم دسترسی 777 دادم اما بر طرف نمیشه.

مرسی
ببينم تمام اين كارهايي كه گفتي حتما نياز به بودن در شيراز نيستش
شما چيزي كه ميخواي بزني رو اينجا ميگي و اگه كسي بودش برات طراحي كنه خوب طراحي ميكنه ديگه
در مورد قالبت هم اسم قالب و نسخه جوملات رو بگو و اينكه اين ارور ماله لوكاله يا روي هاسته؟

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
6
بستگی داره این پیاده سازی شما به چه معنی باشه ، اگر در حد معمولی است که 5 دقیقه واست انجام میدم

Tesla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،
مرسی از پاسخ هاتون.
فکر می کنم مشکل من بخاطر تغییر نام قالب باشه (اگه به نام اصلی اون بر گردونم مشکل رفع میشه).

وب سایته معمولی هم نیست زیاد، پیچیده هم نیست. برا یه شرکت از آشناهام هست. خودم می تونم انجام بدم، اما وقت کافی ندارم. باهاشون هم رودربایستی دارم. نمی تونم بگم انجام نمی دم. قالبش رو ترجمه کردم تقریبا.

مثلا فهرست محصولات می خوان، بخش مسابقه، اطلاعات عمومی و فنی، گالری محصولات، اسلایدر محصولات برا صفحه اول. از این چیزا. و می خوان سات ترو تمیز و حرفه ای باشه. آهان فارسی و انگلیسی هم باشه، اما اول فارسی.

خوب اگه من اطلاعات کامل رو بدم، برای انجامش تقریبا باید چه مقدار پرداخت کنم دوستان؟

ممنون از لطفتون

Tesla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،
مرسی از پاسخ هاتون.
فکر می کنم مشکل من بخاطر تغییر نام قالب باشه (اگه به نام اصلی اون بر گردونم مشکل رفع میشه).

وب سایته معمولی هم نیست زیاد، پیچیده هم نیست. برا یه شرکت از آشناهام هست. خودم می تونم انجام بدم، اما وقت کافی ندارم. باهاشون هم رودربایستی دارم. نمی تونم بگم انجام نمی دم. قالبش رو ترجمه کردم تقریبا.

مثلا فهرست محصولات می خوان، بخش مسابقه، اطلاعات عمومی و فنی، گالری محصولات، اسلایدر محصولات برا صفحه اول. از این چیزا. و می خوان سات ترو تمیز و حرفه ای باشه. آهان فارسی و انگلیسی هم باشه، اما اول فارسی.

خوب اگه من اطلاعات کامل رو بدم، برای انجامش تقریبا باید چه مقدار پرداخت کنم دوستان؟

ممنون از لطفتون

imangh

Registered User
لایک‌ها
1
با استفاده از خدمات سایت ParsCoders.com محدودیت مکانی از بین می رود.

بالا