برگزیده های پرشین تولز

جون مادرت كمك كن. هنگ كرده

andishehno

Registered User
لایک‌ها
0
گوشي من قاطي كرده :( آنتي ويروس مك كافي رو نصب كردم روش. برنامه رو اجرا كردم. يه دور هم اسكن شد و چيزي نبود. بعد كه خواستم برم منو نرفت و خيلي كند دوباره مك كافي رو بالا آورد. چند بار روشن و خاموش كردم تازه با ردآوردن باطري چون اصلاً ميشه گفت كلاً تعطيله CPU :eek:
اصلاً منو رو كه ميزنم باز نميكنه ميشه گفت هنگ كرده. نميدونم چه مرگش شده. كلاً تعطيله :(
الان 2 ساعته علافم. كسي نميدونه چي كارش كنم؟ حتي نميتونم مك كافي رو reinstll كنم :((
گوشي هم 6630 هست.

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از andishehno :
گوشي من قاطي كرده :( آنتي ويروس مك كافي رو نصب كردم روش. برنامه رو اجرا كردم. يه دور هم اسكن شد و چيزي نبود. بعد كه خواستم برم منو نرفت و خيلي كند دوباره مك كافي رو بالا آورد. چند بار روشن و خاموش كردم تازه با ردآوردن باطري چون اصلاً ميشه گفت كلاً تعطيله CPU :eek:
اصلاً منو رو كه ميزنم باز نميكنه ميشه گفت هنگ كرده. نميدونم چه مرگش شده. كلاً تعطيله :(
الان 2 ساعته علافم. كسي نميدونه چي كارش كنم؟ حتي نميتونم مك كافي رو reinstll كنم :((
گوشي هم 6630 هست.
رو گوشی منم یکی یه بار نصب کرد همینطوری شد، گوشی هنگ کرد! دقیق نفهمیدم چطوری پاکش کرد

ولی تنها راهی که به نظر من میاد اینه که تو حالت safe mode بیای بالا ، تو این حالت برنامه ها اجرا نمیشن، بعد پاکش کنی!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از andishehno :
گوشي هم 6630 هست.

روشن خاموش كنيد بعد سريع اين كد رو بزنيد ريست بشه

*#7370#*

andishehno

Registered User
لایک‌ها
0
درسته داريوش خان. كد رو امتحان كردم چند دقيقه قبل از اينكه بگي. خدا پدر و مادر اين نوكيا كدر رو بيامرزه ( اي كه گفتم چي بيد؟ :eek: )
به هر حال ممنون.

بالا