برگزیده های پرشین تولز

جي ميل توسط نوجوان 14 ساله هك شد!!

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
در یکی از هزاران وبلاگ موجود در Blogspot نوجوانی 14 ساله:blink: در وبلاگ شخصی اش با گذاشتن تصاویری از یک آسیب پذیری خطرناک، موجود در خدمات ایمیل رایگان گوگل (جی میل) شروع به نوشتن می کند و به زبانی ساده توضیح می دهد که چگونه با استفاده از چند اسکریپت جاوا می توان به اطلاعات هر مشترکی در جی میل دسترسی پیدا کرد.:blink: :blink:

"آنتونی" 14 ساله در وبلاگ خود می نویسد من توانسته ام با نوشتن یک برنامه به زبان جاوا، دقیقاً متن ایمیل های هر مشترکی را در رایانه خود شبیه سازی نمایم. بدین ترتیب او برای خواندن هر ایمیلی که مایل باشد تنها به آدرس آن و یک فایل کوکی نیازمند بوده است. هنوز مشخص نیست آسیب پذیری یافت شده توسط "آنتونی" که تمام گفته هایش را با مدرک و تصویر نشان داده است، از چه زمانی در جی میل وجود داشته است.

24 ساعت پس از آنکه این خبر در اینترنت پخش شد برنامه نویسان گوگل درصدد رفع این اشکال برآمدند و به گفته ی آنان اکنون دیگر جی میل امن شده است!

تصوير
وبلاگ آنتوني

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از Dr Mahdi Khan :
در یکی از هزاران وبلاگ موجود در Blogspot نوجوانی 14 ساله:blink: در وبلاگ شخصی اش با گذاشتن تصاویری از یک آسیب پذیری خطرناک، موجود در خدمات ایمیل رایگان گوگل (جی میل) شروع به نوشتن می کند و به زبانی ساده توضیح می دهد که چگونه با استفاده از چند اسکریپت جاوا می توان به اطلاعات هر مشترکی در جی میل دسترسی پیدا کرد.:blink: :blink:

"آنتونی" 14 ساله در وبلاگ خود می نویسد من توانسته ام با نوشتن یک برنامه به زبان جاوا، دقیقاً متن ایمیل های هر مشترکی را در رایانه خود شبیه سازی نمایم. بدین ترتیب او برای خواندن هر ایمیلی که مایل باشد تنها به آدرس آن و یک فایل کوکی نیازمند بوده است. هنوز مشخص نیست آسیب پذیری یافت شده توسط "آنتونی" که تمام گفته هایش را با مدرک و تصویر نشان داده است، از چه زمانی در جی میل وجود داشته است.

24 ساعت پس از آنکه این خبر در اینترنت پخش شد برنامه نویسان گوگل درصدد رفع این اشکال برآمدند و به گفته ی آنان اکنون دیگر جی میل امن شده است!

تصوير
وبلاگ آنتوني

بعید به نظر میرسه ... گوگل که هک شدنی نیست !! یه سایت مشخص نیست که کسی هکش کنه ! :blink:

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از IcedAngel :
بعید به نظر میرسه ... گوگل که هک شدنی نیست !! یه سایت مشخص نیست که کسی هکش کنه ! :blink:
ني دونن! راستي حسام جان شما كه انگليسيت خوبه ببين تو وبلاگش چي نوشته;)

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
خوندم ... اصلا" چیزی راجع به هک کردن گوگل نیست ... منبع خبر رو گیر بیاریم بهش بخندیم یکم ... کی بوده ؟!
طرف یه سری کد جاوا اسکریپت رو با توضیحاتی که داده و من نفهمیدم از میل یاهوش به جی میل فرستاده طوری که مسیج به صورت یک پیغام به نمایش بیاد به صورت کدهایی که خودش تایپ کرده ... همین ! یعنی یه message box رو میل کرده و عکسش رو گذاشته ! ملت چرا نمیخونن قبل از شایعه پراکنی ؟ گوگل رو که نمیشه هک کرد !
یه سری هم براش کامنت گذاشتن که دمت گرم ما نمیدونستیم
confused0072.gif

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از IcedAngel :
خوندم ... اصلا" چیزی راجع به هک کردن گوگل نیست ... منبع خبر رو گیر بیاریم بهش بخندیم یکم ... کی بوده ؟!
طرف یه سری کد جاوا اسکریپت رو با توضیحاتی که داده و من نفهمیدم از میل یاهوش به جی میل فرستاده طوری که مسیج به صورت یک پیغام به نمایش بیاد به صورت کدهایی که خودش تایپ کرده ... همین ! یعنی یه message box رو میل کرده و عکسش رو گذاشته ! ملت چرا نمیخونن قبل از شایعه پراکنی ؟ گوگل رو که نمیشه هک کرد !
یه سری هم براش کامنت گذاشتن که دمت گرم ما نمیدونستیم
confused0072.gif

:blink: :blink: :blink: :blink:
جالبه منبع رو كه نوشتم. من از اونجا برداشتم خودمم هم تعجب كردم. ولي مرسي كه خوندي;)

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
اون منبع رو خوندم ولی اصلا" به نظر نمیاد درباره بلاگه نوشته باشه ... یعنی این یه چیز نوشته اون هم یه چیز دیگه !!!! دوستان دیگه هم یه نگاه بکنن ... ولی 100% خبر نادرستیه
confused0069.gif

Y2K

Registered User
لایک‌ها
1
خبر صد در صد نادرسته
210.gif

جاوا اسکریپت یه زبان سمت کلاینته و فقط روی سیستم کاربر اجرا میشه. متونی که شما می نویسید بصورت html ذخیره می شند. حالا میشه توی این متن کد جاوا اسکریپت هم بکار برد. که این هکر اومده اینکار رو کرده. این هکر قبل از انجام این هک باید تنظیمات مرورگرشو یه جوری درست کنه که کد جاوا اسکریپت روی سیستمش اجرا نشه.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اين خبر مال دو سه هفته پيشه !
سوختس !

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
این همچین خبر عجیبی هم نیست گوگول هم مثل سایت های دیگه است کی می گه هک نمی شه برین سرچ کنید اصلا در مورد نحوه هک جیمیل کتاب نوشته شده که تو سایت امازون موجود هست ولی بسوزه پدر بی کارت اعتباری اخرش اینکه از گوگول غول نسازید همین چند ماه پیش یه اکسپلوید به زبون پرل برای هک جیمیل تو اینترنت بود

taher007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اصلا این آقا مال این حرفا نیست! یعنی براش اتفاقی پیش اومده...
اومده از اکانت یاهوش یه کد جاوا اسکریپت بفرسته به جیمیل، بعد دیده در جیمیل هنگام نمایش نامه، کد هم اجرا میشه (کد جاوا توسط جیمیل فیلتر نمیشه)
میگه از خود جیمیل به جیمیل ایمیل بزنی کد رو فیلتر میکنه...

میگه که میشه از طریق اجرای کد جاوا، آدرس ایمیل جمع کرد یا حتی اکانت طرف رو دو دره!

میشه؟

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
بیخیال این دوستمون لحجه این یارو را بلد نبود فکر کرده گفته من چیمیل را هک کردم...:lol:

mreza2008

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از میلاد :
بیخیال این دوستمون لحجه این یارو را بلد نبود فکر کرده گفته من چیمیل را هک کردم...:lol:
مگه لهجه ی یارو اصفهانیس که به جیمیل بگه چیمیل

بالا