برگزیده های پرشین تولز

حبس با اعماق شاقه - اردوگاه كار اجباري - اعدام با نخ قرقر

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
بدين وسيله حكم دادگاه براساس نظر هيات منصفه اعلام مي شود:

-= سه سال حبس در بخش گفت و گوی آزاد پرشین تولز با اعمال شاقه (باید روزی سی تا پست در پرشین تولز بزند.)

-= متهم در یک ضرب العجل سه ماهه باید پنج تا ماه پری برای پرشین تولز جور کند.

-= بعد از اتمام ضرب العجل سه ماهه و وقتی ماه پری های پرشین تولز به حد نصاب رسیدند و امکان قرار عمومی فراهم شد.. متهم در قرار عمومی باید، همه و یا اگر نمی شود یک دوم از دوبرابر اعضا و یا یک سوم از سه برابر شرکت کنندگان در قرار و یا اگر وسع مالی نداشته باشد باید یک دهم از ده برابر کل شرکت کنندگان درقرار را ناهار مهمان کند، این که ناهار چی باشه رو صاحب سایت معلوم میکنه یا اینکه همه با هم توافق میکنن.. ولی براساس این حکم استامبولی و یا سوسیس بندری و یا دیزی و یا چیز عمله خفه کن نباید باشد!!

-= قرار دادن لوگوی پرشین تولز در سایت shaar.com

-= قرار دادن لینک وبلاگ ها و سایت های قاضی و دادستان و هیات منصفه در وبلاگ آچار فرانسه..

-= یک مجازات خشن هم برای متهم در نظر گرفته شده بود که به دلیل نقش فعال وی در جذب ماه پری بخشوده شد! ولی هنوز بحث و جدل وجود داره.. و ممکنه اون مورد به حکم اضافه بشه.. پس بدانید و اگاه باشید که هیات منصفه ممکنه بند الحاقی به این حکم اضافه کنه !!! البته من خودم امیدوارم این اتفاق نیفته ولی خوب اگر بیفته از کنترل من خارجه! ولي احساسم بهم ميگه هيات منصفه خيلي عصبانيه و به زودي يك مجازات خشن به اين حكم اضافه ميشه :shock:

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
چه باحاله !!!!!!

موافقم كاملا به اين ميگن قاضي عادل !

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
دستت درد نكنه ... چون هم قاضي بودي ، هم مدعي العموم !!! ( چون هواي همه بر و بچز اينجار و داشتي :D )

shaar

Registered User
لایک‌ها
57

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
برا شيريني حكم هم يه فوروم معرفي مي كنم، كه با سواداش برن حال كنن بيان برا بيسوادايي مثل من تعريف كنن:
<a href='http://www.smilepop.com/index.cfm?action=forums' target='_blank'>http://www.smilepop.com/index.cfm?action=forums</a>

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
از پي سي و شايان و ممدرضا و بدجنس عزيز ممنونم.. هدف ما جلب رضايت شماست ;)

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
توي سيستم ها قضايي همه معاون و جانشين دارن.. ميگيم لندني يه نماينده معرفي كنه.. مشكلي نيست ;) اون فورم هم جالب بود ولي يك عيب كوچيك داره !

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
عيب كه هزاران دارد . . اوليش اين كه پي تي نيست!!!(مخفف پرشين تولز)!!!!!!!!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
اونهم قبول ولي به شرطي كه جانشينش اگر همجنسه، نصف نفر باشه و اگر پري ماهه دو نفر بفرسته!!!!!!!!!!!

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اقاي قاضي من با حکم کاملاً موافقم، اگرچه ميخواستم يک مورد هم درخواست بدم که به مجازاتش اضافه بشه اما حالا به خاطر گل روي شما صرف نظر ميکنم،

در مورد جانشنين هم من غزمر رو معرفي ميکنم، اينشون بجاي بنده غذاي مجاني رو ميل ميکنه، راستي شار گفت 2 نفر جانشين يه پرس هم براي روزگار بگيرين به خاطر اون داستان باحالش در مورد احسان و خودش و ....

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
دمت گرم دادستان.. دارمت .. خيلي مخلصيم.. اصلا اين بحث غذا و اينا شد من گشنم شد!

اين هم به خاطر شار:

مخلصم :mrgreen:

Mazyar_Kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به عنوان عضو هيات منصفه حمايت خودمو از حكم تاريخي قاضي عابر دادگستر - كه في الواقع نقطه عطفي در تاريخ محاكمات اينترنتي در دنيا است - اعلام كرده و از ايشان استدعا دارم زمينه لازم براي اجراي حكم را فراهم نموده و جمعي از پيروان خود را دلشاد سازند.

قاضي عابر پياده ... **** هر آزاده

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
چشم!

اقا به نظر من حکم بايد در ملا عام اجرا بشه :shock:

اقاي شار شما طبق حکم بايد در ضرب العجل گفته شده ماه پري ها رو جور کنيد!

بالا