برگزیده های پرشین تولز

حبس با اعماق شاقه - اردوگاه كار اجباري - اعدام با نخ قرقر

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
خوشحال شدين قربان؟

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
آقا راستي نگفتين تا كي ميتونم به حكم صادره اعتراض كنم!!!!!!!!!!!!

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
آقاي شار جون من بيخيال اعتراض شو. تازه اين دادگاه بازيا تموم شده. حكمش چيزي نيس كه... چند تا ماه پري و چند هزار تومان پول نهار و تموم. آتيش زير خاكستره اين پروندت ها!! خود داني.

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
باشه آقا حرفي نيست!!!!!!!!! گفتم اگه اعتراض نكنم شايد دادستان فكر كنه حكم سبكه بره اعتراض كنه، حكمو سنگين تر بكنن!!! از وقتي دادگاه تموم شده سوت و كور شده!!!!!!!!دلم مي گيره!!!!!!!

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
باشه آقا حرفي نيست!!!!!!!!! گفتم اگه اعتراض نكنم شايد دادستان فكر كنه حكم سبكه بره اعتراض كنه، حكمو سنگين تر بكنن!!! از وقتي دادگاه تموم شده سوت و كور شده!!!!!!!!دلم مي گيره!!!!!!!

اقای شار من قبلاً هم توی یه تاپیک گفتم که میخوام تقاضا بدم یه چند مورد به لیست مجازاتهاتون اضافه بشه اما خوب دلم سوخت گفتم بیخیال! اعتراض کنی اونها رو هم تقاضا میکنم، حالا خود دانی!!!!

یکی از اون موارد، پیدا کردن اون پسره مافیا و دادن درس ادب و تربیت و دیکته بهش هست که فکر کنم به تنهایی به اندازه بقیه جرایم عذاب اوره!!!!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
باشه آقا!! اعتراضي نيست!!!!!!!! برم دنبال ماه پري!!!!!!!!!!!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
فرصت اعتراض تا بيست و چهار ساعت بعد از صدور حكم بوده.. كه چون شما ازش خبر نداشتين من از الان تا بيست و چهار ساعت ديگه تمديدش مي كنم.. در صورت اعتراض متهم حكم توسط دادگاه تجديد نظر كه رياست اون با احسان هست مورد بررسي دوباره قرار ميگيره.. چنانچه دادگاه تجديدنظر از زمان اعتراض متهم تا يك هفته به هر دليلي تشكيل نشه به منزله موافقت احسان با حكم صادر شده، تلقي ميشه و حكم به قوت خودتش باقيه.. اگر دادگاه تجديد نظر تشكيل بشه و حكم جديدي بده حكم قبلي كان لم يكن تلقي ميشه (برو تو كف كلمه! الان هومن مياد گير ميده :D )

اعتراض بايد كتبي و خوانا و به پيوست يک نسخه از آخرين دفاعيه متهم باشه و به دادگاه هم بايد ارائه بشه (يعني در يكي از تاپيك هاي دادگاه زده بشه - اين تاپيك فعلي مال حكمه مال دادگاه نيست!)

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اقای شار من قبلاً هم توی یه تاپیک گفتم که میخوام تقاضا بدم یه چند مورد به لیست مجازاتهاتون اضافه بشه اما خوب دلم سوخت گفتم بیخیال! اعتراض کنی اونها رو هم تقاضا میکنم، حالا خود دانی!!!!  
یکی از اون موارد، پیدا کردن اون پسره مافیا و دادن درس ادب و تربیت و دیکته بهش هست که فکر کنم به تنهایی به اندازه بقیه جرایم عذاب اوره!!!!

باشه آقا!! اعتراضي نيست!!!!!!!! برم دنبال ماه پري!!!!!!!!!!!

دادستان رو حسابي دلخور کردي آقا!! .. به هر حال من از نظر حقوقي توضيح دادم ديگه هرجور که ميخواي به هر حال ولي فکر نميکنم فايده داشته باشه.. راي دادگاه تجديد نظر هم همينه تازه شايد بدتر هم باشه .. به نظرم بهتره حکم هرچه زودتر اجرا بشه!! همون ماه پري منظورمه ;) و اون يکي حکم ناهار هم که از بايد در ملا عام :shock: :shock: اجرا بشه! ;)

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
پس شما هم هموني كه صفر و يك نوشته؟!!!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
اولين پست اين صفحه رو بخونين!!!!!!!!!!!!!

saloome

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من به ناهار كاري ندارم تكليف ماه پري ما چي ميشه؟؟؟؟؟؟؟// :D

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
والا ما كمي انگشت به دهان مانده ايم!!!!!!!!! جناب سالومه مگر خود سركار عاليه، از جنس ماه پريون نيستين؟ تكليف ما رو مشخص كنين چند تا ماه پري و چند همشهري (همان كرگدن سابق) بايد تدارك ببينم؟

saloome

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خواستم به اقايون احترامي گذاشته باشم
وگرنه برادر من هر چي خودت صلاح ميدوني

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
مرسي از لطفت! پس شد همون ماه پري؟ كسي ديگه اگر نظري نداره بديم كار رو بسپريم به شار.. ضمنا شما هم از موضع بانوان و فمينيست ها يه درخواستي چيزي بكنيد اخه همينطوري كه خوب نيست..

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
شما لطف فرمودين!!! بزرگواري كردين!!!!! بنده نوازي بوده!!!!!!!! چشم!!!!!!!!! عابر اين پست شما را ببينه، پوست كله ام رو تو ئي باي به حراج مي ذاره ويا تو تاپيك بازارچه همين ابزار فارسي، قسطي ميفروشه!!!!!!!!

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
شما لطف فرمودين!!! بزرگواري كردين!!!!! بنده نوازي بوده!!!!!!!! چشم!!!!!!!!! عابر اين پست شما را ببينه، پوست كله ام رو تو ئي باي به حراج مي ذاره ويا تو تاپيك بازارچه همين ابزار فارسي، قسطي ميفروشه!!!!!!!!

من خودم تالبشم، اقای قاضی اگه یه زمانی قرار شد پوست کله شار رو بفروشید من مشتریم ها!!!! نه لازمه حراجش کنید نه قسطی بدید، من خودم نقد میخرم!!!! :D

بالا