برگزیده های پرشین تولز

حتما بخونيد و حتما نظر بديد!!

bernawolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

لطفا مطلب پايين رو كامل بخونيد و حتما حتما نظرتون رو بگيد.

من و يكي از دوستام در حدود 6ماه پيش از سايت شاهكليد www.shahkelid.com هاست و يك دومين با نام www.bernawolf.com گرفتيم.

ابتدا كار خودمون رو با مووبيل تاپ شروع كرديم.بعد از گذشت 2 ماه تصميم بر اين گرفته شد كه از سيستم Php-Nuke استفاده كنيم. تا امروز 4 ماه ميشه كه از اين سيستم استفاده ميكنيم, همان طور كه ميدونيد مزيت هاي بسيار زيادي نسبت به MT داره!

در طي اين 6 ماه سرور شاهكليد يا خراب بود يا هارد سرور مدام در حال سوختن بود يا اينكه Data-Base شون مدام خراب ميشد و مثلا مطالب 8 روز پاك ميشد و تمام زحمت Admin ها به باد ميرفت!

از روز 8 فروردين تا 13 فروردين سايت هاي تحت پشتيباني اين گروه Down بودند و هيچ اطلاعي هم از علت Down بودن به ادمين ها ندادند! و حالا هم ميان ميگن كه هارد سرور سوخته و ما فقط از سايت ها در حدود 1 ماه پيش بك آپ گرفتيم كه اين بك آپ ها هم بر روي سايت ها ريخته شده اند!(يعني حدود 20 مقاله از سايت من پاك شد)

6 ماه با اين گروه که به گفته خودشون وب هاستينگ مي فروشند اونم از نوع Professional دوام آورديم.باهمه مشكلات سرور هاشون ساختيم ولي ديگه با پاك شدن مطالب سايت نميتونيم كنار بيام!

حالا هم هاست خودمون رو عوض كرديم و اومدين رو پرشين تولز.الان هم ميخوايم كه دومين خودمون رو به اين هاست وصل كنيم و DNS Changer كنيم كه براي اين كار به پسورد دومين نياز داريم.

گروه شاهكليد پسورد دومين ما رو نميدن كه دومين رو به هاست اينجا وصل كنيم!

حالا يه سوال دارم از شما(خواهش ميكنم جواب بديد(

آيا ما حق نداريم پسورد دومين خودمون رو كه پولش رو داديم بدونيم؟

اين دومين حق ماست چون هزينه رجيستر كردنش رو تمام و كمال پرداختيم.ما از اين گروه پولمون رو نخواستيم كه!!!هاست هم مال خودشون ببرن بذارن جلوي ? تا آينه كه چهار برابر شه, فقط پسورد دومين مون رو بدن كه از اين آلاخون والاخوني و Dwon بودن سايت خودمون خلاص شيم!

تكميليه:اين متن به صورت ايميل براي وبمسترهاي ايراني فرستاده ميشود!

باتشكر:گروه BernaWolf

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
دوست عزیز اگه اشکال نداره من این بحث رو به بخش گفتگوی آزاد منتقل میکنم. چون فکر نمیکنم بخش سوالات قبل از خرید بخش مناسبی برای این بحث باشه.

bernawolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به خدا زير آب زني نيست. :( همش واقعيته :)

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من از اولشبه اين شاه كليدي ها مشكوف بودم !
در ظمن فكر نكنم كار خواصي بتونبي بكني !
بايد باهاشون كنار بياي! وگرنه دومينوت رو بايد قيدش رو بزني !

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
خودشون گفتن نميديم؟

bernawolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله!خودشون گفتن :( هنوزم ندادن :wacko:

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موقعي كه شما درخواست ثبت يه Domain رو ميدي, بايستي اينو در نظر بگيري كه اين قضيه بايد در قالب يه قرارداد كاري تنظيم بشه. با مدت مشخص و مبلغ مشخص و فروشنده و خريدار مشخص و البته من اين دوستان "شاه كليد" رو نميشناسم, ولي اگه يه شركت ثبت شده باشه و شما قرار داد داشته باشي, ميتوني حرفتو به كرسي بنشوني. البته در اينجور موارد قيد قانون رو بايد زد.
و مسلما اين حق شماست كه Domain رو بدست بياري به شرطي كه بتوني اثبات كني مال شماست !
موفق باشي

xoew

Registered User
لایک‌ها
5
مشكل ما اينه كه به اين تبليغات الكي نيگاه مي كنيم و انتخاب مي كنيم بعد هم پشيموني هيچ سودي نداره
منم با همين مشكل مواجهم من هم خيلي به خودم مطمئن بودم و با كلي تحقيق هاست و دومين از اينجا خريدم

اينا رو گفتن كه ملت اگه خواستن هاست يا دومين بخرن با تبليغات الكيه همه چي نامحدود خر نشن و سرشون كلاه بره
اين احسان خودمون رو ول كرديم رفتيم كيا رو چسبيديم
در مورد down شدن و عدم ساپورتينگ بهتر هيچي نگم

bernawolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پسورد دومين رودادن :)
ولي دي ان اس رو قفل كردن :( فقط خودشون ميتونن باهاش كار كنن :blink:
دزدان سر گرده هستند به خدا :rolleyes:

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
سر گرده نه بگو سر گردنه

به نظر من شما هيچ كاري نميتوني بكني به جز اينكه بري دفترشون و يه كتك مفصل بزني

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
مشكل همينه ديگه يك كاري ميكنن كه ديگه به هيچ كس نمي شه اعتماد كرد و بايد از همه چك و سفته و ... گرفت كه يه دفعه اين مشكل برا آدم پيش نيايد .
من اين نظر رو دارم كه هميشه آدم بايد با شركتهاي معتبر كار كنه يا شركتهايي كه واقعا ميشناسه نه اين شركتهاي در پيت من هم خودم به اين مشكل برخوردم اطلاعاتي كه پس از 3ماه جمع كرده بودم در يك ديتا بيس در عرض 0.5 سوت از بين رفت

اميدوارم موفق باشي هم در سايتت هم در گرفتن پسوورد

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از ali :
من از اولشبه اين شاه كليدي ها مشكوف بودم !
در ظمن فكر نكنم كار خواصي بتونبي بكني !
بايد باهاشون كنار بياي! وگرنه دومينوت رو بايد قيدش رو بزني !

على جان, من هر چى سعى مى كنم چيزى نگم نمى شه! در ضمن البته با اجازه!!
توى همه ى پستهات هم به كار مى برى!! :D :happy: ;)

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اجازه من فقط جمله ي آخر رو خوندم.چيزه زياد هم دستگيرم نشود.يكي خلاصه به ما بگه.

shah_kelid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول بايد از يكي از دوستان تشكر كنم كه در مورد اين تاپيك در مورد ما در اين جا به من خبر دادند .. :)
( چون مثل اينكه دوستان بدون اينكه از اصل و حقيقت ماجرا خبر داشته باشند شروع به ... )

در مورد دومين اول :

ما با اولين در خواست ايشون كه بدستمون رسيد پسورد دومين را به ايشون داديم ...
ولي الان اشكالي به وجود اومده اين هست كه امكان تغيير Dns ها وجود نداره ( فكر كنم مشكل از شركت onlinenic باشه چون يكي ديگه از دومين هاي خودم كه از همين شركت هست را چك كردم هنگام تغيير DNS با پيغام خطا مواجه شدم . ) و ايشون فكر مي كنند كه ما دومين ايشون را lock كرديم و مي خواهيم بدزديم ... ( آخه اين دومين به چه درد ما مي خوره ؟؟ :blink: )

( در ثاني ما اگه مي خواستيم همچين كاري بكنيم پسورد كنترل پنل را به ايشون نمي داديم چون ايشون به راحتي مي تونند با عوض كردن ايميل موجود در whois دومين به ايميل خودشون به راحتي دومين را به يه شركت ديگه منتقل كنند. :lol: ولي خوب مثل اينكه ايشون اين چيز ها را قبول نداره .. )

من در اين مورد با آقا محمد رضا هم صحبت كردم و هيچ مكلي از طرف ما نيست ..

با اين حال من به شركت onlinenic ايميل زدم ببينم چي مي گنند هرچند كه هنوز جواب ندادند ..

در مورد هاستينگ :

من مشكل را قبول دارم ولي حرف هاي ايشون را نه ..

سايت هايي كه توسط ما ميزباني مي شوند يك بار در حدود 1 ماه پيش به خاطر تغيير و بهبود سرور مشكل پيدا كردند ( مشكل اين بود كه به خاطر همين جابه جايي اطلاعات به 1 روز قيل بازگشت .. )

و يك بار هم همين چند روز پيش كه هارد سرور مشكل پيدا كرد و متاسفانه back up ها هم روي همون هارد بود و از بين رفت و آخرين فايل پشتبان مربوط به حدود 15 روز پيش بود كه برگردونده شد ..

با اين حال ما به كليه افرادي كه توسط ما ميزباني مي شند يكي از جريمه هاي زير را به انتخاب خودشون داديم :

1- افزايش زمان هوست ( حداقل يک ماه )

2- افزايش مقدار هوست ( حداقل 10 در صدد )

حالا بگذريم ...

فقط دلم از يه چيزي مي سوزه و اون هم كمك ها و راهنمايي هايي هست كه بدون اين كه وظيف مون بود براشون انجام داديم . و ايشون اين شكلي جواب ما را دادند. ايشون فكر مي كنند راهنمايي براي تغييرات و كار با سيستم هايي مثل phpnuke يا MT جز پشتيباني هوست هست و وظيفه ما مي دونستند !

از دوستان خوبم در پرشين تولز هم خواهش مي كنم يا اين مطلب را پاك يا قفل كنند تا از صحبت هاي بي خود جلوگيري بشه ..

ممنون
مخلص همه دوستان

گروه شاه كليد دات كام

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

من با تيم پشتيباني شاه كليد در اين مورد صحبت كردم و با همكاري بسيار خوبشون مشكل دوستمون حل شد.
مشكل از Onlinenic است که در تعویض DNSها مشکل داره که حل شد شکر خدا.

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جالب بود :)
تا موقعي كه مسائل بصورت شفاف بيان بشه, مشكلات هم به راحتي قابل حله.

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
خدا رو شكر كه مشكل حل شد . . .

بالا