برگزیده های پرشین تولز

حتما بخونيد و حتما نظر بديد!!

bernawolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدا رو شكر با ميانجي گري محمد عزيز مشكل حل شد. :)

ولي مهدي عجب رويي داري ها!!!!!!!!!من بيش از ۱۰۰ بار بهت گفتم پسورد دومين رو بده ندادي!درسته؟چند بار هم هاتف بهت گفت بازم ندادي!حالا ميياي در كمال پر رويي ميگي كه همون اول بهشون داديم؟؟؟؟؟

اصلا شما حق ندارين كه پسورد دومين رو پيش خودتون نگه دارين!كسي كه مياد از شما دومين ميگيره شما وظيفه دارين كه آدرس كنترل پنل دومين و همه كوفت و زهر ماري كه مربوط به اون ميشه رو بهش بدين!!

آيا شما اين كار رو ميكنيد!؟؟؟؟؟؟؟؟خوب معلومه كه نه! قول ميدم تمام كساني كه از شما دومين گرفتن هيچ كدومشون پسورد دومين و حتي آدرس پنلش رو هم ندارن!

در ضمن سايت شما يه سايت آموزشيه!خودتون همچين اسمي رو براش انتخاب كردين!هر كي مشكل داره مياد و ميپرسه!غير از اينه؟؟؟؟؟؟؟ديگه هم منت نزار سر كسي.......

اهان........ تا يادم نرفته بگم كه هاست و ديتا بيس شما هر ماه بايد يكي دو بار از كار بيوفته.من كه حدود ۶ ماه تو اونجا كار كردم اين ۵ يا ۶ مين باريه كه اين طوري ميشه.﴿خالي بند﴾

ضمنا قفل كردن يا پاك كردن تاپيك مگه دست توست كه ميگي پاكش كنيد!!! :cool:

واسم اصلا مهم نيست كه كسي حرفام رو باور كنه يا نكنه!فقط به همه يه پيشنهاد ميكنم از بلايي كه سر من اومد عبرت بگيرين و ديگه از جاهاي در پيت هاست و دومين نگيريد! :rolleyes:

www.bernawolf.com

newmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،
چند وقت پيش از يك شركت داخلي فضا و دومين خريداري كردم. بعد از چند روز پسورد دومين رو برام فرستادند. دومين رو به اسم شركت خودشون ثبت كرده بودند. با پسوردي كه به من داده شده بود در كنترل پنل دومين ام تمام فيلد ها رو به نام و آدرس خودم تغيير دادم. ولي فيلد Registrant رو نمي تونم كه تغيير بدم. از راهنمايي خود سايت
www.onlineNic.com اينطور متوجه شدم كه بايد يك E-mail بزنم و تقاضا كنم كه اين فيلد به نام من تبديل بشه. من اينكار رو كردم ولي هنوز كه جوابي ندادند. مي خواستم بدونم كه با داشتن پسورد به تنهايي اين دومين مال من محسوب مي شه ؟ و من مي تونم (با فرض داشتن كارت اعتباري) سر سال اون رو خودم تمديد كنم؟ ممكنه كه من رو راهنمايي كنيد؟ ( من امكان تغيير ِ DNS رو بررسي نكردم ولي ظاهرا فيلد هاي اون قابل ويرايش بودند)

با تشكر
شهرام

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا برنا ولف ببخشه من نميبخشم ! عمرا ! ميگم پرشين تولز چطور بود رفيق !؟ خوبه بگو كارت اينترنتشم بهت بندازيم !

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
ايول به Berna

بالا