برگزیده های پرشین تولز

حجامت درمان همه ی دردهاست

iran-optic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حجامت درمان همه ی دردهاست. حضرت رسول (ص)

بادکش، فصد خون، زالودرمانی، رفع درد سیاتیک، انواع حجامت به روش علمی همراه با توصیه های غذایی و اصلاح طبع و مزاج، درمان اختصاصی کبد چرب، سیاتیک، جوش صورت، میگرن

عضو موسسه ی تحقیقات حجامت ایران با سابقه ی نیم قرن در امر حجامت (حمید خسروشاهی 0913225287)

برخی از آثار حجامت:

1- پیشگیری و درمان انسداد عروق و سکته های قلبی و مغزی

2- درمان خارش بدن، کهیر، آلرژی

3- افزایش قدرت ایمنی بدن

4- ترک سیگار و مواد مخدر

5- تنظیم و درمان قند خون، فشار خون و ...

6- درمان سنگینی پاها، کمردرد، گودی کمر، خواب آلودگی، رفع خستگی بدن، عادت ماهانه خانم ها، سکته ی قلبی، مغزی، فلج

عضو موسسه ی تحقیقات حجامت ایران با سابقه ی نیم قرن در امر حجامت (حمید خسروشاهی 0913225287)

taghi.karimi

Registered User
لایک‌ها
246
کجا هست ؟

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
برخی از آثار حجامت:

1- پیشگیری و درمان انسداد عروق و سکته های قلبی و مغزی

2- درمان خارش بدن، کهیر، آلرژی

3- افزایش قدرت ایمنی بدن

4- ترک سیگار و مواد مخدر

5- تنظیم و درمان قند خون، فشار خون و ...

6- درمان سنگینی پاها، کمردرد، گودی کمر، خواب آلودگی، رفع خستگی بدن، عادت ماهانه خانم ها، سکته ی قلبی، مغزی، فلج
بر طبق کدوم سند و مدرک پزشکیه معتبر حجامت همه این کارها رو میکنه ؟ o_O تازه نوشتید برخی از اثار حجامت فکر کنم اگه همه اثار حجامت رو بنوسیید مثنوی هفتادمن کاغذ میشود :general705:

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
بر طبق کدوم سند و مدرک پزشکیه معتبر حجامت همه این کارها رو میکنه ؟ o_O تازه نوشتید برخی از اثار حجامت فکر کنم اگه همه اثار حجامت رو بنوسیید مثنوی هفتادمن کاغذ میشود :general705:
حجامت هیچ پایه علمی نداره.........نه طرفدارانش مکانیسم عملش رو میتونن توضیح بدن،و نه مطالعات وسیعی انجام دادن که اثر درمانی اش رو ثابت کرده باشه،هر وقت هم حرف از مطالعه زده شده،چند مطالعه با جمعیت محدود و bios بالا رو مثال زدن
دقیقا مثل هومئوپاتی در غرب که بی فایده بودنش کاملا اثبات شده و طرفدارانش اثباتی برای فاسده اش ندارن.
در میان طب مکمل،تنها طب سوزنی و برخی از گیاهان دارویی هستند که تاثیرشون اثبات شده،آن هم در حد طب مکمل،نه درمان همه بیماری ها

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
حجامت هیچ پایه علمی نداره.........نه طرفدارانش مکانیسم عملش رو میتونن توضیح بدن،و نه مطالعات وسیعی انجام دادن که اثر درمانی اش رو ثابت کرده باشه،هر وقت هم حرف از مطالعه زده شده،چند مطالعه با جمعیت محدود و bios بالا رو مثال زدن
دقیقا مثل هومئوپاتی در غرب که بی فایده بودنش کاملا اثبات شده و طرفدارانش اثباتی برای فاسده اش ندارن.
در میان طب مکمل،تنها طب سوزنی و برخی از گیاهان دارویی هستند که تاثیرشون اثبات شده،آن هم در حد طب مکمل،نه درمان همه بیماری ها

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
دقیقا :general601:

این تاپیک هم من گزارش میکنم پاک بشه چون غیر از کذب بودن اثرات یه جور دلالی وسرکیسه کردن مردم هم هست این تاپیک:rolleyes:

بالا