برگزیده های پرشین تولز

...حجمش خب زياده اما

EricRoyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها در مورد shaving چند تا راهنمايي مي خواستم:
شديدا آدم سخت گير و حساسي در مورد خريد هام هستم من!
اين بار قصد خريد يه ماشين ريش طراش(!) رو دارم

من ابتدا از FILIPS شروع كردم اما نمي دونم چرا هر كاري مي كنم با اين 3تيغه ها حال نمي كنم.
so گذاشتمش كنار و نزديك به يك ساله كه دارم از mach 3 استفاده مي كنم.
اما بنا به گفته ي پزشكم پوست صورتم خيلي نازكه (بر خلاف گردنم!)
به همين دليل با تمام تجهيزاتي كه به كار مي برم بازم هميشه صورتم زخم ميشه اصلا هم خوش ندارم زود پير شم (از لحاظ ظاهري)

چند وقته كه تنها نتيجه ي تحقيقاتم cruzer3 بوده
اما چند تا سوال در مورد اون برام پيش اومده كه نگرانم كرده:

1. آيا اين محصول در ايران گارانتي معتبر داره و يا ممكنه كه تقلبيشو غالب كنن؟ (من شيراز زندگي ميكنم)

2.فكر مي كنم كه خيلي وقته كه وارد بازار شده . آيا اين امر يك عيب محسوب ميشه؟ (مثل گوشي هاي موبايل)
چون اصلا از خريدن اقلام دمده خوشم نمياد! وخب شايد مدل جديدش تو راه باشه و خب اليته شايد اگه اونم وارد بازار شه تا مدتي با قيمت كاذب فروخته شه (مثل گوشي هاي موبايل) البته cruzer4 الان تو بازار هست.

3.قيمت cruizer3 & cruzer4 هر كدوم الان چقدره؟ تفاوت اساسيي دارن با هم؟ غير از اينكه يكيشو ميشه زير دوش هم استفاده كرد!

4.اگه اين همه قابليت داره چرا انقدر قيمتش پايينه؟ مثلا در مقايسه با activator يا 360

5.و آخرين و مهمترين مشكلم:
خصوصيت style & trim خيلي برام مهم بود كه داره
اما در مورد shave كه اصلي ترين موضوع هستش آيا سفيده سفيد ميكنه؟ آخه من چه با اون filips و چه با mach3 كه shave مي كنم بازم يه ته رنگ كمرنگي باقي ميمونه, ?what can i do

بي نهايت ممنون از راهنمايي شما[/COLOR]

EricRoyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب فكر كنم صورت با ريش خيلي هم بدك نباشه!
ما كه رفتيم بخريم

Never

Registered User
لایک‌ها
10
اسم تاپیک رو دیدم فل فور زدم باز شد ولی وقتی توی تاپیک رو دیدم از خنده داشتم می مردم :lol::lol:
عجب حالی داد ، حجمش زیاد اما ...............:D:D

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
منظور حجم ريشه؟

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا خنده واسه چی؟!!

بنظر منم تاپیک خوبیه. من خودمم دوست دارم درباره ی این موضوع یکمی اطلاعات داشته باشم.

راستش من خودم روش اصلاح صورتم اینطوریه که اولا حداقل فاصله ی زمانی بین اصلاح صورتم باید 1 روز در میون باشه.

بعد هم بعضی وقتا با ماشین برقی (فیلیپس) و بعضی موقعها هم با مچ 3.

ولی بقول این دوستمون منم خیلی راضی نیستم از این روش اصلاح.

حالا سوال من اینه که این نوع ریش تراش (Cruzer) که این دوستمون گفتن دقیقا چه خصوصیاتی دارن؟ یعنی از مچ 3 و این ماشینای فیلیپس بهتره؟ بعد قیمتش چطوره؟

بالا