برگزیده های پرشین تولز

حداقل مدارک برای ویزا اسپانیا و یا ایتالیا چیه ؟

Role

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

منبا تور و آژانس می خوام توریستی تابستان سال اینده برم ایتالیا یا اسپانیا که تا حالا نرفتم

مجردم ولی 30 سالم هست !

از مدارک لازم برای ویزای شنگن اطلاع دارم

گذرنامه و گواهی اشتغال به کار
رو دارم غیر از دو تا اصل کاری رو !!

سند مالیکت ملک به نام فرد مسافر و حساب بانکی و باقیمانده حساب کافی :D

ولی نمی دونم چقدر باید باشه ؟

قبلاً فقط تایلند و ازبکستان رفتم و نمیدونم ویزا شنگن بهم میدن ؟

دو سئوال

1- آیا یک ملک مثلاً 10 میلیون تومانی در یه جای دور افتاده بخرم هم کافیه ؟ ( ارزش اون ملک که سندش رو به سفارت ارائه می دی بررسی میشه ؟)

2- باقیمانده حساب مثلاً برای سفر اسپانیا باید چقدر باشه ؟ ( 5 میلیون تومن ماه آخری که می خوام مدارک رو تحویل سفارت بدم بریزم داخل حسابم کافیه ؟ )

در کل ترفندی میشه زد ؟

مرسی

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
به احتمال زیاد بهت ویزا نمی دهند چون مجردی
البته به برش و قدرت آژانس هم داره که بتونه واست ویزا در بیاره ولی معمولا این نوع آژانس ها خودشون مسافر ها رو دست چین می کنند برای تورهای اروپایی و امریکایی . یعنی وقتی بفهمند طرف قصد برنگشتن رو داشته باشه قبولت نمی کنن و یا اینکه یک وثیقه سنگین ( مثل پاسپورت و شناسنامه همراه با تعهد شخص ثالث به همراه ودیعه چند میلیونی ) ازت می خواهند.
برای گرفتن ویزای شینگن فقط ویزای کشورهای جهان اول تاثیر داره. گرفتن ویزای این کشورهایی که شما رفتی که کاری نداره چون اصلا کشورهای مهمی نیستند.
سفارت کارشناسی ملک رو ازت نمی خواهد بلکه فقط کپی سند رو هنگام تقاضا ازت می گیره و باید اصلش رو همراهت موقع مصاحبه با خودت ببری.
در مورد حساب بانکی هم باید بگم که سفارت ریز کارکرد ۶ ماهه حساب رو هم می خواهد و طبق کارکد حساب متوجه واریز صوری حسابت می شه. برای حساب هم ممکنه به بانکت برای تایید مدرک حساب بانکی ات ممکنه زنک بزنند.

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
پست بالا تائید میشه
احتمال خیلی زیاد بهت نمیدن مگه اینکه با یکی از افراد خانواده بری(پدر مادر ...) که وابستگی داشته باشن
من موندم آخه مثلا یونان پول نداره بده مردم و وضعش داغونه کی میخواد بره اونجا بمونه که میترسن ویزا بدن!
حساب همون 5 میلیون کافیه و بیشتر گردش مهمه نه موجودی.البته 2 تاش مهمه ولی مثلا یه حساب در گردش 3-2 میلیونی از یه حساب راکد 5 میلیونی بهتره
واسه گرفتن ویزا برو یه آژانس شرایطط رو بگو اونا نفری 600 میگیرن ولی تو پولو نده:دی
ببین بهت میگن چه مدارکی رو ببری و چه ترفندایی رو میگن ولی قرارداد امضا نکن

Role

Registered User
لایک‌ها
1
آیا مجرد باشی ولی بالای 30 سال هم ایراد داره ؟

من قصد داشتم یه حساب پس انداز یا سرمایه گذاری کوتاه مدت باز کنم و 5 - 10 میلیون بذازم داخلش

پس اینجوری که می فرمایید باید حساب در گردش باشه ، حساب جاری بازکنم که هر ماه پول بریزم و بردارم ، بهتره ؟

چون من در شرکت پدرم کار می کنم زیاد واریز و برداشت در حساب بانکی ندارم و حقوقم 1 تومن هست

شرایطم رو می گم که شما هر کمکی می تونید بفرمائید چون من تمام سعیم اینه ایتالیا یا اسپانیا یا فرانسه رو هر طوری هست مدت کوتاه تفریحی برم

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
نوع حساب بستگي به اين داره كه كار رو چي اعلام كرده باشي :
اگه كارمند باشي ازت حساب پس انداز مي خواهند با گردش ٦ ماهه
اگه شغل ازاد معرفي كردي ازت حساب جاري مي خواهند با گردش ٦ ماهه

هيچ قانون سني خاصي براي گرفتن ويزا نيست ، فقط انها مي خواهند بدونند كه شما بر مي گردي و چون برنگشتن براي افراد مجرد متداول تر و راحتتره براي همين سفت و سخت مي گيرند

شما بهتره با يك تور از اژانس معتبر تو تهران صحبت كني اينجوري زودتر به نتيجه مي رسي ولي خودت اقدام نكن كه بهت نمي دهند و الكي ريسك خوردن مهر ردي رو تو پاسپورتت نكن كه تو دفعات بعدي بيشتر اذيتت مي كنن و ازت بيشتر مدرك مي خواهند.

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
یه چیزی هم بگم این که دور سفارت فرانسه و اسپانیا رو خط بکش
ایتالیا و یونان راحت تر از بقیه ویزا میدن.ایتالیا هم فکر کنم ترجمه مدارک نمیخواد
ویزای هر کدوم هم بگیری بقیه رو میتونی بری
ما یه حساب داشتیم 15 میلیون ولی گردش نداشت،پرسیدیم گفتن اونم قبوله پس زیاد فرقی نداره فقط در گردش باشه بهتره
یکی از فامیلای ما با دخترش رفت یه شب 40 میلیون! ریخت تو حسابش و بهش ویزا دادن(چون با پدرش رفته بود)
در کل اگه با یه آدم متاهل بری بهتره یا اینکه قبلش یه جایی مثل بلغارستان،اکراین،کرواسی(که به تازگی درخواست ورودش رو قبول کردن) بری راحت تر ویزا میدن
میتونین هم با پدرتون 2تایی واسه ویزا اقدام کنین وقتی ویزا رو دادن تنها برین:دی

k_asg

Registered User
لایک‌ها
2
اصل گذرنامه با اعتبار 8 ماه ، سه قطعه عکس 4*3 رنگی با زمینه سفید ، مدارک فعالیت شغلی (روزنامه رسمی یا اساسنامه ، جواز بهره برداری و ...) و معرفی نامه به زبان انگلیسی ، پرینت گردش 6 ماه آخر حساب بانکی ، سند مالکیت بنام متقاضی ، ضمانت نامه بانکی.

بالا