برگزیده های پرشین تولز

حداکثر مقدار درآمد از تبلیغات گوگل چقدر است!!

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
http://www.widgetbox.com/

ميتونيد با اين قبيل ابزار ها سايت رو قشنگ و پر بار كنيد
اما نه براي بازديد كننده بلكه براي خودتان!

بله
اگر منطقي نگاه كنيد بازديد كننده دنبال منبع ميرود نه كپي كننده
مثلا به جاي اينكه بياد اخبار رو از وبلاگ تو بخونه ميره سايت بي بي سي و حالشو ميبره....

من این را قبول ندارم چون ما مطالب را از جاهای مختلف با طرز بیانهای مختلف جمع آوری می کنیم که هرکدوم می تونه حاوی نکاتی باشه که تو دیگری نیست . بنابراین ظاهرا گلچین خوبی در میاد. در ضمن اینکه بازدید کننده ها بیشتر دوست دارن در مورد مطلب دلخواهشون سیر تا پیاز یجا باشه و وقتی تو سایت یا وبلاگ سیر تا پیاز جمع باشه . واسه مطالب دیگه هم کاربر بیشتر رغبت نشون می ده که دوباره بیاد و از ما بازدید کنه و احیانا کلیکی رو تبلیغات مرتبط بکنه.

خود شما تا حالا با سایتهای که اینجوری بودن برخورد نکردین.
من یه سایت دنلود رایگان که تو کرواسیه دیدم که وقتی یه چیزی توش جستجو کنی امکان نداره تو نتایج دانلودش کمتر از 10 لینک سالم دنلود یا میرور نباشه. (خوب خیلی سایتهای دیگه هم هستند که به یکی دو تا لینک خراب یا سالم اکتفا می کنند. ) برای همن هست که وقتی دنبال چیزی می گردی دست خالی بر نمی گردی و اینکه که رنکش تو الگزا چیزی حدود 2300 هستش و فکر کنم با اون چیدن ماهرانه تبلیغ گوگل تو صفحاتش خیلی درآمد داشته باشه.

بهر حال از بحث منحرف نشیم و دوستانی که از شبکه وب سایت یا وبلاگهای نمایش دهنده تبلیغ که توسط تیم یا فرد اداره میشه رو بگن و استراتژی کارشون رو توضیح بدن بهر حال هدف اینکه به یه راه حل اساسی برسیم شاید روزی برسه که حداقل با افتخار بگیم ایرانی ها در کسب درآمد از تبلیغات گوگل تو دنیا اولن:blush::rolleyes::D:lol:.

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
عزیزم seo که دیگه منظور خاصی نداره seo دیگه

این دیگه چه نوع جوابی بود :blink::f34r:

seo = search engine optimization هست که ی سری از تکنیک هایی هست که برای بهبود جایگاه سایت در موتورهای جستجو بکار میره.

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
خب وحید جان آخه اینو دیگه خودتم همیشه میگی اینجا شده محل سوال و جوابهای تکراری قرار نیست که یه چیزی مثل این رو هی یکی بپرسه هی جواب بدیم باز دوباره یکی دیگه بپرسه دوباره جواب بدی
اینطوری تو داری دوباره حرف خودتم نقض میکنی الان اون تاپیک افیلیتها دیدی چطور دوباره ایستاد چون کسی نیست واقعا توش بحث درست و حسابی بکنه
ایشون اگه قبل از پرسش یه سرچ میکرد میفهمید که جای سوالی نمیمونه

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
خب وحید جان آخه اینو دیگه خودتم همیشه میگی اینجا شده محل سوال و جوابهای تکراری قرار نیست که یه چیزی مثل این رو هی یکی بپرسه هی جواب بدیم باز دوباره یکی دیگه بپرسه دوباره جواب بدی
اینطوری تو داری دوباره حرف خودتم نقض میکنی الان اون تاپیک افیلیتها دیدی چطور دوباره ایستاد چون کسی نیست واقعا توش بحث درست و حسابی بکنه
نمی شه یک سیستم پشتیبان درست کرد؟یعنی فروم ها خلاصه بشوند ، یا یک حالت پرسش و پاسخ متداول درست کرد؟
من تازه واردم شاید باشه اما من تا به حال ندیدم

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آقایان آقایان دارید از بحث دور میشید.

بهتره روی کار شبکه وبلاگها و وب سایتها که با گوگل ادسنز کار می کنند متمرکز شویم و ببینیم که چه باید کرد تا از این وبلاگ واسه هم بتونیم بازدید کننده موثر بفرستیم و اینکه چجوری اونارو مدیریت کنیم و در مباحث مختلف چطوری از کپی پیست استفاده کنیم که بازدید کننده رغبت کنه مطالب مارو بخونه و یا اینکه دوباره با بروز رسانی وبلاگ به ما سر بزنه .
لطفا از بحث خارج نشویم .
همه سعی اینستکه اگر حتی دور نفر هم که با هم یک شبکه را اداره می کنند پیدا کنیم و از آنها الگو برداری کنیم مشکل ما مشکل کار تیمی است . دو نفر بهتر و بیشتر از یک نفر می تونند وبلاگهای خود را مدیریت و پشتیبانی کنند. لطفا تجربیات شخصی خود را در این زمینه بازگو کنید.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

خوب عزیزم شما یا پستی را کامل بزن یا اینکه جمله طرف را تحویل خودش نده! الان این همه تاپیک اینجا هست،برو ببین من پست زدم یا نه! ارزش پست یا quote گرفتن به پاسخ دادن هست:rolleyes:

مشکل سوالات تکراری را کاملا قبول دارم...و اگه ناراحت شدی شرمندت هستیم.:happy:

از بحث هم دور نشویم.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقایان آقایان دارید از بحث دور میشید.

بهتره روی کار شبکه وبلاگها و وب سایتها که با گوگل ادسنز کار می کنند متمرکز شویم و ببینیم که چه باید کرد تا از این وبلاگ واسه هم بتونیم بازدید کننده موثر بفرستیم و اینکه چجوری اونارو مدیریت کنیم و در مباحث مختلف چطوری از کپی پیست استفاده کنیم که بازدید کننده رغبت کنه مطالب مارو بخونه و یا اینکه دوباره با بروز رسانی وبلاگ به ما سر بزنه .
لطفا از بحث خارج نشویم .
همه سعی اینستکه اگر حتی دور نفر هم که با هم یک شبکه را اداره می کنند پیدا کنیم و از آنها الگو برداری کنیم مشکل ما مشکل کار تیمی است . دو نفر بهتر و بیشتر از یک نفر می تونند وبلاگهای خود را مدیریت و پشتیبانی کنند. لطفا تجربیات شخصی خود را در این زمینه بازگو کنید.

جناب آقای بیشتر خانزاد،شما برو ی سر DP ببین همه نوع content را دارن می فروشن.. به مبالغ بسیار پایین،شما بهترین کاری که می تونی کنی این هست که SEO کنی و اینارو به صورت زنجیروار به هم مرتبط کنی.نیازی به کار گروهی هم نیست.من که ی کلمه از کل این فروم یاد نگرفتم..!اراده می خواد داداش.

ی پست هم بالا زده بودم.......

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
نه خواهش میکنم وحید جان ما دوستت داریم این جور چیزا ارزش ناراحت شدن نداره
دوستان وحید درست میگه هر کاری بکنین هیچ کدوم ارزش اینکه خودتون روی یه سایت پدر مادر دار زحمت بکشین و سئو رو رعایت کنین نداره اگه میخواین نون ببرین باید زحمت بکشین حتی اگه راه جدیدی هم پیدا کنین باز هم چند وقت بعد معلوم میشه و نمیشه ادامه داد
خود من هم قبلا میخواستم راهی پیدا کنم که سریع تر سایتم رو رشد بدم ولی بعدا فهمیدم و الان میبینم که کمی زحمت کشیدم و حالا دارم رشد میکنم بیشتر زحمت میکشم رشد بیشتری میکنم ولی خیال نکنید که آسونه سختی داره مثل هر کار دیگه ای
یکی از دوستان این فروم هست که خیلی پیشرفت کرده و واقعا میشه گفت موفقه خودش گفت که دوست داره همه رو کمک کنه ولی امکانش نیست تا کسی واقعا خودش شروع نکنه به جایی نمیرسه من هم قبول دارم حتی خود من از اینکه یه وبلاگ آموزشی راه بندازه جلوگیری کردم چون کار خودش رو خراب میکرد .
پس بازم میگم کار کار کار

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
جناب آقای بیشتر خانزاد،شما برو ی سر DP ببین همه نوع content را دارن می فروشن.. به مبالغ بسیار پایین،شما بهترین کاری که می تونی کنی این هست که SEO کنی و اینارو به صورت زنجیروار به هم مرتبط کنی.نیازی به کار گروهی هم نیست.من که ی کلمه از کل این فروم یاد نگرفتم..!اراده می خواد داداش.

ی پست هم بالا زده بودم.......

منکه قبول ندارم کار گروهی همیشه موفق تر از کار فردی بوده و هست اما به شرط و شروطها.
کاری که شما باید در عرض شش ماه تلاش همه جانبه به آن برسی وقتی در شبکه باشی مسلما خیلی کمتر خواهد شد خصوصا در مورد بازدید کننده ها که بهتر هدایت می شوند. یک مثال موفق از این نوع را میگم که هرچند منفعت مالی برای کسی نداشته یا حتی ایجاد کنندگان آن قصد شبکه را نداشتند ولی نا خودآگاه کار جالبی شده :

یه وبلاگ هست که در مورد مهاجرت و از اینجور چیزها . تو این وبلاگ کلی لینک وبلاگ دیگه واسه اطلاعات تکمیلی زده که باعث میشه بازدید کننده جذب بشه اون وبلاگها رو هم ببینه ===> این یعنی همین شبکه ای که ما دنبالش هستیم یعنی بازدید کننده را جذب و بعد بین وبلاگها پاس دادن و چه بهتر که در این بین چند تا کلیک ادسنز هم داشته باشیم. در ضمن اینکه امتیاز گوگلی وبلاگهای با موضوع مرتبط به هم زیاد میشه این یعنی موفقیت یعنی هدف بزرگ ما :blush::rolleyes::D:cool::lol:

منکه خیلی خوشبینم به کار شبکه ای و امید وارم روزی برسه که یه تیم ایرانی رکورد دار گوگل ادسنز در دنیا بشه . کاری که مطمئنم با همت و تلاش گروهی دست یافتنی خواهد بود و مطئنم بصورت فردی هرگز دست یافتنی نیست چون موانعی دارد که آخرش حل نشدنی هست:blink::eek::wacko:.

611

Registered User
لایک‌ها
0
منکه قبول ندارم کار گروهی همیشه موفق تر از کار فردی بوده و هست اما به شرط و شروطها.
کاری که شما باید در عرض شش ماه تلاش همه جانبه به آن برسی وقتی در شبکه باشی مسلما خیلی کمتر خواهد شد خصوصا در مورد بازدید کننده ها که بهتر هدایت می شوند. یک مثال موفق از این نوع را میگم که هرچند منفعت مالی برای کسی نداشته یا حتی ایجاد کنندگان آن قصد شبکه را نداشتند ولی نا خودآگاه کار جالبی شده :

یه وبلاگ هست که در مورد مهاجرت و از اینجور چیزها . تو این وبلاگ کلی لینک وبلاگ دیگه واسه اطلاعات تکمیلی زده که باعث میشه بازدید کننده جذب بشه اون وبلاگها رو هم ببینه ===> این یعنی همین شبکه ای که ما دنبالش هستیم یعنی بازدید کننده را جذب و بعد بین وبلاگها پاس دادن و چه بهتر که در این بین چند تا کلیک ادسنز هم داشته باشیم. در ضمن اینکه امتیاز گوگلی وبلاگهای با موضوع مرتبط به هم زیاد میشه این یعنی موفقیت یعنی هدف بزرگ ما :blush::rolleyes::D:cool::lol:

منکه خیلی خوشبینم به کار شبکه ای و امید وارم روزی برسه که یه تیم ایرانی رکورد دار گوگل ادسنز در دنیا بشه . کاری که مطمئنم با همت و تلاش گروهی دست یافتنی خواهد بود و مطئنم بصورت فردی هرگز دست یافتنی نیست چون موانعی دارد که آخرش حل نشدنی هست:blink::eek::wacko:.

خوب حالا شما تشریف ببرید سایتتون رو بزنید ، بعد یه تاپیک می زنیم سایت ها رو با موضوع و آمار الکسا معرفی میکنیم ،هرکی خواست تبادل لینک میکنه.

بالا