برگزیده های پرشین تولز

حدود 3 سال فعالیت روزانه + 12 هزار مطلب اختصاصی ← 20 هزار ورودی !!!

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
سلام
وبلاگ خانواده برتر با حدود 3 سال فعالیت روزانه د داشتن 12 هزار مطلب ( غیر کپی ) ، روزانه حدود 20 هزارورودی از گوگل داره .
این مقدار ورودی با این حجم فعالیت از نظر شما کمه یا زیاد ؟!
موفق باشید

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام، وقت بخیر
این مقدار ورودی بسیار عالی هست اگر همشون طبق فرمایشاتتون از گوگل باشن
و میتونه براتون بسترسازی خوبی در جهت کسب درآمد داشته باشه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
در اصل شما دارید برای ادمین blog.ir کار میکنید تا برای خودتان, بلاگر بود یه چیزی الان دیگه نمیشه منتقل کرد

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
;) خیلی خوبه ولی مشکل تنها blog.ir میباشد که اگر بخواهید جدا از بلوگ و انتقال بدهید تمام نتیجه ها نابود خواهد شد

:general504: در کل خیلی خوشحال هستم که قدرت یک وبلاگ نویس میبینم ( 5 سال وبلاگ نویس بودم ) :general601:

منظورم رضایتتون نبود میخواستم بدونم چطوری روزی 12000 مطلب غیر کپی داشتید و چطوری این کارو کردید که رتبه بگیرید رازتون داخل سئو چی بوده میتونید اینجا یا خصوصی راهنماییم کنید؟

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
منظورم رضایتتون نبود میخواستم بدونم چطوری روزی 12000 مطلب غیر کپی داشتید و چطوری این کارو کردید که رتبه بگیرید رازتون داخل سئو چی بوده میتونید اینجا یا خصوصی راهنماییم کنید؟

:general505: سلام دوست عزیز باید از مدیریت این سایت بپرسید والا هر جوری من حساب کنم فکر کنم :general711: 10 نفر با هم دارن مطلب ارسال میکنن :general404::general404: یکم این برای من درکش سخته ....

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
سلام
وبلاگ خانواده برتر با حدود 3 سال فعالیت روزانه د داشتن 12 هزار مطلب ( غیر کپی ) ، روزانه حدود 20 هزارورودی از گوگل داره .
این مقدار ورودی با این حجم فعالیت از نظر شما کمه یا زیاد ؟!
موفق باشید
میشه بگید راز پیشرفت سئو چی بوده راهنمایی کنید چطور کلمات را به صفحه اول و لینک 1 اوردید؟

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
میشه بگید راز پیشرفت سئو چی بوده راهنمایی کنید چطور کلمات را به صفحه اول و لینک 1 اوردید؟

:) در مورد سئو که نمیشه نظری داد به دلیل این که وبلاگ هستن وب سایت و یا سیستم مدیریت محتوای خواصی ندارند ایشون تنها دارن بر روی سیستم وبلاگی پیشرفت و تولید محتوا میکنند .

:general408: در مورد کلماتی که ورودی خوبی دارند تنها کلمه خیلی خواص مشاهده شده ( خانواده ، خانواده برتر ، بهترین سرمایه گذاری ) میباشد که کمی به خواطر نام سایت و کمی به خواطر تولید انبوه سایت میباشد .

:general205: در مورد این موضوع بکلینک های بسیاری میبینم که یکمی فکرمو مشغول کرده ....

:general505: و از همه مهمتر نمودار بازدید و بالا پایین بودن وب سایت دوست عزیز میباشد .

:general105: همیشه فعالیت بخشی مهمی از یک سایت بوده که کاربر جزب خودش میکنه برای بهبود سایت نکات کلیدی هست که انجام دادن این نکات باعث پیشرفت یک سایت میباشد .

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
ببینید اصل هدف ما ایجاد ترافیک بالا می باشد چطور میشه ترافیکی این دوستان ایجاد کردند هم ما ایجاد کنیم روزی 20000 ای پی خیلی خوب هست برای موارد پاپ اپ و همکاری در فروش های مختلف به نظرتون تمام موضوع روی بکلینک های این سایت میچرخد یا نه تولید محتوا مداوم و منظم و تعداد بالا باعث این موضوع شده؟

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
در اصل شما دارید برای ادمین blog.ir کار میکنید تا برای خودتان, بلاگر بود یه چیزی الان دیگه نمیشه منتقل کرد
سلام
این موضوع چندان برای بنده اهمیتی نداره ، فکر می کنم معامله ی خوبی باشه ، افزایش رنک بلاگ در مقابل نگهداری رایگان مطالب و میزبانی از این همه بازدید کننده .
موفق باشید

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
سلام
روی 12000 مطلب نداشتیم ! این تعداد مطلب در طول 3 سال و نیم در وبلاگ قرار گرفته

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
سلام
بنده از سئو چیز زیادی نمی دونم ! فکر می کنم بازدیدکنندگان ، مطالب رو به هم معرفی کردند . فرض کنیم شما در وبلاگ بنده یک مطلب می خونید و خوش تون میاد ، بعدش به دوست تون میگید یه مطلبی خوندم که ... ، دوست تون از شما آدرس می خواد ، شما میگید یادم نیست ، فلان عنوان رو جستجو کن خودش میاد !
وقتی چند مورد این طوری پیش بیاد ، احتمالا گوگل روی سایر مطالب وبلاگ حساس میشه و ... .

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
:) در مورد سئو که نمیشه نظری داد به دلیل این که وبلاگ هستن وب سایت و یا سیستم مدیریت محتوای خواصی ندارند ایشون تنها دارن بر روی سیستم وبلاگی پیشرفت و تولید محتوا میکنند .

:general408: در مورد کلماتی که ورودی خوبی دارند تنها کلمه خیلی خواص مشاهده شده ( خانواده ، خانواده برتر ، بهترین سرمایه گذاری ) میباشد که کمی به خواطر نام سایت و کمی به خواطر تولید انبوه سایت میباشد .

:general205: در مورد این موضوع بکلینک های بسیاری میبینم که یکمی فکرمو مشغول کرده ....

:general505: و از همه مهمتر نمودار بازدید و بالا پایین بودن وب سایت دوست عزیز میباشد .

:general105: همیشه فعالیت بخشی مهمی از یک سایت بوده که کاربر جزب خودش میکنه برای بهبود سایت نکات کلیدی هست که انجام دادن این نکات باعث پیشرفت یک سایت میباشد .

سلام
در مورد بک لینک ها بنده کار خاصی نکردم ، گاهی به توصیه همکاران شما ، در بعضی وبلاگ ها و همین پی تی چند تا لینک گذاشتم .
جمله آخر تون کنجکاوم کرد ! چکار باید می کردم که نکردم ؟! اگه ممکنه توضیح بدید لطفا

بالا