برگزیده های پرشین تولز

حذف برنامه های رام ویندوز

_ni

Registered User
لایک‌ها
42
سلام

من یه رام WM6 نصب کردم. توش یه سری برنامه هایی مثل pimbackup2.5,w5torage,registry editor, screen capture و غیره هست که جز pim که ورژن 2.7 رو دارم بقیه همه شون رو برنامه بهتری دارم برای این کار.
کسی نمیدونه این برنامه ها رو از کجا میتونم پاکش کنم از رامش؟ میخوام فضای آزادش بیشتر بشه.

ممنون
نیما
==================================
بی خیال شدم.
مهدی جان رامی که تو امضاتون بود رو نصب کردم خیلی به مشکلهای زیادی خوردم. به خصوص وقتی spbshell رو نصب کردم که دیگه واویلا شد.
میخوام همون ویندوز قبلیش رو بریزم. خدا کنه بی مشکل نصب بشه....

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

من یه رام WM6 نصب کردم. توش یه سری برنامه هایی مثل pimbackup2.5,w5torage,registry editor, screen capture و غیره هست که جز pim که ورژن 2.7 رو دارم بقیه همه شون رو برنامه بهتری دارم برای این کار.
کسی نمیدونه این برنامه ها رو از کجا میتونم پاکش کنم از رامش؟ میخوام فضای آزادش بیشتر بشه.

ممنون
نیما
==================================
بی خیال شدم.
مهدی جان رامی که تو امضاتون بود رو نصب کردم خیلی به مشکلهای زیادی خوردم. به خصوص وقتی spbshell رو نصب کردم که دیگه واویلا شد.
میخوام همون ویندوز قبلیش رو بریزم. خدا کنه بی مشکل نصب بشه....

مثل اینکه بی خیال شدین . اما محض اطلاعتون و بقیه افراد

برنامه های موجود در رام رو شاید بشه به دو قسمت تقسیم کرد.
1- اونهایی که توی اکستندد رام هستند که میشه با یه برنامه هایدن پارتیشن باز کن دیدشون و کبشون رو پاک کرد و بعد از یک هارد ریست ازشون اثری نمی مونه . بسته به رامتون با یه وین زیپ و یه برنامه ایمیج ریدر هم میشه رام رو روی کامپیوتر تغییر داد و به بقیه هم داست
2- اونهایی که در خود رام هستند و بحث خیلی تخصصی میشه در این مورد باید ایکس آی پی و اس وای اس رو بسته به مورد تغییر بدید. چندین برنامه بسته به مدل نیاز دارید ( که کاملا بسته به مدله!) و خیلی شانس و مقدار زیادی مطالعه و به احتمال زیاد به مشکل نرم افزاری خواهید خورد و امکان بریک دستگاه هم که فت و فراوون . اما میشه (برنامه کلیر ویو از این قبیل برنامه هاست)

_ni

Registered User
لایک‌ها
42
رامش اصلا جالب نبود. اومدم رام قبلی رو بریزم آخراس کار که حدودا 37 MB رو انتقال داده بود یه ارور داد که همه چیز تموم شد با موفقیت با یک ارور!
حالا رو صفحه آبی ایمیت مونده. دارم تلاش میکنم ببینم میشه کاری کنم؟ دارم دیوونه میشم دم امتحانا بگو آخه آپگریدت چی بود؟!!!

صفخه سه رنگ رو میره. (با دکمه دوربین و روشن کردن) یو اس بی رو هم مینویسه
افراد شب زنده دار این بخش یه کمکی میتونن بکنن؟

ممنون میشم. چون فکر نکنم تا صبح بخوابم:(

farzin_silver

Registered User
لایک‌ها
12
رامش اصلا جالب نبود. اومدم رام قبلی رو بریزم آخراس کار که حدودا 37 MB رو انتقال داده بود یه ارور داد که همه چیز تموم شد با موفقیت با یک ارور!
حالا رو صفحه آبی ایمیت مونده. دارم تلاش میکنم ببینم میشه کاری کنم؟ دارم دیوونه میشم دم امتحانا بگو آخه آپگریدت چی بود؟!!!

صفخه سه رنگ رو میره. (با دکمه دوربین و روشن کردن) یو اس بی رو هم مینویسه
افراد شب زنده دار این بخش یه کمکی میتونن بکنن؟

ممنون میشم. چون فکر نکنم تا صبح بخوابم:(

پسر خوب حرف منو گوش نکردی این بلا به سرت اومد. :blush:
آخه مرد مومن از رام crystal رفتی به رام درب و داغون 4.0.0.0.6?????? :blink:

نمی تونی تو این رامهای قدیمی از 6 به 6 بری.باید اول یه رام 5 اونم با aku2 نه بیشتر نصب کنی و بعد روی اون رام 6 رو بریزی .

نگی دارم چی واسه خودم می بافم.الان به صورت واضح می گم بهت. :f34r:

کار اولی که میکنی این رام که رام 5 و مخصوص این کار هست رو دانلود میکنی.

http://rapidshare.com/files/54265407/Prophet_PV_Temp.zip

حالا میریم سراغ گوشی زبون بسته.
همون طوری که خودت گفتی می ری تو بوت لودر (با دکمه دوربین و روشن کردن) بعد کابل usb رو به گوشیت وصل می کنی.
همونطوری که توی بوت لودر هستی از داخل اون رامی که دانلود کردی اگر گوشی g4 هستش فایل ROMUpdateUtility_NV_G4.exe و اگه g3 هست فایل ROMUpdateUtility_NV_G3.exe رو اجرا میکنی.

مراحل رو طی میکنی و این رام 5 رو گوشیت نصب میشه.

بعد از نصب این رام خیلی راحت رام 6 رو که می خوای نصب می کنی.( اون فایل های enable rapi و cert sps زمان ریختن رام 6 حتمن بریز تو گوشی و نصبشون کن.بعد اقدام به نصب رام 6 کن)

از این به بعد حرف منو گوش کنیا :p :f34r:
موفق باشی.

_ni

Registered User
لایک‌ها
42
سلام

دانلودش کردم. رمز داره فایل زیپش! رمزش چیه حاجی؟ نگفتی رمز عملیات رو...
بچه ها تو سنگر منتظرن ولی امروز pt خیلی خلوت بوده! امتحان دانشگاها بوده؟

ممنون میشم رمزشم لطف کنین
(www.xda-developers.com) رو هم زدم ولی کار نکرد.
اسم خود فایل رو هم زدم کار نکرد:(
حاجی برسون
نیما

farzin_silver

Registered User
لایک‌ها
12
سلام

دانلودش کردم. رمز داره فایل زیپش! رمزش چیه حاجی؟ نگفتی رمز عملیات رو...
بچه ها تو سنگر منتظرن ولی امروز pt خیلی خلوت بوده! امتحان دانشگاها بوده؟

ممنون میشم رمزشم لطف کنین
(www.xda-developers.com) رو هم زدم ولی کار نکرد.
اسم خود فایل رو هم زدم کار نکرد:(
حاجی برسون
نیما

این فایل هم همون pdaviet-temp هستش. اگه کارتو راه ننداخته که هیچی.

ولی پسش فکر کنم PDAviet یا pdaviet .باشه.
این بزرگی و کوچیکیه حروف رو خودت تست کن.

اگه با این کارت راه نیافتاد دیگه به عنوان سنگ آخر این رام رو دانلود کن.این فرقش اینه که vendor id رو چک نمیکنه.

همون کارایی که با pdaviet-temp انجام دادی با این انجام بده.

اینو تو xda سرچ کن:

RUU_Prophet_220734_2207114_024721_NVID.exe

بالا